PDA

View Full Version : Петък вечер в София на НЕчалга



NiKOLAN
01-26-2007, 17:04
Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :P

Metoman
01-26-2007, 17:08
Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :P
Аааа ти какво слушаш?Лили Иванова :shock: ?По Студентски Град е пълно с такива дискотеки каквито търсиш :wink: :!:

machoka
01-26-2007, 17:12
Metoman,
махни си аватара моментално, ако не искаш бан и забраната за ползване на такъв. Мерси.

Иначе аз си падам повече по клубовете - по-различно е от дискотеките и е по-добре.

345
01-26-2007, 17:14
Metoman,
махни си аватара моментално, ако не искаш бан и забраната за ползване на такъв. Мерси.

Иначе аз си падам повече по клубовете - по-различно е от дискотеките и е по-добре.

и що да си го маха

machoka
01-26-2007, 17:16
Защото е незаконен.

NiKOLAN
01-26-2007, 17:17
добре слушам внимателно предложения до 20:30 щото тогава излизам и почваме да мислим къде да ходим компанията

Metoman
01-26-2007, 17:17
Защото е незаконен.
Това не бях аз :shock: Така по-добре ли е?

NiKOLAN
01-26-2007, 17:19
ЕЙ метол*йн спри да ми сереш в темата както и по всички други !!!

niki000
01-26-2007, 17:29
Аз утре съм в Ялта не съм ходил ама нз иначе от одавна искам в бб да отида но и за това има време. Има толкова клубове и дискотеки се ще намериш нещо може в червило ама там вече няма никой който ходи там всицки летат

Amayo
01-26-2007, 17:35
Вече само селяните ходат по дискотеки. Ходи се по хаус клубове. Буда бар да кажем - правят страхотно Суши. :P

teenkopele
01-27-2007, 06:08
Вече само селяните ходат по дискотеки. Ходи се по хаус клубове. Буда бар да кажем - правят страхотно Суши. :P

Има косми в яденето :lol: . Един човек от форума знае най-добре. (Той си знае кой е.) :wink:

NiKOLAN
01-27-2007, 07:45
да е ви разкажа как си прекарахме, на веселата пейка до към 12:00-1:00 и то тва беше най яката част после до към два в Елкорасон заради жените, което става поредното име в списъка с места на който втори път не стъпвам, следвано от трафик, ориент 33 където дори веднъж не съм стъпвал, но няма и да го нарпавя, дабъл вижън и амор също никога не съм никога няма да ходя има още мнго... акто и да е не си изкарах яко в дискотеката само се вътрих като педераст

magesniko
01-27-2007, 07:49
Да беше дощъл при нас на концерт бе. :lol: Поне едно е сигурно щеше да си тръгнеш опиянен и разбит. :lol:

Amayo
01-27-2007, 09:30
Никоман, за да си прекараш добре не зависи нито от заведението нето от музиката нито от това колко ще се напиеш или непушиш или нашмъркаш. Ти си тоя който е длъжен да си направи весело, ако не успееш начи си бати и сдуханяка.

Amayo
01-27-2007, 09:45
Никоман, за да си прекараш добре не зависи нито от заведението нето от музиката нито от това колко ще се напиеш или непушиш или нашмъркаш. Ти си тоя който е длъжен да си направи весело, ако не успееш начи си бати и сдуханяка.


тук трябва да се съглася...
Аз не знам кой няма да се съгласи. Най ме дразнят некви такива киселяци дето след купона ми се оплакват ма не можах да се напия като хората, ама тия ми пускаха чалгаа, рап, четъл... АМа там е пълно с надути курви, там е пълно с незнам си кви...

HardcorE_AFA
01-27-2007, 10:00
Освен чалгата с най нисък приоритет са също ретрото, метъла и хауса. Незнам какво остава, но за Дръм енд бейса в Блек Бокс нямам пари. Може да дадете предложение ако ще и за пънк, но само ако пее някоя мацка от форума :Pв черната кутия беше наи доброто
в лс ще ти кажа места кадето пускат пънк и метъл

NiKOLAN
01-27-2007, 13:27
абе то тъпо ми беше времето прекарано в елкорасон, иначе останалото на пейката ми беше много весело даже не ми се ставаше.

Joey Tempest
01-27-2007, 13:29
Абе виж, то на пейката винаги си е най-весело, това винаги съм го твърдял. Иначе снощи най-якото размазване си беше в зала Христо Ботев. :twisted: :twisted: :twisted:

NiKOLAN
01-27-2007, 13:50
там на къв дръм енд бей съм бил преди една годинаааа...

Joey Tempest
01-27-2007, 14:33
Мани, аз на кфо ли не съм се нагледал в тая зала.