PDA

View Full Version : боли ме по време на секс



in4etooo_
01-26-2007, 16:07
здравеите :)
проблемът е че ме боли по време на секс.правя го от половин година и досега не ми е ставало хубаво.единственото подобрение е че поне не ме боли толкова мн.ходих на гинеколог и тои каза че може да е защото не съм достатачно възбудена,но не мисля че това е причината.да ви кажа хич не ми помогна този човек:(може би трябва да отида при др???четох за няколко подобни проблема във форума-4е някои момичета ги боли корема на мен също ми се е случвало.та се чудя дали проблемът е че приятеля ми е мн надарен или както прочетох( в един отг.тук) просто не мога да сварша по този начин? :(малко обаркано го написах но се надявам да сте ме разбрали и да мойете да ми помогнете,за6тото това наистина мн ме тревожи.

Metoman
01-26-2007, 16:11
здравеите :)
проблемът е че ме боли по време на секс.правя го от половин година и досега не ми е ставало хубаво.единственото подобрение е че поне не ме боли толкова мн.ходих на гинеколог и тои каза че може да е защото не съм достатачно възбудена,но не мисля че това е причината.да ви кажа хич не ми помогна този човек:(може би трябва да отида при др???четох за няколко подобни проблема във форума-4е някои момичета ги боли корема на мен също ми се е случвало.та се чудя дали проблемът е че приятеля ми е мн надарен или както прочетох( в един отг.тук) просто не мога да сварша по този начин? :(малко обаркано го написах но се надявам да сте ме разбрали и да мойете да ми помогнете,за6тото това наистина мн ме тревожи.
Ако е с 25 См лост,ще те боли мойто момиче :shock:
Или ако те блъска като танк....Нз опиши как протича сексуалния ви контакт :roll:

BloodSoul
01-26-2007, 17:22
Има много възможни варианти заради които те боли. Може да е от самите пози, пробвайте различни, докато разбереш коя ти доставя удоволствие. Или може да те боли, ако имаш някакъв гинекологичен проблем. Моят гинеколог ми е казвал, че ако се усеща болка при секс означава, че има някакъв проблем. (ако не е от позите или от нещо друго).

koalka
01-26-2007, 17:25
Е, добре, къде точно те боли?В областта на корема, ако е това е нормално.И мен понякога ме боли.Както казах понякога в една и съща поза се е случвало и да ме боли, и да не ме боли.Ако вече е в областта на влагалището и не спира през цялото време, най-добре посети друг гинеколог, като му кажеш какво е казал предишния.

panterata
01-27-2007, 00:33
сменяйте позите при някой влиза повече и ако е мн голям затова те боли.. отпускай се напълно в приятна обстановка.. направете дълга любовна игра и толкова да си възбудена.. че изобщо ни болка ни нищо :)

krem4et0
01-27-2007, 13:02
опитай пози,в които ти си разкрачена. така ще влиза по надълбоко,но нячма да се търка толкова в стените на влагалището ти. И пруеди секс се увери,че си много възбудена. не говорим за това да си мокра-ти трябва да течеш просто. ползвай лубриканти и в крайна сметка не прави секс,ако толкова те боли. Сексът трябва да носи удоволствие,а не болка.

cosword
01-27-2007, 13:06
каде то4но те боли?

macka123
01-27-2007, 20:14
da kyde te boli za da mojem da ti pomognem
a i vse pak priqtelq ti nadaren li e?

bonboncheto_vicky
01-27-2007, 20:17
Edno vapros4e..vinagi li parviq pat boli?

shalis
01-27-2007, 20:18
Докато не обясниш малко повече къде те боли, при какви условия и т.н. няма да може никой да ти каже нещо повече освен отгоре-отгоре...Някакви повърхностни отговори.Сподели малко повече...

bonboncheto_vicky
01-27-2007, 20:20
Az ne sam go prail o6te
prosto pitam za da znam za kvo da se gotviq

macka123
01-27-2007, 20:25
ne vinagi pyrviq pyt boli
no tva e po 4esto sre6tanoto

krem4et0
01-27-2007, 20:33
Az ne sam go prail o6te
prosto pitam za da znam za kvo da se gotviq
Не е задължително да боли,но има два фактора,кото водят до болка-тясното влагалише и разкъсването на тъкан. Дори и да си удариш крака боли,а все пак там е доста по-чувствително. Не е нетърпимо,но е желателно ако болката е силна да спрете.

bonboncheto_vicky
01-27-2007, 20:37
Blagodarsko!A ako partniora napadne i ne6te da si sloji pi6oka v ga6tite a na men mi e gadno

Barbie
01-27-2007, 21:00
Blagodarsko!A ako partniora napadne i ne6te da si sloji pi6oka v ga6tite a na men mi e gadno

Избираш партньор, на когото ще му пука как се чувстваш!!!

И когато кажеш "не искам", значи "не искам." (На колко си години?! :smt017 )

01-28-2007, 10:37
здравеите
мерси на всички,които взеха отношение по въпроса:)
ами да може да се каже,че пр ми е надарен.иначе по някога ме боли корема не постоянно а само по време на секс и малко след това.а др болка е понякога мн силна и рязка отна4ало(нещо като при парвия път) а после става по-лека,но продалжава.а понякога ме боли само в началото,а после не но не ми става и хубаво.това е може би е защото като в началото става така няма как да ми стане хубаво след това.

ProstoAz
01-28-2007, 11:25
Абе, да ти кажа лекарят ти е напълно прав. Когато не си достатъчно възбудена влагалището ти не е достатъчно широко и за това те боли. И между другото щом приятелят ти е доста надарен избягвайте позите с дълбоко проникване, защото по този начин пенисът му се докосва до шийката на матката и най-вероятно това предивзиква неприятните усещания. :wink:

bonboncheto_vicky
01-28-2007, 15:22
13 no ne sam se zasilila da go praviq,prostp iskam da sam informirana

bLiNdchY
01-28-2007, 19:05
Nemoa ti pomogna sigurno e ot pozata ... :roll:

ThePainIsReaL
01-28-2007, 19:10
13 no ne sam se zasilila da go praviq,prostp iskam da sam informirana

А така , седи си мирно девойче . :D

FrantiK
01-28-2007, 19:56
Nemoje da e ot razmera. Vaginata e muskul i privikva s myjkiq polov organ, pyk i za polovin godina nemoje da ne te e raz6eril!

bonboncheto_vicky
01-28-2007, 19:59
Edin vapros...tupata mi priqtelka(na 14 god)pita kak momi4eto da razbere 4e e*4a sur6va...az i obqsnix no tq ne mi vqrva...a go napi6ete za da i go pratq!

ba1_hu1
04-15-2007, 19:40
Проблемът е на нещо щато психично основа.Това е често срещан проблем при озряващите момичета,и дори при жените.Този проблем е свързан със свиване на мусколите във влагалището.Ако преди акта си подготвена да те боли,то така стимулираш болката вместо да я игнорираш.Най-добре се консултирай с гинеколог.Успех...

malkoto_sladur4e
04-15-2007, 20:01
Ima6 infekciq :smt006

Fusion
04-16-2007, 00:45
13 no ne sam se zasilila da go praviq,prostp iskam da sam informirana

А така , седи си мирно девойче . :D
ше го даваш ли дупето или нема да го даваш :-D

bqsna_teenagerka
04-16-2007, 08:52
Ако е с 25 См лост,ще те боли мойто момиче :shock:
Или ако те блъска като танк....Нз опиши как протича сексуалния ви контакт :roll:[/quote] хах ми така си е :roll: