PDA

View Full Version : Айде всички!Guns N`Roses в BG



jenny_e
01-26-2007, 17:11
http://eventful.com/demand/D0-001-000089613-2
Моля ви хора гласувайте, за да видим и Guns най-накрая тук! :)
Мерси предварително

GLeZoRanA
01-26-2007, 17:14
Да ти кажа много се съмнявам да ги видиме тука... ама знае ли човек :shock:

jenny_e
01-26-2007, 17:17
Да ти кажа много се съмнявам да ги видиме тука... ама знае ли човек :shock:
Нищо не пречи да пробваме и да се надяваме :)

01-26-2007, 17:20
epa za guns 6te prasnem i 2 ako trebe :-D

GLeZoRanA
01-26-2007, 17:20
Да ти кажа много се съмнявам да ги видиме тука... ама знае ли човек :shock:
Нищо не пречи да пробваме и да се надяваме :) Така си е , Надеждата умира последна :)

welcome to the...bungle
01-26-2007, 17:24
вече гласувах :) Отначало като прочетох заглавието си помислих,че ще посетят България,ама кво пък както каза jenny_e нищо не ни пречи да се надяваме :wink:

Mooo6nooo
01-26-2007, 17:48
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.

01-26-2007, 17:52
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.

da ama za gurciq ima 5 glasa i te otidoxa nali :lol:

ni6to ne ti pre4i da vote-ne6 ;)

Shadow_Walker
01-26-2007, 17:57
Взех че гласувах :-D Не съм им голям фен, но все пак ме кефят...за концерт не вярвам да ида, но все пак да се радват върлите фенове :P

jenny_e
01-26-2007, 17:59
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.
важното е хората да видят, че ги искаме :)

GLeZoRanA
01-26-2007, 18:00
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.
важното е хората да видят, че ги искаме :) Толко и гледат :lol: където им дадът повече там ходят ....

Mooo6nooo
01-26-2007, 18:00
Да бе...

това е защото в подобни глупости българите нямаме равни. За няколко дена станахме номер 1 в повечето от групите, за които е пусната тема. Друг е въпросът, че имам странното чувство, че ако група като The Cure дойде в България на концерта може да има по-малко хора от колкото са гласували в сайта.

01-26-2007, 18:03
Да бе...

това е защото в подобни глупости българите нямаме равни. За няколко дена станахме номер 1 в повечето от групите, за които е пусната тема. Друг е въпросът, че имам странното чувство, че ако група като The Cure дойде в България на концерта може да има по-малко хора от колкото са гласували в сайта.

nz za tqx ,no ako guns doidat nz kade 6e se saberem
povqrvai mi

welcome to the...bungle
01-26-2007, 18:06
nz za tqx ,no ako guns doidat nz kade 6e se saberem
povqrvai mi
на къра има много място :lol:

Mooo6nooo
01-26-2007, 18:07
http://eventful.com/demand?q=&l=BGR

Гласувай народе. :lol:

jenny_e
01-26-2007, 19:09
Да бе...

това е защото в подобни глупости българите нямаме равни. За няколко дена станахме номер 1 в повечето от групите, за които е пусната тема. Друг е въпросът, че имам странното чувство, че ако група като The Cure дойде в България на концерта може да има по-малко хора от колкото са гласували в сайта.

nz za tqx ,no ako guns doidat nz kade 6e se saberem
povqrvai mi
наистина е така. В BG имат мн фенове и никога не са идвали. Cyпер ще е :P

Mooo6nooo
01-26-2007, 19:11
Е да, ама не е ли по-добре да дойдат Velvet Revolver? Защото те май сега са истинските гънс. В Gun N' Roses май е останал само вокалистът...

jenny_e
01-26-2007, 19:24
Е да, ама не е ли по-добре да дойдат Velvet Revolver? Защото те май сега са истинските гънс. В Gun N' Roses май е останал само вокалистът...
Истински Guns в момента няма, но предпочитам да видя Axl и неговата група, защото вокалистът на VR не може да изпълни нито една песен на Guns, докато Axl все още може, пък и искам да чуя новите песни от Chinese Democracy. :)

DjBaloon
01-26-2007, 19:48
tiq pa sa mi tolkova otvratitelni tzz

jenny_e
01-26-2007, 19:54
tiq pa sa mi tolkova otvratitelni tzz
Като са ти отвратителни "tiq" защо пишеш в тази тема?

DjBaloon
01-26-2007, 20:01
tiq pa sa mi tolkova otvratitelni tzz
Като са ти отвратителни "tiq" защо пишеш в тази тема?
izkazvam mnenie shto problem? da ne bi da me nakarash da ne si kazvam mnenieto?

DoPye
01-26-2007, 20:17
tiq pa sa mi tolkova otvratitelni tzz
Като са ти отвратителни "tiq" защо пишеш в тази тема?
izkazvam mnenie shto problem? da ne bi da me nakarash da ne si kazvam mnenieto?



май никой не ти иска мнението

ErinEverly
01-26-2007, 20:36
Е да, ама не е ли по-добре да дойдат Velvet Revolver? Защото те май сега са истинските гънс. В Gun N' Roses май е останал само вокалистът...

Еми... Аз честно да ти кажа искам и двете групи. А най-много искам всички оригинални членове на групата заедно, но с характера на Аксел, това е като мисия невъзможна. Велвет Револвър са много добри и искам да ги чуя, но те така или иначе ще идват в Европа - ще си събера багажериите и ще им отида на концерт. Докато Гънс само обещават за такъв концерт, а и новите им песни са страхотни и нямам търпение да ги чуя наживо, колкото и невъзможно да изглежда.

П.П. Гласувах, естествено!

Juicy_Lucy
01-26-2007, 21:46
такааамм..гласувах и аз :-D пожелавам на сички,които искат да видят Гънс в България ,да го доживеят тва нещо

аз лично по-скоро бих отишла на концерт на Velvet Revolver

а ако имаше как старите Гънс да дойдат и сега да бяхме примерно 90-та ,щеше да е перфектно,но.. :smt086

01-27-2007, 11:36
и аз гласувах за guns те са ми една от най-любимите ми групи и наистина нз къде ще се съберем ако дойдат.Но ако става въпрос за най-много публика-ако дойдат Iron Maiden...е тогава вече става апокалипсис :twisted:

jenny_e
01-27-2007, 13:00
http://eventful.com/demand?q=&l=BGR

Гласувай народе. :lol:
Гласувах за всички. Даже и за Tokio Hotel без да искам. Нe беше мн трудно. Отне ми 2 мин. :)

jenny_e
01-27-2007, 17:39
:-D

vinum_letiferum
01-27-2007, 18:56
Kakvoto i da si govorim te nqma da dojdat poradi edna prichina - ne mojem da im platim tolkova... Ne sa grupa, koqto shte otidat nqkude zaradi ednite fenowe, kolkoto i da sa istinski i mnogobrojni..:)

DjBaloon
01-28-2007, 06:22
tiq pa sa mi tolkova otvratitelni tzz
Като са ти отвратителни "tiq" защо пишеш в тази тема?
izkazvam mnenie shto problem? da ne bi da me nakarash da ne si kazvam mnenieto?



май никой не ти иска мнението
mai nikoi ne te pita kakvo iskash..

01-28-2007, 10:26
BALONA da mlukne 6oto prosto e sme6en

rosskata
01-28-2007, 10:29
Повече бих се изкефила на Velvet Revolver. Не съм кой знае каква фенка на Аксел, пък и новите песни не ме радват особено... Гласувах, де! Ако някоя от двете групи дойде, ще си продам къщата и ще ида :lol:

EvilBrunette
01-28-2007, 10:45
Естествено, че гласувах! Ще се надяваме. Все пак и чудеса стават :-D

jenny_e
01-28-2007, 12:30
мерси на вс :D

01-28-2007, 17:23
iskam i guns i vr

_donna_
01-28-2007, 20:21
Абре,тия Гънс не се ли разпаднаха или пак аз нешо съм назад?!

ErinEverly
01-28-2007, 20:45
Абре,тия Гънс не се ли разпаднаха или пак аз нешо съм назад?!

Преди 12 години. Да, определено си назад!

_donna_
01-28-2007, 20:54
Е тогава за къде ше идват? 8)

jenny_e
01-29-2007, 12:36
от истинските Guns e останал само Axl, а др. са в VR

jenny_e
01-29-2007, 14:17
изместиха и marilyn manson :)

midnight...
01-29-2007, 17:23
и да дойдат няма да са оригиналният състав, така че какъв е смисъла?!

01-29-2007, 17:42
и да дойдат няма да са оригиналният състав, така че какъв е смисъла?!

nikoi nemoje da zameni axl kato vokal na guns....a i 6te se izpeqt....na6ite par4eta :wink: ....4yvstvoto 6te e neveroqtno

jenny_e
01-29-2007, 18:13
и да дойдат няма да са оригиналният състав, така че какъв е смисъла?!
дори само Axl да дойде вс фенове ще се изкефят адски мн :)

jenny_e
01-30-2007, 13:05
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.
важното е хората да видят, че ги искаме :) Толко и гледат :lol: където им дадът повече там ходят ....за съжаление е така :(
точно на Axl съм сигурна, че не му пука толкова за парите

ErinEverly
01-30-2007, 14:01
Надявайте се... :lol:

в сайта пише, че трябва да има 10 000 гласували, за да дойдат. А от всички групи и изпълнители са гласували най-много 2000 човека за едно и също място. Изобщо не му вярвам на този сайт.
важното е хората да видят, че ги искаме :) Толко и гледат :lol: където им дадът повече там ходят ....за съжаление е така :(
точно на Axl съм сигурна, че не му пука толкова за парите

Да, той, мисля, че си има достатъчно вече.

jenny_e
01-31-2007, 11:32
:-D

_donna_
02-01-2007, 06:52
Да видят,че ги искаме.

хаХАХХаХАХа

Вие сте някви оптимисти,
да не си мислите,че любимото занимание на Аксел
е да си цъка на компа и да се интересува от несъществуващи
като вас.Защо не започнете да събирате пари в банкова сметка,
да видим колко ще се съберат,за да види България Аксел. :smt005

jenny_e
02-01-2007, 16:30
Да видят,че ги искаме.

хаХАХХаХАХа

Вие сте някви оптимисти,
да не си мислите,че любимото занимание на Аксел
е да си цъка на компа и да се интересува от несъществуващи
като вас.Защо не започнете да събирате пари в банкова сметка,
да видим колко ще се съберат,за да види България Аксел. :smt005
На Axl въобще не му пука за кинтите. Днес разбрах, че ще има концерти в Африка и Македония(не е 100% сигурно), от които едва ли ще спечели толкова мн пари. Всичко, което прави го прави за феновете :)

_donna_
02-01-2007, 18:29
Мда,сигурна съм.
Наивни дечица. (:

Gunny
02-02-2007, 09:54
За Южна Африка и аз разбрах, а за Македония звучи мн обнадеждаващо

jenny_e
02-02-2007, 16:09
За Южна Африка и аз разбрах, а за Македония звучи мн обнадеждаващо
дано да е истина [-o<

jenny_e
02-05-2007, 11:05
Ч.Р.Д DUFF!!!! :-D

02-05-2007, 18:06
Да видят,че ги искаме.

хаХАХХаХАХа

Вие сте някви оптимисти,
да не си мислите,че любимото занимание на Аксел
е да си цъка на компа и да се интересува от несъществуващи
като вас.Защо не започнете да събирате пари в банкова сметка,
да видим колко ще се съберат,за да види България Аксел. :smt005
На Axl въобще не му пука за кинтите. Днес разбрах, че ще има концерти в Африка и Македония(не е 100% сигурно), от които едва ли ще спечели толкова мн пари. Всичко, което прави го прави за феновете :)


Da, be, samo za fenovete... G'N'R nikoga ne sa svirili za ednite fenove. Na tqh im daj kinti i slava. Tova e istinata, a puk vie si se zalugvajte...

Gunny
04-08-2007, 10:01
Чъ Ръ Дъ, Izzy!

ErinEverly
04-08-2007, 10:47
Да видят,че ги искаме.

хаХАХХаХАХа

Вие сте някви оптимисти,
да не си мислите,че любимото занимание на Аксел
е да си цъка на компа и да се интересува от несъществуващи
като вас.Защо не започнете да събирате пари в банкова сметка,
да видим колко ще се съберат,за да види България Аксел. :smt005
На Axl въобще не му пука за кинтите. Днес разбрах, че ще има концерти в Африка и Македония(не е 100% сигурно), от които едва ли ще спечели толкова мн пари. Всичко, което прави го прави за феновете :)


Da, be, samo za fenovete... G'N'R nikoga ne sa svirili za ednite fenove. Na tqh im daj kinti i slava. Tova e istinata, a puk vie si se zalugvajte...

Ти, понеже, незнаеш колко пари има. Смятай:

12 диска, 11 ДВД-та и сумати касетки.... И това са без документталните и т.н. Да не говорим, че само от Appetite For Destruction са продадени 11 милиона копия само тогава. КОлко ли са сега? Да не говорим за рекламите и т.н. Не е за пари, повярвай ми :wink: Имам неопровержими доказателства, че той и Слаш са се сдобрили, та едва ли, нямаше да събере стария състав, ако мислеше само за пари. Има си достатъчно човека... :)

Gunny,
Айде да му е честит. Жив и здрав, дано Аксел да не го гръмне, както искаше :wink:

Gunny
04-08-2007, 13:11
... Имам неопровержими доказателства, че той и Слаш са се сдобрили, та едва ли, нямаше да събере стария състав, ако мислеше само за пари.

Христос Воскресе!
Можеш ли да дадеш линкче, че нещо съм изпуснала инфото http://i50.photobucket.com/albums/f342/Sznyr/a8c07a8a.gif

ErinEverly
04-08-2007, 13:18
... Имам неопровержими доказателства, че той и Слаш са се сдобрили, та едва ли, нямаше да събере стария състав, ако мислеше само за пари.

Христос Воскресе!
Можеш ли да дадеш линкче, че нещо съм изпуснала инфото http://i50.photobucket.com/albums/f342/Sznyr/a8c07a8a.gif

Воистина Воскресе :wink: (отново)

http://i26.photobucket.com/albums/c133/XtazZy_/axlslashagainsx9.jpg

Ако се съмнявате, по плитките можете да се уверите :wink: Айде да ни е честито! Остава и да се съберат отново :lol:

Gunny
04-08-2007, 13:33
Плитките не могат да се сбъркат.
Дано е истинска снимка, а не някой да се е заиграл с Photoshop #-o

ErinEverly
04-08-2007, 14:22
Плитките не могат да се сбъркат.
Дано е истинска снимка, а не някой да се е заиграл с Photoshop #-o

И аз така се надявам. Но мисля, че е истинска, защото така изглеждат и двамата в момента. Аз търся, но незнам дали ще мога да го докажа.

_donna_
04-08-2007, 14:32
ерин,няма значение колко пари имат,хората са алчни.
и пичовете от Куин си имат предостатъчно пари ама правят ненужни никому албуми с преиздадени и бездарно изпяти песни на Фреди.

много малко групи са започнали да правят музика по
две причини-заради пари и защото от това са имали нужда-да творят.
всички останали групи са започнали по една причина-пари.

а тези държащи на творчеството си правят велики неща,изпълнени със смисъл и чувство,неща които биват слушани винаги.след това,като се докоснат до отровата на славата и безумните пари-променят се и те.
стига сте вярвали в някакви наивни и детски представи,като тази,че
на аксел му дреме съществувате ли вие или не ..

Gunny
04-08-2007, 14:58
Плитките не могат да се сбъркат.
Дано е истинска снимка, а не някой да се е заиграл с Photoshop #-o

И аз така се надявам. Но мисля, че е истинска, защото така изглеждат и двамата в момента. Аз търся, но незнам дали ще мога да го докажа.

Разтърсих се и виж какво намерих http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=88607&st=0

ErinEverly
04-08-2007, 15:19
Плитките не могат да се сбъркат.
Дано е истинска снимка, а не някой да се е заиграл с Photoshop #-o

И аз така се надявам. Но мисля, че е истинска, защото така изглеждат и двамата в момента. Аз търся, но незнам дали ще мога да го докажа.

Разтърсих се и виж какво намерих http://www.mygnrforum.com/index.php?showtopic=88607&st=0

Тъжно... Но кво да се прави. Бях малко наивна. Но пък работата е добра - вижда се Иззи, Дъфф и Мат... Добра работа... Фонът не е добре, но Аксел и Слаш са много добре направени. Съдейки по косата на Дъф, то тази негова снимка е от хубавите времена на Use Your Illussion Tour...