PDA

View Full Version : pls help nz kvo da pravq



sk8er_girl
01-26-2007, 19:23
zapoznah se s nego predi 1 godina. togava daje ne go bqh zabelqzala gleda6e me stranno no ne mi puka6e... i taka do skoro. izvednaj se po4uvstvah tolkova silno privle4ene ot nego 4e se pobarkvah samo ot misalta za nego... NO mai izpusnah vlaka...ve4e ne sme v edna kompaniq ne u4im v edno u4ili6te i daje ve4e se podminavame...toi e ve4e biv6iq na nqkoga6nata mi best friend koqto vsa6tnost me zapozna e nego...naistina mn go haresvam,gotova sam na vs za nego,samo za mig do nego,samo za edna duma ili pogled...problema e 4e se promenihme prekaleno mn-smenihme kompaniite i sq negovite fr ne me obi4at osobeno sled kato edno crew se bilo razpadnalo zaradi men...nqma zna4enie. ne znam kvo da pravq, iskam go nezavisimo kakvo 6e mi struva...znam 4e zvu4i tapo no toi e 4oveka koito moje da me dokara do depresiq ili bezumno 6tastie samo s edin pogled...kak da go spe4elq???

koalka
01-26-2007, 20:05
Не може ли да се видите заедно само двамата?Някак си да си уредите среща.

Need_A_Girl
01-26-2007, 22:58
Ем, щом сте били в една компания преди начи тряаа да му инаш някви данни. Смисъл тел, майл, скайп. Де да знам, все нещо тряаа да има. Потърси го. Предлужи му да се видите и виж как ще се развият нещата, но на всяка цена му покажи, че си готова на всичко! 8)

tanchety
01-26-2007, 23:20
pi6i mu.... :wink: ili kogato go sre6tne6 po ulicata ne podminavai kakto vinagi a mu kaji ne6t... vsi4ko zavisi ot teb ako 4aka6 da doide toi s "roza" v raka i da ti se obqsni v lubof sled kato e minalo tolkova vreme i si go otblasnala ... gre6i6.... prosto DO SOMETHING :wink: i uspeh mila...

honda^
01-27-2007, 12:53
Ами като за на4ало за6то не запо4не6 да го поздравява6:)? Има от къде да намери6 ник-нейм, скайп-нейм, телефон, мейл. Има какво да направи6, но предцени кое би било най-доброто. Би х те посъветвала да не си пркалено рязка, за6тото съм останала с впе4етление, 4е това сяка6 пла6и мом4етата и ги отблъсква.
Е, желая ти УСПЕХ! :lol:

sk8er_girl
01-28-2007, 09:31
mersi na vs. i az si misleh to4no tva no imah nujda nqkoi da mi go kaje...i o6te edin vapros - kvo da pravq s onaq fr, s koqto toi hode6e? v smisal tri godini i bqh proteje, tq me napravi tova koeto sam i ne znam dali moga da se izpravq sre6tu neq zaradi nego...

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:42
[quote="sk8er_girl"]...toi e ve4e biv6iq na nqkoga6nata mi best friend koqto vsa6tnost me zapozna e nego...quote]

На колко години си?
Между жени наистина никога не може да има истинско приятелство...
Помисли си как ще се почувства "най-добрата ти приятелка" когато разбере,че ходиш с бившия и :?

sk8er_girl
01-28-2007, 10:54
e to4no za tav staa vapros,ot 6 meseca s taq macka ne si govorim, no tva e dr vapros. se pak znam 4e nqma da i stane qko,oba4e ako be6e na moeto mqsto 6te6e da tragne s nego i se pak mi puka za neq...naistina nz kvo da pravq...da ne kazvam 4e tq skasa s nego 6tot toi bil svalql neina fr pod nosa i ... a dokolkoto znam vsi4kite i fr si imat gajeta i ne biha se zanimavali s nego...

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:59
e to4no za tav staa vapros,ot 6 meseca s taq macka ne si govorim, no tva e dr vapros. se pak znam 4e nqma da i stane qko,oba4e ako be6e na moeto mqsto 6te6e da tragne s nego i se pak mi puka za neq...naistina nz kvo da pravq...da ne kazvam 4e tq skasa s nego 6tot toi bil svalql neina fr pod nosa i ... a dokolkoto znam vsi4kite i fr si imat gajeta i ne biha se zanimavali s nego...

E,както казах,между жени не може да съществува истинско приятелство.А ако това,че е свалял нейна приятелка под носа и е вярно,значи и той не става....

sk8er_girl
01-28-2007, 11:04
istinata e 4e i dvamata sa bokluci... i se pak toi vinag se e darjal to4no s men i si mislq 4e kvito i gre6ki da pravi 4ovek zaslujava vtori 6ans... naistina iskam da sam s nego n prosto nz ako izleze ne6to dali nqma da se okaje gloqma gre6ka, 4uvala sam go da kazva 4e moje da se zaribqva s mn momi4eta no kogat hodi s nqkoq darji na neq...ne znam dali si zaslujava riska...

Miro[TNT]
01-28-2007, 11:11
Моето лично мнение,не те карам да се съобразяваш,е че не си струва треперенето по него :?

01-28-2007, 11:25
Виж сега тази твоя 'ех бест фр' я зарежи за малко.Вие не си говорите от 6 месеца.Не си длъжна да се съобразяваш с всички.И ти си човек,и ти имаш право да бъдеш щастлива,не е ли така? :smt017
За него-опитай се другият път когато се видите да не го подминаваш с високо вдигната глава,а да поговрите.
1 / 2 пъти когато си полафите и после ще ти е по лесно да започнеш да флиртуваш с него.. :wink:
Хайде успех & не се впрягай чак пък толкова.

SBG
01-28-2007, 12:59
vish negov priqtel da ti oredi sreshta s nego

sk8er_girl
01-29-2007, 06:00
vish negov priqtel da ti oredi sreshta s nego
ot tva ni6to nqma da izleze-sega6nite mu fr me mrazqt a a nikoi predi6nata kompaniq nqma da se navie...az sam si edinstvenata vazmojnost. pri dr obstoqtelstva tva 6te6e da e parvoto koeto da mi mine prez glavata, no sega...

01-29-2007, 06:59
macka vij sega.... az li4no sum smenil 3 ili 4 kompanii... kato smeni6 daskaloto i kato smeni6 svetogleda i na4ina si na mislene, edni hora ti stavat simpati4ni a drugi po4vat da te draznqt i ne6tata se vurqt. Ei vij s toz pi4 kak stana predi ne ti dreme6e sega go iska6. Crew se bilo razpadnalo tozi i onzi ne te obi4al, kvo te ebe. I bez tova na tvoita vuzrast da ima6 vruzka s nqkoi ot su6tata kompania 4esto e dosta pagubno, za6toto vseki se mesi i vinagi ima pone 1 intrigant. Taka 4e kato tolkova go iska6, zemete se izliaite si otdelno ot kompaniite, a kato se izliza sas priqteli vseki da si otiva pri svoite. V tova nqma ni6to neredno!

sk8er_girl
01-31-2007, 13:27
v na6iq 6iban malak grad za nqkolko dni se vidqhme nqkolko pati...oba4e sq mi e nqkvo tapo 6tot az go pozdravqvam pak toq kele6 edva si otvori ustata :cry: a na sledva6tiq den pozdravi oba4e nqkvo takova ](*,) i is vikam - dali e vapros na nastroenie i ste4enie na obstoqtelstvata ili prosto ve4e sam nu bezrazli4na???btw, ako e taka kvo da napravq za da go spe4elq otnovo, mn qsno 4e postepenno 6e stane ama kak to4no 6tot na men dosq ne mi se e slu4valo az da svalqm mom4e i da se zanimavam :smt049 i o6te edin pat ima li smisal???