PDA

View Full Version : 25 godishen



01-26-2007, 19:43
kakvo mislite za vryzka mejdu 14 godishna(pochti 15 ako e ot znachenie) i 25 godishen?mislite li che e samo za sex-a ili prosto zashtoto mu se iska neshto lesno i neangajirashto? :roll:

P>S> izvinqvam se za latinicata 8)

Crazy_teen4e`f
01-26-2007, 20:01
Ми ако се обичате няма значение разликата в годините,а ако е само за единия му секс-няма смисъл.

koalka
01-26-2007, 20:04
И двете.Според мен мъж на 25 да се влюби в момиче на 14 е почти невъзможно.Търси секс у нея, защото може много лесно да я баламосва и да е нещо наистина неангажиращо.И да, за мен не е нормално.

Славей Песнопеев
01-26-2007, 20:04
kakvo mislite za vryzka mejdu 14 godishna(pochti 15 ako e ot znachenie) i 25 godishen?mislite li che e samo za sex-a ili prosto zashtoto mu se iska neshto lesno i neangajirashto? :roll:

P>S> izvinqvam se za latinicata 8)

Съвсем нормална връзка. Не са толкова лесни 15 годишните... възможно е да се получи и доста по сериозна връзка. Това зависи, както от неговите желания, така и от това как момичето ще се представи и дали ще е сериозно към него.

PoisoNGirL
01-26-2007, 20:05
svurshiha li momchetata na tvoite godini(15-16)? puk i malko po-golemi,che veche se nahvurlihte na 25 godishni... po princip razlikata v godinite ne e nai-vajnoto,no ako e pri po-vuzrastni hora... a i 10 godini sa si mnogo. po moe mnenie mejdu vas ne moje da ima lubov ili pone ne sega...

Славей Песнопеев
01-26-2007, 20:05
И двете.Според мен мъж на 25 да се влюби в момиче на 14 е почти невъзможно.Търси секс у нея, защото може много лесно да я баламосва и да е нещо наистина неангажиращо.И да, за мен не е нормално.

Тук сбърка! Възможно е да се влюби. Има една стара истина, която драга koalka много добре знаеш и сама - за любовта няма възраст!

01-26-2007, 20:11
И двете.Според мен мъж на 25 да се влюби в момиче на 14 е почти невъзможно.Търси секс у нея, защото може много лесно да я баламосва и да е нещо наистина неангажиращо.И да, за мен не е нормално.
Подкрепям!В повечето случаи е така, но имам приятелка чието гадже е с 8 години по-голямо от нея и дава живота си за нея, така че при всеки е различно!

01-26-2007, 20:42
auu ujas!pusnah temata prosto da chuq mnenie, a ne kritiki kato "kurva" "ne mislish" i tei natatyk.nikoi ne vi e kazal che hodq s 25 godishen,ne che se opravdavam no...
iskah prosto da chuq mnenieto vi za takyv tip vryzka nishto poveche ,no qvno nqkoi hora ne priemat vyprosite na seriozno ili prosto sa zlobni ili nz veche ! kakto i da e! blagodqrq na tezi,koito si napraviha truda da otgovorqt po normalniq civilizovan nachin! i se nadqvam da nqma poveche ironichni podmqtaniq i obidi ! :wink:

01-26-2007, 20:53
мисля че ща клати известно време и толкоз...

Destroyfashion
01-26-2007, 21:19
kvi sa tiq PEDOFILSKI istorii be :smt097 mnoo qsno 4e iska da ti go nabie 1 ili 2 i are

01-27-2007, 01:48
kakvo mislite za vryzka mejdu 14 godishna(pochti 15 ako e ot znachenie) i 25 godishen?mislite li che e samo za sex-a ili prosto zashtoto mu se iska neshto lesno i neangajirashto? :roll:

P>S> izvinqvam se za latinicata 8)
Тва като че ли стана неква мода в България... типичното "американизиране"... абсолютна педофилия,малките курвета търсят някой батко да ги вози в бмв или мерцедеси,да ги води из кафЬета и дискотеки и накрая да се хвалят пред наборите си за тия неща. :roll:

01-27-2007, 04:47
ми мисля че това вече е педофилия :shock: на мода е у село България пиклите да ходят със мъже

koalka
01-27-2007, 05:00
И двете.Според мен мъж на 25 да се влюби в момиче на 14 е почти невъзможно.Търси секс у нея, защото може много лесно да я баламосва и да е нещо наистина неангажиращо.И да, за мен не е нормално.
Подкрепям!В повечето случаи е така, но имам приятелка чието гадже е с 8 години по-голямо от нея и дава живота си за нея, така че при всеки е различно!Ако и двамата госта не забелязват съм написала почти невъзможно, което има значение.Не казвам, че е невъзможно, но казвам, че това се случва доста рядко, каквото и да си говорим.Това, че имате ваши познати, не означава, че се случва често.И четете правилно като тръгнете да пишете нещо. :wink:

RoSsY88
01-27-2007, 05:09
аз съм твърдо против .... 10 години разлика са прекалено мн...ако беше на 18 поне...прекалено малка си,а и ваще съм сигорна че няма да одобрят такава връзка :) Намери си момче на твоите години или 2-3 години по голямо..Знамче за любовта няма граници ама тва е прекалено голяма разлика...

01-27-2007, 06:36
Хах,секс на 14 години??Лелеее,докъде стигнахме...А по темата: Мисля че те използва

alkobalko
01-27-2007, 06:48
И за двете. В повечето случаи от една такава връзка се търси само лесния секс. Има разбира се и изключения.

01-27-2007, 07:28
Vij ne znam ot kolko vreme hodite ama i az sum v sy6tata situaciq i moqt priqtel e na 25 i sum sigurna 4e me obi4a ina4e ne bi me iztraql ve4e po4ti godina i to bez sex.Az mu kazah 4e iskam da iz4akam i toi se syglasi, taka 4e ako priqtelqt ti e naistina svesten vypreki 4e e na 25 moje da ima edna dylga i polzotvorna vryzka.Uspeh :)