PDA

View Full Version : koga edin chovek e iskren kazvaiki "obciham te" ?



PoisoNGirL
01-26-2007, 20:52
koga kazvate na nqkoi,che go obichate? sled opredeleno vreme ili prosto se ostavqte na intuiciqta i na chuvstvata da vi vodqt?
ako vi kajat.. "Ludo vluben sum v teb,zashto ne mi vqrvash" bihte li povqrvali?
p.s.izvinqvam se ako temata e bila puskana veche.

Barbie
01-26-2007, 20:56
Когато го чувствам толкова силно, че имам нужда да го кажа. Когато съм абсолютно сигурна в чувствата си.

Дали бих повярвала? Зависи кой го казва, какви са ни отношенията, колко добре ме познава, какво сме преживели...

eternity
01-26-2007, 20:56
Az se ostavqm da mi doide ot vutre,mnogo puti ne sum vqrvala na 4oveka s kogoto sam kogato mi go kazva a ima slu4ai i kogato mu vqrvam,za men e vajno tezi dumi da se podkrepqt i s deistviq

PoisoNGirL
01-26-2007, 20:59
emi ne znam da vqrvam li ili ne ... kazaha mi go tazi vecher ... gadjeto mi poqnoga e super mil napravo perfekten,a v sledvashtiq moment se durji leko drupnato i ne znam da vqrvam li ili ne... taka go kaza,che sqkash beshe na maitap,no posle me pogledna v ochite sqkash ochakvashe i az da kaja neshto..a az nqmah dumi...

Psihi4no_bolen
01-26-2007, 21:06
Когато ми пусне и я мина ...

The-Cult
01-26-2007, 21:17
Ами да ти кажа казвал съм го 2 пъти но е било истински в смисал само на 2-ма човека е едната не оцени кво и казвам... другата го оценяше до 8-мия месец после направи мизерията....как да е трябва да си сигурен

Merito_
01-26-2007, 23:42
Не казвам никак лесно думата:"Обичам те".Трябва да мине определено време и да съм уверена в чувствата на човека отсреща,не бих го казала първа.А на такива думи от сорта лудо съм влюбен в теб,повярвай ми ала бала,м не, не вярвам на такива думи,за да се докаже любовта се искат и действия.

koalka
01-27-2007, 04:29
Казвам тези силни думи чак когато наистина съм убедена, че са така, защото, ако след това разбера, че не е така, то тогава ще нараня човека до себе си."Обичам те" не трябва да се използва ей така, както правят много хора, а наистина да е така и да го чувстват.

alkobalko
01-27-2007, 07:26
Няма определен период от време, след който да се кажат тези думи. Когато почувствам, че имам нужда да го кажа тогава.

ThePainIsReaL
01-27-2007, 08:14
Казвала съм ги тези думи на едно момче . И мисля , че му ги казах супер рано - може би дори преди първата целувка - не помня . Но наистина го чувствах така и след това изпитвах нужда да му го брънкам всеки ден на главата . Щастливка съм била , че и той ми е отвръщал със същото . Но определено ми отне много време да му повярвам , и когато аз му повярвах , той престана да ми го казва - Каква ирония на съдбата . :roll:

miloto_girl_4e
01-27-2007, 08:21
Казвам го тогава, когато го почувствам...
Може да се влюбя в някого след един месец, а в друг след половин година.. всичко е строго индивидуално...
Но ако тръгна с някого и след седмица чуя да ми казва, че ме обича.. шанса да му повярвам е минимален..

01-27-2007, 10:09
blagodarq mnogo na vsichki za otgovorite :smt023

HardcorE_AFA
01-27-2007, 11:07
ami kazvam go togava kogato go 4ustvam...i sum ubedena v 4uvstvata si

^Zizy^
01-27-2007, 11:50
Ами не знам...много е относително.Зависи от начина,по който ти го каже.Думите,които ще употреби.Жестовете,погледа ,това е важното!И разбира се,докъде сте стигнали заедно.

Nadelina
01-27-2007, 11:54
Kazvala sym OBIcham te samo na edin chovek... i mu go kazah ne kogato naistina go usetih.. a kogato vidqh che go gubq.. koeto e greshka... :P

HopeLesss
01-27-2007, 12:04
Ако трябва да съм честна, трудно казвам "Обичам те". Не харесвам, когато човек, с когото съм, ми го натяква постоянно. Любовта често не може да се изрази с думи.. каквото и да са те. Тези неща се чувстват, не се казват... Е, от време на време е хубаво да кажеш на някой, че го обичаш, но не и постоянно. А аз го казвам тогава, когато съм сигурна в себе си и когато почувствам нуждата да го изрека.