PDA

View Full Version : kakvo da pravq..?



01-26-2007, 21:03
zna4i gadjeto mi se darji zle sas men nqkak mn studeno... neznam kakvo mu stava predi celuvki i t.n. a sq daje i nqmame kakvo da si kajem,a v sa6toto vreme edno mom4e uajsno mnogo me obi4a i mi e kato mnogo blizak moi priqtel i vsi4ko moga da spodelqm s nego..blizak mi e..makar i da razbra 4e imam gadje toi prodaljava da me podkrepq no i da me obi4a..sq neznam kakvo da pravq...da ostana li sas sega6niq si priqtel ili da skysam s nego :? pls kajete si mnenietu :roll:

Barbie
01-26-2007, 21:31
Прощавай за наивния въпрос, но ТИ кой обичаш?!

Говори с приятеля си. За поведението му трябва да има причина. Напрегнат е напоследък, има проблеми, тийн депресия...или просто чувствата му са охладнели?

Изясни си собствените си чувства, както и тези на приятеля си. Тогава седни и спокойно премисли нещата. Успех...

Vladokaaa
01-26-2007, 21:42
Малко е неясно обяснението ти. :wink:
Но като приятеля ти не ти обръща внимание това какво ти говори че скоро сигурно се разделите.Така че по отрано мисли за напред нали ме разбра. :wink:

BloodSoul
01-26-2007, 22:03
Много оплетено си описана всичко! Първо се реши, ти самата какво искаш и кого обичаш. Говори с приятеля си за поведението му... Виж нещатата как са и тогава предприемай решение като да късаш с него. Той да не е носна кърпичка?

Need_A_Girl
01-26-2007, 23:03
Виж ся, изясни си за себе си кого искаш повече и бъди с него. Ако всъщност не можеш да решиш - говори с приятеля си и го питай защо се държи така, ако е просто моментно състояние - сичко е ОК, ама ако чувствата му към теб са минало - давай с другия! Той поне е сигурен в обичта си 8)

koalka
01-27-2007, 04:37
А ти обичаш ли най-добрия си приятел?Ако да, няма какво да го мислите-бъдете заедно, но не тръгвай с него ей така само, защото се държи добре с теб и е мил.Важно е и на теб какви са ти чувствата все пак?Говори с приятеля ти какво го е накарало да се държи така с теб.

alkobalko
01-27-2007, 07:17
Първо си изясни ти с кой искаш да бъдеш и кой обичаш. След това поговори с приятеля си, може да има причина да се държи така.

Psihi4no_bolen
01-27-2007, 08:26
zna4i gadjeto mi se darji zle sas men nqkak mn studeno... neznam kakvo mu stava predi celuvki i t.n. a sq daje i nqmame kakvo da si kajem,a v sa6toto vreme edno mom4e uajsno mnogo me obi4a i mi e kato mnogo blizak moi priqtel i vsi4ko moga da spodelqm s nego..blizak mi e..makar i da razbra 4e imam gadje toi prodaljava da me podkrepq no i da me obi4a..sq neznam kakvo da pravq...da ostana li sas sega6niq si priqtel ili da skysam s nego :? pls kajete si mnenietu :roll:

Изчакай да се стопли времето,че ся нещо много судено беше .... може и неговите чувства да се стоплят !Успех!! :wink:

Psihi4no_bolen
01-27-2007, 08:37
защо не ми се вижда мнението !?!?!

01-27-2007, 08:39
emi opitah se da govorq s nego za6to se darji taka a toi mi otgovori s tova:- "TAKA" popitah go kak taka i toi kaza "q stiga s tezi gluposti,ostavi me na mira".posle kaza 4e e blo po dobre da ne me sre6ta oba4e ne mojel da me zareje za6toto me obi4al :roll: vseki pat kato go popitam za6to taka e zastudnql kam men i vika 4e samo taka mi se struvalo...
moje bi tova 4e sme ot razli4ni gradove sa6to doprinqsq do nqkade.naskoro trqbva6e da se vidim a toi kaza 4e ne iskal... :cry: :( :?

01-27-2007, 08:42
emi opitah se da govorq s nego za6to se darji taka a toi mi otgovori s tova:- "TAKA" popitah go kak taka i toi kaza "q stiga s tezi gluposti,ostavi me na mira".posle kaza 4e e blo po dobre da ne me sre6ta oba4e ne mojel da me zareje za6toto me obi4al :roll: vseki pat kato go popitam za6to taka e zastudnql kam men i vika 4e samo taka mi se struvalo...
moje bi tova 4e sme ot razli4ni gradove sa6to doprinqsq do nqkade.naskoro trqbva6e da se vidim a toi kaza 4e ne iskal... :cry: :( :? [/u]