PDA

View Full Version : зачервено...



зле
01-26-2007, 21:54
ми ще се опитам да опиша проблема доколкото мога.. значи имам зачервено долу отстрани на срамните устни от където започва самото бедро от вътрешната страна между краката.. самата свивка при крака и половите органи (надявам се се ориентирахте къде е :!: ..)..мислех че е или нещо от бръсненето и се е възпалила кожата или пък от дрехи нещо се е протрило или от бикините.. ама то не минава вече 2 седмици май.. и се чудя какво е това :shock: значи зачервено е, понякога ме сърби, не бих казала че ме боли, освен това кожата се бели там на бели люспички.. даже мисля че прилича на рана и понякога е леко влажна.. може би е кръв ли или някаква течност не знам.. много е странно и ме притеснява, девствена съм и едва ли е нещо по полов път предавано.. мазах го с крем здраве но напоследък не съм..
оф вие имали ли сте такова нещо !?!?!? :cry:

sladoled
01-27-2007, 06:13
По-скоро прилича на някакба гъбична инфекция. Иди при личния лекар, няма да можеш да се оправиш от съвети тук.

зле
01-27-2007, 08:26
това възможно ли е да ми мине с течение на времето без да го пипам или мажа с нещо ?!?! много много нямам време и нерви да ходя по лекари :x

JlyHKa``
01-30-2007, 12:49
emi az ne sam lekar ne gi razbiram tezi ne6ta no eventualno ako ne si dobre s higienata moje da e ot tova.No ako si dobre moqt savet e da ne obuva6 stegnato belio i da ne go pritesqva6 mqstoto.Pak ako ne se opravi6 do 1 sedmica po dobre varvi na lekar.Drugo ne se se6tam kakvo moje6 da napravi6.Aide uspeh i se opravqi :wink: