PDA

View Full Version : петна от пъпки..



писна ми
01-26-2007, 22:32
оф на 21 съм , имах гадно акне през пубертета, бях на дерматолог преди 2-3 години и ми предписа обичайните неща- тийн клийн и т.н. които масово се дават на тийнейджърите. сега имам малко пъпки, общо взето ми излизат повече само преди цикъл, обаче петната... ужас ужас. по челото почти нямам защото там по принцип нямам много пъпки, но по останалата част по лицето... от тези червени петънца дето са ужасни :( общо взето не си харесвам хич лицето. използвах скинорен , сега съм на втора опаковка зинерит и двете доста ми помогнаха за пъпките и за петната даже, но искам съвсем да се махнат :(
някакви кремчета да знаете или лосиони нещо такова за избелване? помагайте че са много гадно тези петна и са ми голям коплекс от няколко години :(

jhjhhkk
01-27-2007, 06:15
HUMA !!! 1 laji4ka huma s kiselo mlqko smesva6 stoi6 12 min. i mie6 i taka vseki den,humata ima izbelva6to deistvie na men li4no mnogo mi homogna.Probvai ni6tu ne gubi6 humata + tova podhranva stra6no mnogo liceto!
USPEH :)

писна ми
01-27-2007, 08:21
ми аз си правя маска от хума по 2-3 пъти в седмицата.. за петната не съм забелязала кой знае колко да ми помага, но си има хубаво действие върху кожата като цяло.
хайде момичета помагайте давайте още съвети моля ви. кремчета, лосиончета, такива работи.. :roll:

In4iTu_
01-27-2007, 11:41
Да..аз съм по почти същия начин, само че съм на 14 - вече съм с 4 опаковка "Зинерит" и пъпките се махнаха. Сега мисля да поработя върху останалите петна, като си взема един избелващ крем на Орифлейм, но все още се чудя. Някой ползвал ли го е? Има ли действие?

ThePainIsReaL
01-27-2007, 20:39
Знам , че кремове и маски (домашни или не ) с лимон действат . Също така дерматологът ми е пропоръчал да пия цинк и силиций на хапчета за този проблем .