PDA

View Full Version : Moderated:Едно момче досажда на гаджето ми..



novvv
01-26-2007, 23:28
zdr. zna4i az sam na 16 mom4e sam priqtelkata mi e na 17 zaedno sme ve4e ot 1 god i malko i u4ime v edno u4ili6te.Predi nqkolko dni q vidqh s edin ne6tasnik koito i se natiska6e az bqh po dale4e ot tqh i nikoi ne me vidq 4e bqh tam i mi stana qko gadno ot tova 4e toi i se natiska6e :twisted: ama vse pak tq ne mu otvarna.I az i kazah 4e sam gi vidql a tq kaza 4e tova nee vajno i 4e toi prosto se e maitapel ama na men mi stana qko gadno.Sled nqkolko dni vidqh 4e toi q gledahe nqkaksi mnogo stranno i posle q drapna za rakata i tq mu se otskubna i si tragna.sled kato neq q nqmahe az se priblijih do nego hvanah go za bluzata i go zalepih za stenata i mu kazah 4e ako go vidq o6te vednaj na 5 metra ot neq 6te go prebiq toi zapo4na da se izvinqva i az go pusnah. Nqkolko dni nqma6e ni6to dokato edin den nai dobrite mi priqteli mi kazaha 4e toi pak e govoril s neq.I sega se 4udq kakvo da pravq dosta pati sam govoril s neq za tozi vapros i tq vinagi kazva 4e nqma ni6to da ne se pritesnqvam no nemoga. :( i sega si mislq 4e mojebi toi q zapla6va s ne6to ili neznam. :roll: Kajete mi kakvo da pravq. Spored men edinstvenoto re6enie e kakto se kazva da q sledq i ako vidq 4e tova kopele i dosajda pak da go prebiq. :smt066



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

01-26-2007, 23:56
pogovori s priqtelkata si kaji i che ne jelaesh da razgovarq s toq pomqr i taka , kolkoto do pomqra hvani go za gushata i mu kaji az na teb ne ti li kazah neshto? mislq che ostanaloto go znaesh

alkobalko
01-27-2007, 08:06
Тя ти казва, че няма нищо, което да те притеснява. Щом не си я видял да се целува с него или нещо подобно не трябва да се притесняваш толкова. Ако и имаш доверие няма да я следиш, защото ако разбере ще и стане много гадно. Ще го приеме като недоверие от твоя страна. Ако искаш пак поговори с нея, попитай я има ли защо да се притесняваш и ако ти каже, че всичко е ОК, просто се успокой.

nemios
01-27-2007, 15:16
Пич аз също имах такъв проблем(с разликата че не й се натискаше) но постоянно ходеше по нея. Просто с него се разбрах с физически заплахи. Явно няма друг избор и треа да го заплашваш. А и не е лошо да й кажеш да спре ако държи на теб, защото със сигурност не ти е приятно и за те разбирам на 100%.

Krem4eto
01-27-2007, 15:18
zdr. zna4i az sam na 16 mom4e sam priqtelkata mi e na 17 zaedno sme ve4e ot 1 god i malko i u4ime v edno u4ili6te.Predi nqkolko dni q vidqh s edin ne6tasnik koito i se natiska6e az bqh po dale4e ot tqh i nikoi ne me vidq 4e bqh tam i mi stana qko gadno ot tova 4e toi i se natiska6e :twisted: ama vse pak tq ne mu otvarna.I az i kazah 4e sam gi vidql a tq kaza 4e tova nee vajno i 4e toi prosto se e maitapel ama na men mi stana qko gadno.Sled nqkolko dni vidqh 4e toi q gledahe nqkaksi mnogo stranno i posle q drapna za rakata i tq mu se otskubna i si tragna.sled kato neq q nqmahe az se priblijih do nego hvanah go za bluzata i go zalepih za stenata i mu kazah 4e ako go vidq o6te vednaj na 5 metra ot neq 6te go prebiq toi zapo4na da se izvinqva i az go pusnah. Nqkolko dni nqma6e ni6to dokato edin den nai dobrite mi priqteli mi kazaha 4e toi pak e govoril s neq.I sega se 4udq kakvo da pravq dosta pati sam govoril s neq za tozi vapros i tq vinagi kazva 4e nqma ni6to da ne se pritesnqvam no nemoga. :( i sega si mislq 4e mojebi toi q zapla6va s ne6to ili neznam. :roll: Kajete mi kakvo da pravq. Spored men edinstvenoto re6enie e kakto se kazva da q sledq i ako vidq 4e tova kopele i dosajda pak da go prebiq. :smt066



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Ами ако толкова не издържаш го набий та да спре!!

anubite
01-27-2007, 15:27
Отрежи си ръката.

doky
01-27-2007, 17:51
Аа много често ми се случва тва нещо,даже веднъж се стигна до по-сериозно,един лайнар я беше притиснал и обарвал-ами много крив му е носа вмомента,ама можеше и повече,ся разбрах колко е лошо да ти счупят носа.Просто щом става въпрос за любим човек не трябва да те интересува нищо друго,ако е неприятен и и досажда почвай го,независимо дали е някав здравеняк.Тва му е майката само,физическата разправа.Айде и успех,дръпни преди тва един ред бул и го изкорми от бой:)

hforce
01-28-2007, 01:01
мисля да въведа лека корекция, няма ли да е по-подходящо:
Отрежи МУ ръката
според мен по добре да отреже ръката на помяра

Ams7el`
01-31-2007, 16:48
по-добре го пребий навреме за да не съжаляваш,аз така бих постъпил на твое място

In4iTu_
01-31-2007, 16:57
Според мен е най-добре да поговориш пак с приятелката си, като и кажеш за съмненията си. Не я следи, защото тя ще разбере и ще стане гадно за теб :wink:

gorillaz_unit!!
02-02-2007, 02:19
еми... според мен трябва да направиш 2 неща - 1 да кажеш на гаджето ти, че не ти е весело да разбираш, че си говори с тоя, камоли нещо друго ... и второто е да му разпилееш зъбИте... и така... не е задалжително да е тая последователност.. ако пъво видиш него да няма прошлка

I_ve7o
02-02-2007, 06:54
po dobre ne q sledi..za6toto 6te si pomisli 4e i nqma6 doverie...i 6te se po4ystva kofti...a pyk 6tom tolkova te drazni go natypai bahti :lol: :lol: :lol:

PerfectStrang3r
02-02-2007, 07:33
Боят не е решение.. най - много гаджето ти да си помисли, че и нямаш доверие и за това си го набил. Поговори с нея и виж дали всичко е наред между гаджето ти и оня :)

Konfucii
02-02-2007, 13:28
ima6 mnogo varianti kak da postypi6 ti sam si izberi:
1 Da mu lepne6 edin tupanik ili shamar ili kakto tam si deistva6...
ne e za predpo4itane 6tot moje da se skara6 s gadjeto
2 Kogato go vidi6 4e prikazva s priqtelkatata ti i otiva6 pri neq i q kiss nali onq da vi vidi da mu stane gadno ;)
posle mu vika6 kvo zqpa6 i toi se mahne..
3 Govori6 s neq toz problemi li ti prai........ ili tam kakto iska6 q pitai
4 pyrvo udrq6 posle pita6
5 Ne se zanimava6 dokato tq ne ti kaje no ne vqrvam da ti kaje ....
momi4etata ne obi4at boq pital sam mnogo i vsi4kite sa kazvali 4e ako moje da se izbegne da ne se bie6....... no se pak ti re6ava6 ;)
6 govori s onq da ne se darji taka s neq ama kato 4ovek nali bazikai se ne da go spi4a6 sas boi do stenata ili neznam si kvo
ima i o6te varianti sigoren sam 4e gi znae6 no nai dobre e nomer 6
ako iska6 momi4eto da te haresa o6te pove4e ama ako iska6 da postypi6 kat prostak kakto bih napravil az e nomer 4 tva e ;)
ot men nadqvam se da sym bil polezen !
USPEh ;)

Kianna
02-02-2007, 13:35
abe ti si interesen chowek.. i ti lichi,che si na 16tina godinki..,shtom oprawiash neshtata s "boi" ..ne che az sum golqmata kaka,ama iawno razlikata e ochewidna..mislish si,che kato hodite s momicheto si i si edinstwen li?ima kup drugi hora!niamash prawo da i ogranichawash kontaktite,a ako gi ogranichish kato nishto da te rezne..a ako i wiarwash istinski niama za kakwo da se pritesniawash!ostawi ia da si kontaktuwa,s kogoto iska.ako iska da si lafi i tia s nego,ako ne iska-da ne go prawi!Swoboda na izbor,izbor na swoboda! :smt019

iiirish
02-02-2007, 13:46
аз мисля, че приятелката ти достатъчно пъти ти е показвала, че държи на теб и за нищо на света няма да нарави нещо, което би те наранило и би провалило връзката ви.
но си прав, че никак не е приятно да гледаш как някой се натиска на гаджето ти! съвета ми не е да я следиш (защото това е доста низка постъпка!), а да отидеш отново при него и този път да го "сплашиш" малко повечко ;) не стигай до бой, но шамар или два мисля, че ще го накарат да си седне на гъза :twisted:

bawdy talk
02-02-2007, 15:21
Хавни го с някои твои приятели ма по едри и го изплаши за да знае с кого си има работа!!!

Джон Сняг
02-02-2007, 17:11
Ако и вярваш и я познаваш - довери и се.Ако ли не .. 1 приятел преди 2 седмици се справи с 1 такъв тип с шутове..кои каза че насилието не е начина понякога ? В тоя скапан свят испълнен с навлеци трябва да сриташ някого , за да разберат , "всяка жаба да си знае гиола"

gerinceto
02-02-2007, 18:13
Тя ти казва, че няма нищо, което да те притеснява. Щом не си я видял да се целува с него или нещо подобно не трябва да се притесняваш толкова. Ако и имаш доверие няма да я следиш, защото ако разбере ще и стане много гадно. Ще го приеме като недоверие от твоя страна. Ако искаш пак поговори с нея, попитай я има ли защо да се притесняваш и ако ти каже, че всичко е ОК, просто се успокой.

aP0kAlIpSiS
02-02-2007, 21:39
Според мен, (клишето) "Боят не е начин" в тоя случай важи. Говори с приятелката си,предложи и помощта си,помоли я да те изслуша и след това и кажи ,че не ти е приятно,че я тормози.Ако ти каже,че може сама да се справи-не се меси.Тя е приценила.Няма смисъл да я убеждаваш.Момичеата/жените/ имат нужда понякога сами да вземат решения,нали?И да не разчитат на никого да им "спасява кожата".

02-02-2007, 21:51
Аз съм за да отидеш и да го хванеш за блузката пак и да му кажеш: 'аз на теб нещо не ти ли казах..?' :wink: