PDA

View Full Version : Кожичка



01-26-2007, 23:30
Проблема е че кожичката на пениса ми не може да се разтвори така че да си оголя главичката, започва да боли много и да се зачервява. На мен това не ми пречи , но ми казаха че трябвало да отида на хирург, защото вътре можело да станат инфекции :shock: . Та искам да попитам има ли опасност ако използвам малко повече сила ,за да я издърпам назад или може да стане нещо неприятно? И изобщо има ли причина да се тормозя с това нещо?

Merito_
01-26-2007, 23:55
Недей рискува ами си отиди на хирург, да не земи да стане после нещо, с тия неща шега не бива. Отиди на лекар за по-сигурно и оправете ако има проблем...

Metoman
01-26-2007, 23:55
Проблема е че кожичката на пениса ми не може да се разтвори така че да си оголя главичката, започва да боли много и да се зачервява. На мен това не ми пречи , но ми казаха че трябвало да отида на хирург, защото вътре можело да станат инфекции :shock: . Та искам да попитам има ли опасност ако използвам малко повече сила ,за да я издърпам назад или може да стане нещо неприятно? И изобщо има ли причина да се тормозя с това нещо?
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Брат виж във "Важни" :wink:

02-09-2007, 11:45
Pi4 s fimoza si. I az biah taka ,daze v4era me operiraha.Otiva na lekar
gadna prozedura e ama burzo minava.Are uspeh :?

ВАЖНО!!!
02-13-2007, 04:43
гледай сега пич. когато ти е абсолюютно отпуснат и малък, хващаш и дърпаш силно и рязко назад (може и малко да те заболи). ако успееш да я издърпаш, раздвижи ръка малко, да ти се втвърди парчето и като се надървиш, ако си успял да я задържиш ЗАД главичката, начи пенисът ти е перфектен... малко като опъваш всеки ден и ще стане. няма проблеми.

обаче, ако не можеш да я задържиш зад главичката, тогава работата е за рязане - трябва да ходиш на лекар. другият вариант в този случай е да правиш секс с покрита главичка, което според мен е тъпо и гадно...

пробвай тези неща, ако има нещо, пиши пак.

успех!

john_kaleka
02-13-2007, 17:48
neznam !4uval sum za tva !ama mai hirurg tree