PDA

View Full Version : ми ся?Поредната дилема



x ray eyes
01-27-2007, 01:54
Миии подобно нещо ми се е случвало, ама не чак тей эле :cry:
2 момчета ми предлатат, единия ми е едиствения приятел и не мога да го отрежа, а и при евентуална раэдяла ще си раэвалим отношенията
Другия го харесвам много повече, но ако кажа да ще е пълно мъчение и эа двамата - никва инициятива от негова страна освен в чата
проблема е че са англичани а те са странни и не энам как ще реагират на квото и да е било :lol:
Не искам да эаряэвам никой, а трябва да постъпя много деликатно эа да няма ранени и побоища
мерси :-D

koalka
01-27-2007, 04:27
Ясно, че не искаш да зарязваш никой, но не може да си и с двамата.Виж, относно най-добрия ти приятел-трябва да му обясниш, че за теб той е просто много близък човек, на който можеш да кажеш всичко, но не изпитваш такива чувства.Питай го дали може да сте приятели.Ако тръгнеш с него той рано или късно ще разбере, че чувства нямаш и ще стане още по-зле.А с другото момче-ако си сигурна, че те харесва си поговорете за отношенията ви.Питай го какви са му чувствата, кажи твоите и такива неща, имате ли шанс да сте заедно.Но моя съвет е-в никакъв случай не тръгвай с момче, към което няма чувства.

honda^
01-27-2007, 12:46
Хах...много смело от твоя страна да каже6 "побои6та и ранени" :lol: . Не ти остава друго освен да говори6 с приятеля си и да му обясни6, 4е не иска6 да си разваляте отношенията по никаква при4ина. А с другото мом4е си ре6и сама какво иска6 да има или да няма :) . До колкото разбрах от това, което си писала ти не иска6 да ходи6 с единия, за6тото ти е близък приятел, но и с другия не иска6, за6тото би било ад...ами тогава за6то трябва да ходи6 с някой???? Пък и не останах с впе4етлението, 4е си влюбена в другото мом4е....

Alerta
01-27-2007, 12:48
Не можеш да му откажеш??
Я помисли...
Еми тръгни с този, който харесваш повече де...
Апф >.<

BloodSoul
01-27-2007, 12:53
Не искаш да ги нараняваш, иска ти се да си с двамата, но... На твое място не бих тръгнала с нито един от двамата. На товя приятел му кажи, че го харесваш само като приятел, а той ако наистина ти е приятел ще те разбере.

x ray eyes
01-27-2007, 16:39
Хах...много смело от твоя страна да каже6 "побои6та и ранени" :lol: . Не ти остава друго освен да говори6 с приятеля си и да му обясни6, 4е не иска6 да си разваляте отношенията по никаква при4ина. А с другото мом4е си ре6и сама какво иска6 да има или да няма :) . До колкото разбрах от това, което си писала ти не иска6 да ходи6 с единия, за6тото ти е близък приятел, но и с другия не иска6, за6тото би било ад...ами тогава за6то трябва да ходи6 с някой???? Пък и не останах с впе4етлението, 4е си влюбена в другото мом4е....

Хех, мерси, сорка малко кофти обясних ситуацията простете ми :-D първото момче наистина ми е мното добър приятел, не искам да го наранявам
По-склонна съм да тръгна с втория
Не помня да съм каэвала нито че не искам да съм с никой, още по-малко с двамата, малко ще бъде к***еско нали :D
Въпроса ми всъщност е как да постъпя деликатно, то че ще говорим е ясно :lol:
Още веднъж - иэвинявам се на всички, които съм эаблудила с тъпото си иэкаэване :(

honda^
01-27-2007, 17:03
Еми 6том иска6 да си с 2рото мом4е...давай смело!!! А за твоя приятел мога само да те посъветвам да му обясни6, 4е го оби4а6 по много специялен на4ин и за теб ва6ето приятелство е много важно. Кажи му това, което си написала, 4е не желае6 след раздялата(каквато 6те има, рано или късно)дори да не се поздравявате и т.н.
Успех!