PDA

View Full Version : ima li bqlo techenie pri myjete



carmina_borana_
01-27-2007, 04:25
zdraveite priqtelqt mi e na 23 no vypreki tova mu se sluchi neshto za koeto i dvamata nqmame otgovor, vyrhu penisa si ima neshto bqlo koeto prilicha na bqloto techenie pri jenite, ima nepriqtna mirizma i kolkoto i da se mie ne se maha vsichkoto, predpolagame che moje da e ot nastinkata koqto ima ot 3 dni nasam no moje da se dylji i na neshto drugo, imate li ideq kakvo e tova, dali ne e bqlo techenie ili moje bi neshto drugo syshto taka tova neshto zasyhva na malki parcalcheta i e mn nepriqtno, na nqkoi sluchvalo li mu se e ... shte mine li ot samosebe si , pomognete

Alex_f
01-27-2007, 17:57
n sam kompetentna,za6tot n esam mom4e,no pri majete mnoog rqdko ima bqlo te4enie.tova ozna4ava,dokolkoto az znam 4e ima nqkakva bolest.po-dobre e da ide na lekar.a ti ima6 li bqlo te4enie?ko it nqma6,zadaljitelno go pravete s prezervativ,za ne te xvane i teb.no ako i ti ima6,zna4i ili ti si mu go predala ili toi na teb!

lirooos
01-28-2007, 09:18
Абе вий луди ли сте!? Какво бяло течение при мъжете!?!?!?!?!?!? :shock: Нека позная? Вие сте на около 14-15 години и все още не знаете как да се справяте с хигиеничните си нужди. Кажи на приятеля ти всеки ден да се къпе и да обръща внимение точно на тази част. Също е много важно след секс поне да се измие. Да се мие дори и след като се е самозадоволявал.... Т'ва е най-добрия вариант - непостоянно миене, а по-лошя е бактериални проблеми.

И между другото, щото каза, че не се мие. Няма вещество, което да е произведено от човешкото тяло и да не е водоразтворимо. Т.е. всичко, което отделя човешкото тяло може да се разтваря и мие само с ЧИСТА ВОДА!

Alex_f
01-28-2007, 09:28
ne e vqrno i pri majete ima bqlo te4enie!mi nie kato sme na 14-15 ti na kolko si?pri bolestno sastoqnie ima bqlo te4enie i pri majete.ako ti nqma6 ili ne imal,tova ne ozna4ava 4e nqma takova ne6to!pro4eti malko za veneri4eskite bolesti!

Alerta
01-28-2007, 10:37
Да има едно такова бяло течение...
Обикновенно когато свършват
0.о

liroоos
01-28-2007, 23:45
ne e vqrno i pri majete ima bqlo te4enie!mi nie kato sme na 14-15 ti na kolko si?pri bolestno sastoqnie ima bqlo te4enie i pri majete.ako ti nqma6 ili ne imal,tova ne ozna4ava 4e nqma takova ne6to!pro4eti malko za veneri4eskite bolesti!

Въобще какво ви обяснявам вие тука сте на ниво акушеро-уро-гинеколози! Айдеееее... моля!
Бяло течение при мъжете - НЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМААААА ААААА!
Има болести при които е възможно да се отделят такива секрети, но всяка една от тях е свързана с отвратителни болки в областта на слабините, специфични петна по кожата или рани.

Айде кажи ми каква е тая болест с бяло течение ПРИ МЪЖЕТЕ, щом си чела книжки за венерически болести(ама по възможност име на лат.)... и какво представлява самото "течение" и само да ти кажа, че при мъжете такова нещо като "течение" каквото е при жените е АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО, особено поради причината, че половите органи са с абсолютно различни устройства, функции и био-химични процеси. Да не говорим, че един мъж не може да му потече нещо и да не усети, когато стане.
К'ви книжки с картинки си чела не ме интересува особено.

На колко години съм? ХАхахахаах Искаш да се срещнем и да обсъждаме венерически болести ли? :-D С тия неща се занимавам, само като съм в сесия.... sry

Snoopy_
01-29-2007, 02:30
Ам.... Бяло? Като ципичка. И не се измива цялото? Мирише зле? Сега ще ми се нахвърлиш, но това е така нареченото явление което му викаме "сиренясване" това е засъхнала сперма или друг секрет (то се от простатата ама карай). Особено ако не се забелва пенисът му от само себе си тоест кожичката го покрива в повечето време е нормално след еякулация ако не се избърше хубаво и преспи така да се получи. Най вероятно като четеш това вече всичко се е оправило :)

lirooos
01-29-2007, 07:47
Ам.... Бяло? Като ципичка. И не се измива цялото? Мирише зле? Сега ще ми се нахвърлиш, но това е така нареченото явление което му викаме "сиренясване" това е засъхнала сперма или друг секрет (то се от простатата ама карай). Особено ако не се забелва пенисът му от само себе си тоест кожичката го покрива в повечето време е нормално след еякулация ако не се избърше хубаво и преспи така да се получи. Най вероятно като четеш това вече всичко се е оправило :)


Аз за това говорих да се мие дори след самозадоволяване. Ама т'ва не е течение! :-D

Alex_f
01-29-2007, 10:34
ne e vqrno i pri majete ima bqlo te4enie!mi nie kato sme na 14-15 ti na kolko si?pri bolestno sastoqnie ima bqlo te4enie i pri majete.ako ti nqma6 ili ne imal,tova ne ozna4ava 4e nqma takova ne6to!pro4eti malko za veneri4eskite bolesti!

Въобще какво ви обяснявам вие тука сте на ниво акушеро-уро-гинеколози! Айдеееее... моля!
Бяло течение при мъжете - НЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯМААААА ААААА!
Има болести при които е възможно да се отделят такива секрети, но всяка една от тях е свързана с отвратителни болки в областта на слабините, специфични петна по кожата или рани.

Айде кажи ми каква е тая болест с бяло течение ПРИ МЪЖЕТЕ, щом си чела книжки за венерически болести(ама по възможност име на лат.)... и какво представлява самото "течение" и само да ти кажа, че при мъжете такова нещо като "течение" каквото е при жените е АБСОЛЮТНО НЕВЪЗМОЖНО, особено поради причината, че половите органи са с абсолютно различни устройства, функции и био-химични процеси. Да не говорим, че един мъж не може да му потече нещо и да не усети, когато стане.
К'ви книжки с картинки си чела не ме интересува особено.

На колко години съм? ХАхахахаах Искаш да се срещнем и да обсъждаме венерически болести ли? :-D С тия неща се занимавам, само като съм в сесия.... sry

vij kvo.az kazax 4e samo pri bolestno sastoqnie ima bqlo te4enie pri majete.a ti kazva6 sa6toto.

lirooos
01-29-2007, 11:33
Мислиш ли, че нямаше да спомене за болките и раничките, за които ти казах. Ако въобще ги имаше - нямаше да питат в тема в някакъв си форум. Щеше направо да отиде на лекар. Нетърпими са.
Симптомите с които е придружено това, за което мисля, че ми говориш са меко казано УЖАСЯВАЩИ! + т'ва няма такава диагноза бяло течение при мъжете. То е просто един от симптомите за много тежко заболяване.
А самото заболяване не помня как се казва, но съм сигурен, че не може да се лекува а само да се подтиска. И на всичкото отгоре можеш да го хванеш само в напълно зряла възраст. Все едно да имаш увеличена простата на 16-17 - шанса е 1 : 100 000 000!

Alex_f
01-29-2007, 11:41
dobre,are ok!ina4e mi be6e interesno!

ABSOLUTme
01-29-2007, 15:30
lirooos,az sushto imam vupros.predstavi si slednata situaciq A(momche) i B(momiche) pravqt sec bez prezervativ.B ima bqlo techenie.vuzmojno li e A da prenese na C(sushto momiche) bqloto techenie,ili tova sa samo nebivalici? :?