PDA

View Full Version : fatalna nosht



Legally_Blonde
01-27-2007, 07:45
Toi stoeshe pred men po-istinski ot vsqkoga i znaeh, che nikoga nqma da bude naistina moi.
Zashtoto e nein, surceto mu i prinadlejeshe.No men tova ne me interesuvashe, sqkash ne znaeh.
Ili po-skoro znaeh , che kum men prosto ne e bezrazlichen.Tova mi davashe sili da produlja, da
napravq oshte edna krachka kum mojebi nai-golqta greshka v jivota si.No go iskah taka,
sqkash bez tova momche nqma da moga da produlja da jiveq, nqma da buda pulnocenna.
Priblijih se kum nego v sumraka na staqta i go pregurnah.Ne me otblusna i znaeh che vupreki
vsichko nqmashe da go napravi.Poznavah go dobre, dori po dobre ot sebe si....po dobre ot kolkoto
tq go poznavashe.Podignah se na prusti i go celunah.Toi mi otvurna. Tazi nosht beshe
moi-takuv kakuvto s neq nikoga nqma da bude.Vupreki che q obichashe i se beshe klel vuv vqrnost ,
tova, koeto izpitvashe kum men beshe do nqkade lubov ili po tochno opiqenost i v su6toto vreme
strah , che ne moje da e s men, no i strah ,che ne moje i bez men.Bqh se vmuknala pod kojata mu.
No kakvo puk -nima toi ne beshe napravi sushtoto s men?

Toi ne q napusna . Ne ochakvah da napravi drugo, znaeh, 4e nqma da se promeni.Tova ednovremenno
be6e luja i istina.Luja zashtoto prekara noshta s men, a na neq izneveri.Luja zashtoto pred neq
tvurdeshe , che ne obicha nikoq druga.No i istina, zashtoto znaeshe, che tq be6e siltana i
vlasnata i nikoga nqma da q ostavi.I zashtoto az prevrushtah jivota mu ednovremenno v rai i ad.
I makar vsichko tova da go izmuchvashe , da go karashe da strada i ponqkoga po celi noshti da stoi
buden i da se razkusva mejdu men i neq, tova go karashe da se chustva jiv i do nqkade mu
haresva6e. Kolko e sladno da ti gorchi?...
A az? Az stoqh pred tova momche, bez da mi trqbvat kletvi, bez da mi se nalaga da priema istinata.
Osuznah qsno, che toi 6te me ostavi, che shte me narani. Vijdah go v ochite mu. Mojeh da se
otdrupna, mojeh da go izbegna no chustvoto beshe po-silno ot men.Zashto predi kogato bqhme
zaedno tvurdqhme che ne znaem dumata "iznevqra" i nikoga nqma da si go prichinim?Vqrvah che shte
sum s nego zavinagi.No horata se promenqt. Kolkoto i da zgreshihme onazi no6t i dvamata go iskahme.
Tova e trugvam si.Otivam na dalech....! No ako go sreshtna otnovo, nqma da se pokolebaq da
povtorq greshkata si, zashtoto v ochite mu 6te otkriq sushtoto, koeto zabelqzah v onazi fatalna
nosht.
не знам даже..за какво пускам този пост...но това е което се случва с мен...и не знам какво да пправя :(

alkobalko
01-27-2007, 07:50
Написала си го по невероятен начин, трогна ме много. Не искам да ти давам съъвет, просто да ти кажа, че трябва да си силна, каквото и да решиш да правиш.

even_in_death
01-27-2007, 07:56
Написала си го по невероятен начин, трогна ме много. Не искам да ти давам съъвет, просто да ти кажа, че трябва да си силна, каквото и да решиш да правиш.


Нямам какво друго да допълня...

honda^
01-27-2007, 12:36
Знам, 4е 6те ти прозву4и тъпо и кли6евидно, но те разбирам. До скоро имах връзка с мом4е(на 20), което има приятелка от доста време. Тя е силна и властна(то4но както в твоя разказ), а той е вси4ко, което някога съм искала. Бяхме заедно 9 месеца, естествено тайно :cry: . Както и при теб, и аз нямам сили да се отдръпна.
Трябва да бъдем силни!
А си написала разказа то невероятно въздействащ на4ин. За което мога да те поздравя. :lol:

koalka
01-27-2007, 17:51
Тъжно е това, което си написала, но е и хубаво.Наистина бъди силна и се опитай да го забравиш.С времето мисля, че ще успееш.

sledko_f>93
01-27-2007, 18:01
Трогна ме!
Но просто няма смисъл да се нараняваш така! Сама го правиш! Ако се опиташ да го забравиш, ще успееш рано или късно, но ако продължаваш така, сама ще нараняваш и себе си, а и него до някаква степен!
А и винаги остава възможността да си отрежеш ръката!

eternity
01-27-2007, 21:26
Prekrasno e! drugo ne moga da ti kaja!!! I Sajalqvam 4e ti se e slu4ilo vs tova!!! :smt022

xixi
01-27-2007, 22:06
Написала си го по невероятен начин, трогна ме много. Не искам да ти давам съъвет, просто да ти кажа, че трябва да си силна, каквото и да решиш да правиш.


Нямам какво друго да допълня...
демек си празна откъм идеи за каквото и да било.
Триумф на промития мозък!!!

HopeLesss
01-27-2007, 22:15
Съгласна съм, хората се променят. Бих ти казала, че си адски силен човек... човек, който не съжалява за нищо, дори и за грешките... защото това дори не е било грешка. Силна си, защото можеш да продължиш и без него...

BloodSoul
01-27-2007, 22:55
Горе главата момиче!!! Бъди силна! Всичко ще бъде наред!

The-Cult
01-27-2007, 23:24
Просто едно ГОЛЯМО БРАВО...написала си го не с ръката си а с сърцето си така както си го изпитала...сега трябва само да си силна и всичко ще е наред! :wink:

Legally_Blonde
01-28-2007, 07:25
Съгласна съм, хората се променят. Бих ти казала, че си адски силен човек... човек, който не съжалява за нищо, дори и за грешките... защото това дори не е било грешка. Силна си, защото можеш да продължиш и без него...
Никога,ама никога не съм съжелявала за грешките...колкото и горчиви да са...,защото,ако не ги бях допуснала...нямасхе да съм това,което съм сега! :wink: Естествено,че продължавам без него...боли.. но живота не е само той... :roll: Обичам го,но...намерих ново занимание... и продължих... 8) Но бих си повторила грешкта.... :cry:

BeBencEto
01-28-2007, 08:46
хубаво е,да! и какво от това? тежко е това,което изпитваш и това е така,но замисляла ли си се някога за някой друг освен себе си? замисляла ли си се,какво причиняваш на момичето което е с него? момичето,на което се кълне,че ще обича и няма да изневери?

01-28-2007, 08:48
не знам даже..за какво пускам този пост...но това е което се случва с мен...и не знам какво да пправя
Може би правилния вариант е да си отрежеш ръката ?

HopeLesss
01-28-2007, 09:55
Съгласна съм, хората се променят. Бих ти казала, че си адски силен човек... човек, който не съжалява за нищо, дори и за грешките... защото това дори не е било грешка. Силна си, защото можеш да продължиш и без него...
Никога,ама никога не съм съжелявала за грешките...колкото и горчиви да са...,защото,ако не ги бях допуснала...нямасхе да съм това,което съм сега! :wink: Естествено,че продължавам без него...боли.. но живота не е само той... :roll: Обичам го,но...намерих ново занимание... и продължих... 8) Но бих си повторила грешкта.... :cry:

Според мен това не е грешка! За повечето хора може и да е, но щом това те е накарало да се чувстваш щастлива, да се чувстваш истински жива, то не може да е грешка! :wink: Възхищавам се на силата ти. :wink:

Octofunk
01-28-2007, 10:08
Тъжно е това, което си написала, но е и хубаво.Наистина бъди силна и се опитай да го забравиш.С времето мисля, че ще успееш.
+1 :?