PDA

View Full Version : dali trqbva da e taka



.,/,/,.l
01-27-2007, 08:30
pravila sum seks 4etri pati no vse o6te imam 4uvstvoto 4e imam devstvena cipa dali trqbva da e taka :roll:

deusex
01-27-2007, 08:47
ami NE ne trqbva da e taka :shock:
abe macka ti na kolko godini si???
za6toto vaprosa ti leko kazano e glupav... a ako ne si sigurna za cipata moje6 i s ry4i4ka da se proveri6 ili ela az da proverq :lol:

Snoopy_
01-27-2007, 11:00
възможно е. в редки случай има така наречената еластична ципа. при секс се пробива на едно място доколкото да влезе, но не се пробива на цяло (една позната е така) иди на лекар ако много те интересува или те притеснява по някакъв начин.

Sexapilna_kukla
01-27-2007, 11:31
Taka se poluchava,zashtoto moje bi vse oshte ne si sviknala.Sled izvestno vreme i povechko praktika vsichko shte e ok :wink:

ман
01-27-2007, 11:43
pravila sum seks 4etri pati no vse o6te imam 4uvstvoto 4e imam devstvena cipa dali trqbva da e taka :roll:
Това е защото още си тясна :lol:

eternity
01-27-2007, 11:46
Poprincip himenat se razkusva napulno sled purvoto rajdane taka 4e ne se 6a6kai,absoliutno normalno e da ne e razkusan napulno

malka_sladuranka
01-27-2007, 11:48
:-s и как по точно го усещаш това нещо

SINDEL
01-27-2007, 11:51
Много ми е странно как то4но усещаш, 4е все още имаш девствена ципа :shock:
Така или ина4е, възможно е да не ти е разкъсана напълно, примерно защото ти е по-еласти4на. Оба4е в пове4ето слу4аи след първия път се разкъсва и с тва се приклю4ват нещата :-)

kAdrOkoSkA
01-27-2007, 12:01
Не е нормално, но е възможно да е така

krem4et0
01-27-2007, 12:13
възможно е. в редки случай има така наречената еластична ципа. при секс се пробива на едно място доколкото да влезе, но не се пробива на цяло (една позната е така) иди на лекар ако много те интересува или те притеснява по някакъв начин.
Ей,голям специалист по девствеността и девствените ципи се извъди. Теб боля ли те първия път? Скъса ли ти се ципата както трябва?

malka_sladuranka
01-27-2007, 12:22
възможно е. в редки случай има така наречената еластична ципа. при секс се пробива на едно място доколкото да влезе, но не се пробива на цяло (една позната е така) иди на лекар ако много те интересува или те притеснява по някакъв начин.
Ей,голям специалист по девствеността и девствените ципи се извъди. Теб боля ли те първия път? Скъса ли ти се ципата както трябва? може пък и да разбира човека бе :evil: и ти не си много компетентна ама се обаждаш :evil:

BloodSoul
01-27-2007, 12:25
pravila sum seks 4etri pati no vse o6te imam 4uvstvoto 4e imam devstvena cipa dali trqbva da e taka :roll: Скъсана ти е ципата, нормално е да те боли първите пъти, защото не си свикнала и си все още тясна. Мен ме болеше също! ;) А да не ти е скъсана ципата, има такава възможност, но ципата трябва да ти е разтеглива, но не съм срещата такива случай.

cosword
01-27-2007, 12:31
най вероятно ципата ти отдавна я няма но просто не можеш да свикнеш с това

Alerta
01-27-2007, 12:41
:-s и как по точно го усещаш това нещоИ на мене тва ми е интересно... от кога ципата се усеща
0.о
Та... не е верно, че ципата и задължително е разкъсана. Има някои, които доста след като го направят за 1 път не им се разкъсва... просто е по-еластична...

f1s714e70
01-27-2007, 14:49
mislq 4e e taka 6toty si tqsna...abe dedaznam moji i cipata da e elasti4na

Snoopy_
01-27-2007, 15:01
възможно е. в редки случай има така наречената еластична ципа. при секс се пробива на едно място доколкото да влезе, но не се пробива на цяло (една позната е така) иди на лекар ако много те интересува или те притеснява по някакъв начин.
Ей,голям специалист по девствеността и девствените ципи се извъди. Теб боля ли те първия път? Скъса ли ти се ципата както трябва?

Ей маруло тъпа! Ако имаш комплекси че мъж знае повече за сливата ти от самата тебе иди си ги искарай някъде другаде. Аз помагам на момичето защото за разлика от теб се интересувам от нещата които правя, а не мисля че всичко с практика се научава. Ако не си видяла пиша само където съм компетентен, а не на всякъде. Говорил съм с момичето това което написах тука не е нито моя нито нейна измислица а гинекологична диагноза!

П.С. Извинявам се на другите за острите думи, изтървам си нервите понякога, които е чел други мои постове знае че не ми е практика. Извинявам се пак.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!