PDA

View Full Version : moderirano ot WIM: mai me haresva kak da se zapoznaem ?



Vladokaaa
01-27-2007, 10:14
Аз съм тинейджър който ненавижда любовта, но като нормален човек и на мене се случва понякога.Харесъл съм едно момиче от моето даскало което като видя ме следи с поглед (поне така съм забелязал).А това много ми харесва и винаги търся погледа и но незнам да ли не греша защото вече се подведох така не веднъж.


1.Незнам да ли е така или просто така ми се струва?
2.Винаги е пълно с момичета и няма как да се запозная с нея.
3.Приятелката и също така ми хвърля погледи незнам пък да не би пък тя да се интересува от мене.

Незнам какво да правя ако някой има идеи да сподели..

moderirano ot WIM to4ka 7

PoisoNGirL
01-27-2007, 10:20
kak da nqma nachin da se zapoznaesh s neq?tova e nai-lesnoto akto ste v edno daskalo.minavash pokrai neq burvash q lekichko(podchertavam lekichko i nevolno trqbva da izleglejda) i sled edno izvinqvai poznavame li se? mn poznata mi se struvash moje li da se zapoznaem i eto ti purvata krachka. sled nqkolko puti kato se podminete s edno-dve zdrasti mojesh da idesh pri neq i da q pokanish da piete po kafe primerno i hip vsichko e naredeno :D iziskva se samo izprovizaciq v dadenite situacii. opitai nishto ne gubish :smt045 :smt023 uspeh

Vladokaaa
01-27-2007, 10:30
kak da nqma nachin da se zapoznaesh s neq?tova e nai-lesnoto akto ste v edno daskalo.minavash pokrai neq burvash q lekichko(podchertavam lekichko i nevolno trqbva da izleglejda) i sled edno izvinqvai poznavame li se? mn poznata mi se struvash moje li da se zapoznaem i eto ti purvata krachka. sled nqkolko puti kato se podminete s edno-dve zdrasti mojesh da idesh pri neq i da q pokanish da piete po kafe primerno i hip vsichko e naredeno :D iziskva se samo izprovizaciq v dadenite situacii. opitai nishto ne gubish :smt045 :smt023 uspeh

Това с импровицията да.Ама ти казвам че е пълно с момичета.Аз какво да ги разбласкам и да и се извиня.А за др 2 точки нема ли да каже6 нещо. :lol: :lol: :lol:

sladoled
01-27-2007, 10:34
А не е ли по-важно ти от кого се интересуваш в случая? И къф е проблема ако трябва да ги разблъскаш, да идеш до нея и да и кажеш "Искам да се запозная с теб"? На нея тутакси ще и стане ясно, че те е впечатлила.
А аз да питам: що ненавиждаш любовта?

01-27-2007, 10:51
И къф е проблема ако трябва да ги разблъскаш, да идеш до нея и да и кажеш "Искам да се запозная с теб"? На нея тутакси ще и стане ясно, че те е впечатлила.


..дам това ми хареса :wink:

Vladokaaa
01-27-2007, 11:02
А не е ли по-важно ти от кого се интересуваш в случая? И къф е проблема ако трябва да ги разблъскаш, да идеш до нея и да и кажеш "Искам да се запозная с теб"? На нея тутакси ще и стане ясно, че те е впечатлила.
А аз да питам: що ненавиждаш любовта?

Защото любовта е изградена от болка ето за това.Винаги където има любов има и болка.

sladoled
01-27-2007, 16:52
Човече, несериозно е това! Има ли нещо общо с подписа ти? Или е само страх да не бъдеш отхвърлен?! ;-)

Violenza
01-27-2007, 17:03
Отрежи си ръката.
Така всички момичета, та даже и момчета ще го заглеждат. :-D

koalka
01-27-2007, 17:39
Дам, това с лекото бутване е добра идея, подкрепям.А и възможно е да изпитва симпатии към теб, да те харесва, но не можеш да си сигурен.На първо време й вземи нещо скайп, телефон и се чувайте.Можеш в последствие като разбереш горе-долу какво изпитва към теб, да я поканиш на среща.Най-важното е да действаш на сигурно.

Vladokaaa
01-27-2007, 18:28
Благодаря на тези които се отнесоха сериозно с темата ми а на тези които се чудят само какво да пишат и се правят на умни кво да кажа :evil:
Ако имате още идеи пишете!!!

white_chik
01-27-2007, 18:31
Еми щом не се познавате,опитай се да се запознаеш и да не ти пука дали нейната приятелка те харесва.НАправи първата крачка,в крайна сметка не си лудо влюбен,за да бъдеш наранен и не губиш нищо,ако опиташ

Vladokaaa
01-27-2007, 18:45
Еми щом не се познавате,опитай се да се запознаеш и да не ти пука дали нейната приятелка те харесва.НАправи първата крачка,в крайна сметка не си лудо влюбен,за да бъдеш наранен и не губиш нищо,ако опиташ

Ще се опитам да я хвана когато е с по-малко народ покрай нея и ще се запозная дано не съжалявам. :wink:

Vladokaaa
01-27-2007, 19:48
Други мнения няма ли???? :wink: :wink: :wink:

interested
01-27-2007, 20:13
аз подкрепям общо сформиралото се мнение, просто се запознай с нея без много да му мислиш, какво биха казали околните или нещо от този род, щом ти е направила добро впечатление и се интерисуваш от нея, по-добре отиди и се запознай с нея, няма смисъл да стоиш от страни и просто да гледаш. Опитай пък каквото стане няма да загубиш нищо, можеш само да спечелиш. Просто опитай за да не съжаляваш, че си изпуснал момента в последствие, ако чакаш прекалено дълго може така да се получи.

SBG
01-27-2007, 21:50
Vish sa, ako tq se zaglejda po teb, tova ozna4ava, 4e i tq se interesuva ot teb.Tova e hubavo, no trqbva de q zagovorish za da vidish dali shte potragnat neshtata.

Vladokaaa
01-27-2007, 21:54
Еми ще я заговоря но все не се олучва подходящ момент :wink: :wink:
Давайте и други мнения хайде хора разбудете се :lol:

hforce
01-28-2007, 00:27
the_marshal spi mi se i ne mi se 4ete kakvo sa ti pisali
samo vidqh 4e imam nqkolko ob6ti ne6ta s tebe:
1. mrazi6 liubovta, no ponqkoga se slu4va
2. i na tebe ti se e slu4valo da te burkat v foruma s momi4e za tva si si go slojil tova v podpisa

po vuprosa za momi4eto imam 2 idei, da deistva6 kato hlapak prez ob6ti poznati ili da deistva6 kato malko po-golqm i da se zapoznae6 direktno s neq ili s kompaniqta i ako moje 6te e dobre, no ne i v daskalo, daskalo ne e teren za zapoznanstvo i e 6it tam, nekade na kafe gi iznenadai, prou4i kade se sabirat sled daskalo i nekoi put gi poseti tam, ako ima bilqrd da re4em ili nqkva druga igra za 2ma opravdai se 4e si tursi6 s koi da igrae6, ili puk vzemi 1 karti i gi pitai dali im se igrae belot, ako te pitat 6to si sam kaji 4e 4aka6 edin frend da doide, posle vuprosniq izmislen frend te preebava i ne idva do 1h oba4e ti kazva6 4e ti e interesno s tqh i produljava6 da si kisne6 pri tqh da cuka6 belot, kato gleda6 da cuka6 belot s mackata koqto si si haresal, ako ne cukat belot oba4e ve4e ne znam... 6e izmisli6 ne6to drugo

aaaaaaaa123
01-28-2007, 00:40
Ами може би и тя те харесва щом те заглежда,но не можеш да си сигурен докато не се убедиш.Запознай се с нея.Излезте някъде...на кафе или на разходка.. Изчакай подходящия момент и когато дойде и признай за чувствата си :wink: Айде успех! :)

Vladokaaa
01-28-2007, 07:00
Благораря за предложенията чета внимателно и попивам добрите идеи. :)
Давайте и други идеи форумци!!!

BeBencEto
01-28-2007, 09:30
такам.. аз да си кажа,че ме мързи дотука каквото сте писали да го прочета...просто трябва да идеш и да се запознаеш с нея..без никви притеснения..защото няма да изгубиш нищо..най-малкото,което е,че можеш да спечелиш и то нещо,което привидно и ти искаш...след като те гледа момичето..според мен има някакъв интерес..
така..а това,че досега не си срещнал любовта не означава,че трбва да се отчайваш...

Vladokaaa
01-28-2007, 10:51
благодаря и на бебенцето ако има и др. форумци да пишат мнения ги очаквам!!!

Vladokaaa
01-28-2007, 21:47
Имали още мнения по въпроса???

x ray eyes
01-28-2007, 22:22
И вэеми номера и и същата вечер и прате смс - 'как си' например, а след няколко дена и кажи че е красива или нещо подобно :wink: ай успех
а эа приятелката и да не ти пука свен ако не вэеме да прай интриги нещо

Vladokaaa
01-29-2007, 05:05
Имам въпрос:
Абе,ти кой клас си?(ама не се сърди) :wink:

10 Ако има още мнение ще чакам!!!

svetlidim
01-29-2007, 19:37
Оооо десети! :smt007 Ти си ми батко!!!Гледай сега как яйцето,ще учи кокошката(в случая петела,ама това не е важно):
:!: в училище няма как да не е обградена с приятелки,така че ще се наложи да се престрашиш и да минеш през барикадата. :wink: Или пък може да изчакаш,някой път ако имаш късмет,да я хванеш насаме,ама успеваемостта на този вариант е със супер нищожни проценти(има по голяма вероятност да останеш ерген :) бъзик). И не си първия,който се стахува от 'нейните приятелки'.ПРИМЕР:Питам един пич:"Като ме видиш що не ме поздравяваш,а?А?".Той ми казва:"Ами щото все си с приятелки..Де да знам що?!". Така,че да ти кажа,че приятелките не са толкова страшни! :wink: Нема да се плашиш!

Vladokaaa
01-29-2007, 20:17
Аз главно от това се интересувах идеу как да се запозная иначе много ги омайвам след като се запозная.Но незнам какво да правя чудя се още да ли да се запознавам защото само се патя и незнам вече.Последните ми приятелки само ме ядосваха и ме нараняваха и аз ги зарязах.И незнам да ли няма да направа грешка.Тя компанията и е малко страна некви като к***и такива изглеждаи незнам просто!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

svetlidim
01-29-2007, 20:50
Ами то в днешно време повечето изглеждат като к***и .Е, те смятат ,че са секси,а дали наистина са могат да кажат само момчетата. :)

Vladokaaa
01-30-2007, 15:57
Абе май размислих!!!Никакво внимание вече два дена незнам сигурно ми се е сторило че иска да се запознаем.Явно така е станало еми пак добре че на време си пролича.

EvilBrunette
01-30-2007, 16:17
Явно наистина харесваш това момиче. :D Съветът ми към теб е : ДЕЙСТВАЙ ! Не прави грешката да чакаш за още знаци от нейна страна. Не му мисли много! Намери начин да се запознаете. Можеш да разбереш например как се пише в чата и да й се включиш "случайно" :wink: . Дригият вариант е, чрез общи познати или компания. Ако няма такива не се притесняваш просто да отидеш до нея и да й се представиш. O:) Няма нищо срамно в това. Все пак прието е, момчетата да правят първата крачка, така че може би тя очаква да я заговориш. :smt053 Ако пък случайно се окаже, че си я разбрал погрешно (което е малко вероятно, защото на нас момичетата винаги ни личи,когато прияваваме интерес към някого :oops: :-D ) поне ще прибавиш оше някое момиче в списъка с познатите и приятелите си :D Стискам палци! :wink:

Vladokaaa
01-30-2007, 16:49
Благодаря ти ми вдъхма хъс който ми требваше.При първа възможност ще се запозная!!!Освен ако пак нещо не ме разобеди!!!

Vladokaaa
01-31-2007, 16:03
Исках да споделя с вас каква идея ми хрумна да се запозная!!!Една от приятелките ми е роднина нз точно каква мисля че ми е племеница.Ще помоля нея да ме запозна и да разучи какво мисли за мене избраницата ми.Как мислите идеята не е лоша???

EvilBrunette
01-31-2007, 18:37
Видя ли, че намери начин! :wink: Идеята е чудесна. Ти си :-D

Vladokaaa
01-31-2007, 19:05
Нали и аз се учудих как не се сетих да я питам по-рано \:D/ \:D/

ferendzia
02-01-2007, 13:54
da ti kaja vinagi e razli4no ne moje da se sydi lesno bez da se vidi...oba4e nie momi4etata hlytvame lesno...ii az mn 4esto si haresvam nepoznati..i ne6tata vinagi sa v rycete na sytbata....samo 1 pyt pomolih 1 priqtelka da se zapoznae s nego...a posle da zapoznae i s men...ama be6e gre6ka!!!golqma gre6ka!az sym momi4e i zatova imam 4ustvoto 4e e neredno da pokaja interes...sega pak sam v tva gadno polojenie...ii sytra6no mn se kolebaq dali da deistvam...6toto i toi mai nz kakvo iska...ili ne smee da napravi tva koeto iska..moga da ti kaja 4e daje da ne e zaribena...pak nqq reagira lo6o ako otide6...i osobeno ako i napravi6 nqkoi kompliment 6te si stane dori da ne te e haresvala predvaritelno...a ako situaciqta e takava...prosto smqtai 4e 6te se prysne ot kef..kazvam ti go ot li4en opit prosto si predstavqm kakvo i e...ne se vprqgai..prosto kato q vidi6...ako useti6 4e tova e momenta...4e iska6...4e moje6....prosto go pravi6 i tova e...vse si potarqm 4e ne e tolkova stra6no...moje bi e za6toto ni puka...moje6 prosto da se postarae6 i na neq da i zapuka ;)naistina ti jelaq uspeh!!!s teb sme...i ne zabravqi 4e 6te e strahotno ;)

EvilBrunette
02-03-2007, 21:10
Хах, престраши ли се? Длъжен си да ни разкажеш как е минало :D

Princesata
02-04-2007, 09:27
Намери начин да се запознаеш с нея :smt006

Vladokaaa
02-05-2007, 04:09
Ще се постарая вече в най-скоро време да се запозная!!!

Vladokaaa
02-05-2007, 12:20
Запознах се народе!!!Довечера ще ви разкажа ако ви интересува че излизам.

:smt007 :smt007

DeViL`s_Daughter
02-05-2007, 13:57
малеее не е истина... все едно моята история ...смисъл аз съм в същото положение (почти) :-D
Таааа .... харесах едно момче .... и непрекъснато ни се срещат погледите,но понеже аз съм му кака и съм си наумила да се запозная първа с него,но нещо ме хваща срам малко.... (то човешко) :oops:

DeViL`s_Daughter
02-05-2007, 14:03
Айде споделяй че ми е адски интересно .... може и да ми помогнеш с нещо ...
ахахaхаах чувствам се като момче в момента :smt005

Vladokaaa
02-05-2007, 16:45
Еми както споменах по напред една нейна приятелка ми е племеница!!!И какво днеска единия час вече ме човърка немога да издържа и викам край отивам в тяхната стая и се запознавам.И слизам на техния етаж и да викна един с мен и какво да видя племеницата ми и тя отпред пред мене и аз само тичам мушкам се между тях прегръщам племеницата.И почвам здр кво праиш и тя еми ще ходя на зъболекар и аз и викам ахм еми аз тебе те тарся отдавна да ме запознаеш с това момиче и се обращам кам моята любов и и викам може ли да се запознаем и тя с мене ли и аз да.Подаде си ръката и се запознахме.И таман тръгват да върът на зъболекар и племеницата ми вика ти да не я харесваш и аз ДА!!!Ей това е в общи линии.



:smt023

Vladokaaa
02-05-2007, 16:49
Айде споделяй че ми е адски интересно .... може и да ми помогнеш с нещо ...
ахахaхаах чувствам се като момче в момента :smt005

Еми ти направо ми кажи с какво да ти помогна.

wink: