PDA

View Full Version : неангажиращите връзки



01-27-2007, 10:34
поддържам неангажиращи отношения с 5 момчета.по стечение на обстоятелствата 2ма от тях учат в друг град и се виждаме по рядко,но все пак го правим при всяка среща.и с петимата изпитвам ужасно силно привличане,а в момента имам приятел,с който имаме една наистина стабилна връзка.притеснявам се от тази си страст вече.от друга страна и единият от тях май е влюбен в мен.никога не е имало повече от секс между нас,дори не може да се каже,че сме приятели.какво да правя,как да спра с това като прекалено много ми харесва?ако кажа на въпросния мъж да сме само приятели и да прекратим секса как ще реагира?случва ли се да се влюбиш,въпреки че знаеш,че всичко е само секс ?!

Snoopy_
01-27-2007, 10:41
На твойта възраст човек лесно се влюбва в добър секс, и на мен ми се случи. Второ недей ни говори че имаш стабилна връзка, като освен връзката си имаш 5 любовника? Как да го спреш - ми сложи си го за цел, няма начин иначе. Ако искаш ще спреш ако не искаш няма просто е :)

01-27-2007, 10:47
напротив.много държа на връзката си.човекът до мен ми е страшно скъп.просто не мога да откажа на тези момчета,а и и аз ги искам както и те мен.само че вече не смогвам,а най-вече не знам какво да правя с този другия :(

rame
01-27-2007, 11:22
Скъп ти е???Ако ти беше скъп нямаше да се чукаш с още 5!!! :lol: Имаш ли си представа че тва момче ако е свястно и ако разбере дори за един от другите сигурно няя да те погледне повече! :!:

malka_sladuranka
01-27-2007, 11:50
:shock: бил и скъп пък се чука с още 5, не на мене тея.. :evil:

JoeBanana
01-27-2007, 11:53
пак ще го кажа ---> каква тротоарна приказка :-D
и ако скъпата модераторка не е разбрала, по този начин индиректно намеквам на момичето, че това което върши не е правилно... направо си е.. нали там оная дума с "К" :-D

Victorya
01-27-2007, 11:53
Ако ти беше скъп едва ли щеше да го нараняваш по този начин?Ей да се чукаш с 5 момчета и да имаш някакви чувства си е изневяра...Ако той те обича и разбере за тях ще му стане супер гадно и ще го изгубиш.Не бъди ненаситна...Ако държиш много на приятеля си по-добре се откажи от другите...Секса е важен,но не е всичко :)
БТВ rame,знаеш ли че думата pregnant от аватара ти означава "бременна" ? ? ? ? ?

SINDEL
01-27-2007, 11:55
:shock: бил и скъп пък се чука с още 5, не на мене тея.. :evil:

Мдаам :lol: така е. Ако ти беше толкова скъп щеше да си задоволяваш ненаситния сексуален апетит с него, а не да обикаляш из цяла България и да се е*еш наляво- надясно като разгонена ку4ка :!: Ако те разбере какви ги вършиш няма да те погледне пове4е!

BloodSoul
01-27-2007, 12:44
поддържам неангажиращи отношения с 5 момчета.по стечение на обстоятелствата 2ма от тях учат в друг град и се виждаме по рядко,но все пак го правим при всяка среща.и с петимата изпитвам ужасно силно привличане,а в момента имам приятел,с който имаме една наистина стабилна връзка.притеснявам се от тази си страст вече.от друга страна и единият от тях май е влюбен в мен.никога не е имало повече от секс между нас,дори не може да се каже,че сме приятели.какво да правя,как да спра с това като прекалено много ми харесва?ако кажа на въпросния мъж да сме само приятели и да прекратим секса как ще реагира?случва ли се да се влюбиш,въпреки че знаеш,че всичко е само секс ?! Извинявай, но поведението ти е като на ...

furtado
01-27-2007, 13:11
mmmm az nqma da te ukorqvam,6toto i az bqh v takava situqciq do syvsem skoro vreme.znam kakvo e prosto da use6ta6 takava strast 4e da ti e trudno da se udyrji6.ama naistina ako dyrji6 nagadjeto si i iska6 da go zapazi6,da se otkaje6 ot dr pi4ove,kolkoto i da ti e trudno!!!!za6toto kogato gadjeto mi edva ne razbra,bqh sysipana pri misylta 4e moga da go zagubq.otkaji se ot tqh dokato moje6!!!!!!!!

cosword
01-27-2007, 13:12
еб*си мамата,ква стана тя,оби4ам го ама с още 5 ми е по хубаво,кво праиш бе мойто моми4е

cosword
01-27-2007, 13:14
бий им по един шут на е****те и да свършва вси4ко

gangbang
01-27-2007, 13:31
поддържам неангажиращи отношения с 5 момчета.по стечение на обстоятелствата 2ма от тях учат в друг град и се виждаме по рядко,но все пак го правим при всяка среща.и с петимата изпитвам ужасно силно привличане,а в момента имам приятел,с който имаме една наистина стабилна връзка.притеснявам се от тази си страст вече.от друга страна и единият от тях май е влюбен в мен.никога не е имало повече от секс между нас,дори не може да се каже,че сме приятели.какво да правя,как да спра с това като прекалено много ми харесва?ако кажа на въпросния мъж да сме само приятели и да прекратим секса как ще реагира?случва ли се да се влюбиш,въпреки че знаеш,че всичко е само секс ?!

След като ти харесва, защо да спираш? Щом можеш да ги комбинираш 5 + 1 без да разбират един за друг... прави си кефа.
Имах една позната, дето единия я изпращаше на спирката, тя вземе рейса и слезе две спирки по-нагоре и се види със следващия :D И така изкара 3-4 години. А от скоро е семейна и си има и детенце и си седна на задника. Тъй че до като можеш, забавлявай се, нема лошо. 8)

амелия-90
01-27-2007, 17:03
аз също имам 1 сериозно гадже и още 2 момчета с 1 сме от морето се знаем и само лятото го правя а с другото понякога

NeStLé
01-27-2007, 17:13
Не може да имаш стабилна връзка и отделно да спиш с още 5тима.Това за мен не е нормално.Но щом казваш ,че държиш на него не се виждай с другите и готово.

BloodSoul
01-27-2007, 17:16
Оле, оле... Нямам думи!

koalka
01-27-2007, 18:06
Дааа, супер стабилна връзка имаш!

gangbang
01-28-2007, 10:35
Стабилността не се определя от броя на партньорите :D

Kraken
01-28-2007, 10:42
еми отрязваш ги кфо толкава трудно има а на момчето дето те обича отдели поечко внимание при раздялата и мноу е вероятно да те удари некой за тва дет го праиш тей че по-добре по телефона а пък кат ти харесва си го прави само 1 живот имаш

krem4et0
01-28-2007, 12:19
Дрън-дрън-страст и не можеш да се укротиш. Аз не мога да спра да мисля за секс,да искам секс и прочие никога нявмам насита от секса. Обаче го правя само с 1 и то не особено често. Как удържам страстта си-не й обръщам внимание и минава. Когато имаш сериозна връзка и държиш на даден човек ти правиш секс само с него и точка. Всичко друго са оправдания за това,че не ви достига нещо във връзката. в страхотната връзка има секс. животни ли сте или какво че не можете да траете.

krem4et0
01-28-2007, 12:20
Стабилността не се определя от броя на партньорите :D
Да бе! Я кажи на кой нормален мъж ще му е приятно да научи,че приятелката му,с която имат стабилна връзка се чука с още 5. тоя или е льольо,или е сляп и глух или е глупак. най-вероятно е последното.[/quote]

01-28-2007, 12:29
Сега ще ме изкефи оня дето ходи с него да има и той още 5 резерви :-D :smt044 :smt044 :smt044 Пример за "семейство " са тия ! :lol:

Ice_Queen
01-28-2007, 12:33
Сега ще ме изкефи оня дето ходи с него да има и той още 5 резерви :-D :smt044 :smt044 :smt044 Пример за "семейство " са тия ! :lol:

сру

kAdrOkoSkA
01-28-2007, 14:06
поддържам неангажиращи отношения с 5 момчета.по стечение на обстоятелствата 2ма от тях учат в друг град и се виждаме по рядко,но все пак го правим при всяка среща.и с петимата изпитвам ужасно силно привличане,а в момента имам приятел,с който имаме една наистина стабилна връзка.притеснявам се от тази си страст вече.от друга страна и единият от тях май е влюбен в мен.никога не е имало повече от секс между нас,дори не може да се каже,че сме приятели.какво да правя,как да спра с това като прекалено много ми харесва?ако кажа на въпросния мъж да сме само приятели и да прекратим секса как ще реагира?случва ли се да се влюбиш,въпреки че знаеш,че всичко е само секс ?!

Офф! С 5 а?! Ми браво мойто момиче! Много скромно го раздаваш... Предпочитам да не коментирам поведението ти, че ще стана ужасна ако започна... И как да му кажеш сега... ми много ще трудно сигурно хахах Ще реагира така, че ще спрете да правите секс. Щом само за това се виждате - значи просто ще спрете да се виждате. Не е толкова сложно. Хубаво е да прекъснеш отношенията си със всичките и да се опиташ да се задоволиш само с приятеля ти! А ако не стане... сменяш го и това е! Ще ти става още по-трудно нататък ако не спреш сега! Решавай!

VaN_GoK
01-28-2007, 15:29
Аз съм твърдо за неангажирашите връзки. А пък и всяка връзка по време на пубертета е необвързваща. Колко сериозен приятел/ка можеш да имаш ппреди да направиш поне 18-19 години???

linka92
01-28-2007, 17:01
Au,Au,Au skyp i bil,gorkata tq! :evil: Abe kak moje izobshto da ima takiva momicheta da se chukat s 5 momcheta osven priqtelq si!I s cqlata si naglost da kazvat haresva mi ,ama i toi mi e skup!Ami kato ti e skup shto ne si hvanesh oshte edin liubovnik da stanat 7 s priqtelq ti!Che to 6 e chisloto na dqvola,pyk i 6 sa munichko,davai s oshte ! :twisted:

ebasi sluchaq!Nakyde otiva sveta! :shock: :?

mi6enceto
01-28-2007, 17:16
omg .. v kakva ka6a si?! kogato si s edin 4ovek trqbva da bude6 samo s nego a ne s o6te 5-ima..ima4e nqma smisal ... dano me razbere6 i se opitai da bude6 samo s 1 ako iska6 istinski stabilna vruzka ina4e si igrae6 kurvenski igri4ki (sry no pone az msilq taka)

ThePainIsReaL
01-28-2007, 18:50
Защо никой не й задава въпроса на колко е :-D
Както и да е . Аз не одобрявам поведението ти - същинска разгонена кучка . Не можеш ли само с приятеля си да се е*еш .. Ако щеш и по 50 пъти на ден ..

bLiNdchY
01-28-2007, 19:01
Mi sedni i pomisli koi nai te privli4a i tnt ... i izberi 1 ot 6-mata :)

bgvuz
01-28-2007, 19:06
Аз съм твърдо за неангажирашите връзки. А пък и всяка връзка по време на пубертета е необвързваща. Колко сериозен приятел/ка можеш да имаш ппреди да направиш поне 18-19 години???
az syshto sym za neangajirashtite .. a i na 19 pak nemojesh da si namerish seriozna priqtelka :)