PDA

View Full Version : NE IZDYRJAM POVE4E TAKA



malka_bubka
01-27-2007, 11:14
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:

HardcorE_AFA
01-27-2007, 11:17
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:mila...kvo da ti kaja az sum v po4ti su6toto polojeniq.priqtelq mi pravq nqvki izcepki 4esto i az mnogo se draznq...no i az mnogo go obi4am za da priklu4a vruskata...az li4no ne mislq da go kusam kato sum se hvanala na horoto 6te go igraq do krai...davai ti ti...

Psihi4no_bolen
01-27-2007, 11:19
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:

Жените в една връзка трябва да слушат мъжете и да изпалняват!Пълно покорство се иска от вас!Едно време даже глас за политика сте нямали ама много се разбунтувахте последно време.... :twisted: :twisted: :twisted: !

GLeZoRanA
01-27-2007, 11:22
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:

Жените в една връзка трябва да слушат мъжете и да изпалняват!Пълно покорство се иска от вас!Едно време даже глас за политика сте нямали ама много се разбунтувахте последно време.... :twisted: :twisted: :twisted: ! Нещата лека по лека се обръщат ... мъжете вече не играят най-важната роля в една връзка :) да не сме ви робини я ги гледай ти .. нагляри...
-> иначе по темата съгласна съм с HardcorE_AFA играй .. пък сама ще видиш до кога ще издържиш .. Обаче ако вече виждаш няма надежда нещата да се оправят , предлагам да не се измъчваш и да го зарежеш то тва ващо не е връзка ...

Vladokaaa
01-27-2007, 11:24
Любовта е само болка.Ако искаш любов требва да очакваш и болка.Еми това с карането е нормално всички двойки се карат неизбежно е. :wink:

GLeZoRanA
01-27-2007, 11:30
Любовта е само болка.Ако искаш любов требва да очакваш и болка.Еми това с карането е нормално всички двойки се карат неизбежно е. :wink: Не е верно... с моя съм вече 5 месеца и до сега не сме се карали..

honda^
01-27-2007, 12:20
GLeZoRaNA аз не мога да си представа, 4е може да си 5 месеца с някой и да не сте се карали, но 6том казва6...сигурно е така. Може би има и такива връзки, но на мен ли4но връзка без скандал ми се струва малко ску4но. :D
А по въпроса.... Какво да прави6 ли...? Ами едно не ми е ясно само...след като толкова много се оби4ате за6то се карате???? Казва6, 4е си отслабнала много от нерви. За6то се ядосва6 толкова много след като знае6, 4е 4овека до теб те оби4а безусловно? Не се струва да се нервира6 и да си съсипва6 здравето. В момента, когато си му най-ядосана просто се сети, 4е той държи на теб.

In4iTu_
01-27-2007, 12:34
А говорила ли си с него за този проблем? Кажи му тези неща, които си написала, предполагам, че ще те разбере.

Konfucii
01-27-2007, 12:41
ili si pravete pove4e kompromisi :)
ili kasaite :)
kat skasate moje da mi kaje6 edno asl :P
hahah ako li ne
pravete si pove4e kompromisi i govorete pove4e a moje bi 6tom postoqnno se karate nqmate kakvo tolkova da pravite ili imate razli4ni interesi ne vi znam...... :) ti si zane6 nai-dobre

malka_bubka
01-27-2007, 12:53
govori li sme ne vednyj p otozi vypros sled nova godina uj sprqhme da se karame tolkova 4esto,no tezi dni pak se po4na!Prosto sym mnogo golqm inat i toi ne si popliuva,no ne izdyrjam ve4e!A i mnogo me revnuva za nai-malkata prostotiq,vqrno e 4e i az revnuvam no... off nzzzz

GLeZoRanA
01-27-2007, 14:23
GLeZoRaNA аз не мога да си представа, 4е може да си 5 месеца с някой и да не сте се карали, но 6том казва6...сигурно е така. Може би има и такива връзки, но на мен ли4но връзка без скандал ми се струва малко ску4но. :D
. муахахахах явно ние сме от малкото .... и това последно беше супер тъпа реплика -> "връзка без скандал ми се струва малко ску4но " , има и други начини за разнообразяване на връзката , не чрез скандали ...

anubite
01-27-2007, 14:47
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:

Жените в една връзка трябва да слушат мъжете и да изпалняват!Пълно покорство се иска от вас!Едно време даже глас за политика сте нямали ама много се разбунтувахте последно време.... :twisted: :twisted: :twisted: !

Хах. И после що си си немал мацка.

Psihi4no_bolen
01-27-2007, 14:52
zdraveite s priqtelq mi hodim po4ti edna godina mnogo go obi4am a i toi men,no problema ni e 4e postoqnno se karame nqma den v koito da ne se skarame za nqkva prostotiq!Samo si digame nervite vzaimno.Adski mnogo sam otslabnala ot nervi,na nqkolko pyti iskah da skysame i mu go kazvah no ne mojeh da go napravq,za6toto go obi4am,no mi pisna taka!Tfa ne e jivot nz. ko da pravq!Pomognete mi ve4e ne izdyrjam naistina! :cry: :cry: :cry: 'To vqrno ,4e koito se karat te se obi4at"ama tfa na6to na ni6to ne prili4a Daite saveti i mneniq pls :cry:

Жените в една връзка трябва да слушат мъжете и да изпалняват!Пълно покорство се иска от вас!Едно време даже глас за политика сте нямали ама много се разбунтувахте последно време.... :twisted: :twisted: :twisted: !

Хах. И после що си си немал мацка.

Някъде да съм казвал че си нямам мацка !?!?! :twisted:

koalka
01-27-2007, 15:03
Трябва да проведете един наистина сериозен разговор относно това.Един от двамата трябва да отстъпи.Не знам за какво се карате, но определено един път ти започваш, дръг път той например.Просто, ако да кажем в дадена ситация не си съгласна с мнението му просто не му го налагай, а му обясни спокойно например.И такива неща.Не се карайте за глупости, а ако има нещо важно да решите, го решете спокойно, а не с караници.Говорете, иначе нещата няма да се оправят...

0ffLin3
01-27-2007, 16:41
прави му на пук :-D :twisted: щом неможеш да скъсаш с него той ще скъса с теб :twisted: