PDA

View Full Version : Пухкавите момичета



charlotte
01-27-2007, 11:23
В днешно време се забелязва тенденцията момичетата,които се ,,котират" да са все по-слаби и по-слаби.А повечето момичета не са генетично предразположени да са кльощави.Всъщност те са предразпожени да са по-пухкави.Друг е проблема,че за да се впишат в стереотипа на днешното момче много момичета се подлагат на неописуеми изтезания за да са кльощави.И моят въпрос е:
Какво им е на пухкавите момичета?

GLeZoRanA
01-27-2007, 11:27
Комплексирани са заради въпросните кльощи и не смеят да покажат целия чар, който притежават... едно пухкаво момиче в повечето случай милион пъти превузхожда кльощите ... (говоря като цяло.. има и някои изключения разбира се ;))
А тя днешната младеж още не е наясно с нещата от живота и незнаят какво искат и си мисля , че всичко дето хвърчи се яде...

Vladokaaa
01-27-2007, 11:28
В днешно време се забелязва тенденцията момичетата,които се ,,котират" да са все по-слаби и по-слаби.А повечето момичета не са генетично предразположени да са кльощави.Всъщност те са предразпожени да са по-пухкави.Друг е проблема,че за да се впишат в стереотипа на днешното момче много момичета се подлагат на неописуеми изтезания за да са кльощави.И моят въпрос е:
Какво им е на пухкавите момичета?

Еми те пухкавите нищо им няма ама зависи колко пухкави. :wink:
Те даже пухкавите повече надути че са хубави ама много ме дранят такива надути ужас!!!

JoeBanana
01-27-2007, 11:41
абе пухкави добре, ама колко превтасали има...
и като наизлязат лятото с полички и ойде коня у ряката :-D

Nadelina
01-27-2007, 11:48
Az ne sym klioshtava...ne sym i kompleksirana.. Az imam otgovora na vyprosa ti .. Znam tainata na myjete... Myjete haresvat 2 tipa momicheta - krasiva ili koketka... :P

^Zizy^
01-27-2007, 11:48
Всичко е въпрос на структура.Ако си си пухкав по природа,не можеш да станеш анорексичен...или поне да изглеждаш като такъв.
Много е глупава тая слаботия.Ама точно слаботия!Да си добре сложен,казвам,не е да си скакалец!Но с това се прекалява,определено се прекалява.Но всеки си отговаря за себе си,кой докъде ще стигне си е негова отговорност.

HopeLesss
01-27-2007, 11:48
Не съм съгласна, че момчетата харесват повече кльощави момичета. И трябва да уточним думата "пухкави". Разбира се, никой не харесва сланини и разни такива, но и никой не харесва кокали. Повечето ми приятели харесват момичета, които си имат всичко - т.е нито търкалящи се бъчви, нито вървящи скелети :roll:

Metoman
01-27-2007, 12:10
Зависи кво разбирате под пухкави... Щото за мене пухкаво момиче=пълно момиче. Предпочитам тънко момиче със стройна фигура и малко стегнато дупенце. Що трябва да е пухкава или кльощава? Не може ли да е просто тънка?
Да ве не искаш ли пирон?
Че какво им е на пухкавелите......Даже да по-добри в секса :roll:

Konfucii
01-27-2007, 12:37
6ti otgovorq s tva
Puhavi momi4eta = Puhkavi mom4eta
Gotini momi4eta = gotini mom4eta
razbira6 li?
vsi4ki isakt gotinite?
nqkak po stilno e i po priqtno ;)

Metoman
01-27-2007, 12:37
Зависи кво разбирате под пухкави... Щото за мене пухкаво момиче=пълно момиче. Предпочитам тънко момиче със стройна фигура и малко стегнато дупенце. Що трябва да е пухкава или кльощава? Не може ли да е просто тънка?
Да ве не искаш ли пирон?
Че какво им е на пухкавелите......Даже да по-добри в секса :roll:
Пак казвам - зависи кво разбирате под пухкави... Щото е много относително. Разбира се,че има и много секси пухкави момичета,но има и такива,които уж са "пухкави",ама си бият баш на дебело...
Не говорим за бъчви....Тристакилаши свинясене плаши..."Леко" дебелички :oops:

Klamer4o93
01-27-2007, 13:10
НЕ знам под "пуФкави" кво разбираш, но ако имаш предив дебели, ще те питам нещо: Ти би ли тръгнала със най-дебелото момче от твоя клас? Аз също мразя анорексичките и съм на мнение, че те завладяват света :lol: Най-хубави са си добре оформените (средните) :)

JuJoLiNa``BaBy
01-27-2007, 13:29
ami az ne moga da opradelq kak izglejdam... nito sam mnogo debela nito prekaleno slaba....no vse pak ako ne izglejda6 kato fotomodel nqma da te prieme ob6testvoto a tva e mnogo gando ..dori men ponqkoga me opredelqt kato debela no.... abe nz sqko momi4e si ima6 4ar ako 6te e da nai-golqmata poni4ka v sveta....vyn6niqt vid ne e tolkova vajen ;))

Frank_Lampard
01-27-2007, 13:32
едно е да си пухкава, друго е да си дебела ;) иначе чарът на 1 момиче не зависи от килограмите ... :wink:

sledko_f>93
01-27-2007, 13:51
ми нищо им няма на пуФкавите моми4ета! Кфо?!

SoulCrewHools
01-27-2007, 14:13
имат готини лица... :oops:

koalka
01-27-2007, 14:21
Не е уточнено точно за колко пухкави момичета става въпрос.Еми да, не вси(ки момчета харесват такива момичета, защото според тях едно момиче, което е слабо е по-хубаво.Ми и мен не ми харесват някакви кльщави, но определено харесват момичета с нормални тела.А и такива момичета, на които им е генетично заложено е по-рядко.Другите просто ядат повече и не се поддържат.Незнам за самите те как се приемат така.

pathetic
01-27-2007, 14:26
Пухкави?

Жените са красиви.

Някои са красиви,когато имат малко сланинка по себе си.

Пък и вярвам са по-приятни и меки на пипане при секс..и не само.
Не,зная,не чукам жени.

01-27-2007, 14:53
6ti otgovorq s tva
Puhavi momi4eta = Puhkavi mom4eta
Gotini momi4eta = gotini mom4eta
razbira6 li?
vsi4ki isakt gotinite?
nqkak po stilno e i po priqtno ;)

Tova,koeto si napisal e strashno glupavo!I kakvo iskash da kajesh,che shtom edno momiche e zakraglenko(puhkavo) to ne e gotino,a e zadrusteno ?E sujelqvam mnogo obache poznavam mnogo puhkavki pomichenca i povecheto izglejdat mnogo po dobre i sa mnogo po gotini ot nqkoi s perfctni tela !

Лили
01-27-2007, 15:04
имат готини лица... :oops:
Съгласна съм. Забелязала съм ,че които са леко пълнички имат по-хубаво лица от слабите. Някак по-чаровни са...

f_pld
01-27-2007, 16:45
ami az sam si normalna...i mislq,4e takiva trqa sa poprincip momi4etata!v smisal,4e ne trqa se prestaravat ve4e s tolkova mn dieti i t.n. ne kazvam,4e trqa sa slaninesti,no ne trqa da sa i prekaleno slabi!!! :P

I'm crazy
01-27-2007, 16:50
Да, ама на пухкавите момичета има какво да се пипне, освен целулит и стрии!!! :)

white_chik
01-27-2007, 18:37
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели

KpuCuTo0o
01-27-2007, 19:10
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели И аз смятам така... Дори и пълните хора си имат чар... Но напоследък модата по слаботата е завладяла целия свят... И на мене лично не ми харесва... То е добре да си в някакви граници с определени килограми - нито много слаб нито много дебел щото т'ва си е болест... :?

PoisoNGirL
01-27-2007, 19:22
vsqko momiche si ima char.ima takiva,koito sa mnogo po-sladki kato sa po-puhkavki(ne debeli chak de).tochno taka i vsqko momche si ima vkus edin haresva klioshtavi drug ne...za vseki vlak si ima putnici :D

pathetic
01-27-2007, 20:25
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели

Глупости.Пълни глупости.

Хората се намират и се обичат или поне така казват.
Без значение дали са дебели,грозни,високи,пъпчи и.Така че с твоето здраво компетентно мнение що не си ебеш майката,а?

01-27-2007, 21:04
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!

xixi
01-27-2007, 21:08
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!
Сега видяхте до какво водят килограмите...
Ето защо трябва да спазвате диети много диети.
Или просто да се образовате препоръчвам мики маус

01-27-2007, 21:17
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!
Сега видяхте до какво водят килограмите...
Ето защо трябва да спазвате диети много диети.
Или просто да се образовате препоръчвам мики маус
ako nemekvash neshty, az teja 55kg. no zashto izobshto se zanimavam s teb, sled kato sam si kazvash 4e si "grozen i typ"
ahhahahhahahhaahahhahahhaha

xixi
01-27-2007, 21:19
ako nemekvash neshty, az teja 55kg. no zashto izobshto se zanimavam s teb, sled kato sam si kazvash 4e si "grozen i typ"
ahhahahhahahhaahahhahahhaha
тва в подписа е за сички дето искат да ми подръжават не говоря за себе си аз съм умен и хубав и се обичам 8)
иначе смеха е хубаво нещо но малко истерично идва в поста ти...

01-27-2007, 21:25
ako nemekvash neshty, az teja 55kg. no zashto izobshto se zanimavam s teb, sled kato sam si kazvash 4e si "grozen i typ"
ahhahahhahahhaahahhahahhaha
тва в подписа е за сички дето искат да ми подръжават не говоря за себе си аз съм умен и хубав и се обичам 8)
иначе смеха е хубаво нещо но малко истерично идва в поста ти...
isteri4no, ne, bih kazala veselo, zastoto nitina zapo4vam da se 4ydq "kak moje da si tolkova typ, be?!"

xixi
01-27-2007, 21:40
ako nemekvash neshty, az teja 55kg. no zashto izobshto se zanimavam s teb, sled kato sam si kazvash 4e si "grozen i typ"
ahhahahhahahhaahahhahahhaha
тва в подписа е за сички дето искат да ми подръжават не говоря за себе си аз съм умен и хубав и се обичам 8)
иначе смеха е хубаво нещо но малко истерично идва в поста ти...
isteri4no, ne, bih kazala veselo, zastoto nitina zapo4vam da se 4ydq "kak moje da si tolkova typ, be?!"
въпрос над който човечеството размишлява вече близо 16 години...
Защо си мислиш че ти ще измислиш отговора???

01-27-2007, 21:42
sega si zadavam dryg vapros: koi si ti, kakuv si, ot kade si???????

xixi
01-27-2007, 21:48
sega si zadavam dryg vapros: koi si ti, kakuv si, ot kade si???????
толкова много въпроси...
и никакъв отговор

01-27-2007, 21:49
sega si zadavam dryg vapros: koi si ti, kakuv si, ot kade si???????
толкова много въпроси...
и никакъв отговор
dam

xixi
01-27-2007, 21:57
sega si zadavam dryg vapros: koi si ti, kakuv si, ot kade si???????
толкова много въпроси...
и никакъв отговор
dam
що не се регнеш да знам с кой се заяждам щот кат си ми анонимно и се обади друг неразумен(да се заяде с мен) гост и няма да знаием че си ти.

HopeLesss
01-27-2007, 22:07
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!

Напротив!!! Килограмите влияят изключително много в/у държанието на един човек. Стига глупости, никое момиче не иска да е дебело. А като не може да отслабне за 1 седмица, както всички искат, почва да злобее и да мрази всички останали, които са по-слаби. Тук не става въпрос за чар, а за поддържане на килограми и за минимална грижа за външния вид. Да не подхващам и темата за наднорменото тегло и до какви здравословни проблеми води... защото темата ще стане 13743 стр.

xixi
01-27-2007, 22:09
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!

Напротив!!! Килограмите влияят изключително много в/у държанието на един човек. Стига глупости, никое момиче не иска да е дебело. А като не може да отслабне за 1 седмица, както всички искат, почва да злобее и да мрази всички останали, които са по-слаби. Тук не става въпрос за чар, а за поддържане на килограми и за минимална грижа за външния вид. Да не подхващам и темата за наднорменото тегло и до какви здравословни проблеми води... защото темата ще стане 13743 стр.
тъпото е че искам да се заям и с теб ма се заядох с другата страна и сега няма как да кажа че не си права.

hforce
01-27-2007, 23:19
Зависи кво разбирате под пухкави... Щото за мене пухкаво момиче=пълно момиче. Предпочитам тънко момиче със стройна фигура и малко стегнато дупенце. Що трябва да е пухкава или кльощава? Не може ли да е просто тънка?

Evala, nameri se 1 da si priznae 4e ne haresva puhkavi momi4eta, ostanalite da se napravat na svesni vikat 4e ni6to im nqmalo
e, ima im, ne moje kato sedne v mene da me spleska nali?
za tva si predpo4itam klio6tavo momi4e, kato sedne v mene da ne q use6tam, kato q ka4a na kon4e da q nosa sled 5 min da zabrava 4e e otgore,
kato q gu6kam da e nekva finna a ne da ne moga da q gu6na 6tot e metur na dekur
predpo4itam i dupeto da e nekvo malko i stegnato a ne da mi sedi kato testo v rucete, ob6to zeto ne bih trugnal s pufkavo momi4e ako 6te i pari da mi davat

a i ne vijdam kakvo tolkova ima da se podurja na teq kilogrami, moita po princip ne qde, smisul qde ama mnogo malko i tva i stiga i si e klio6tava, kara na den po 1 qbulka i nekvi mizerna ve4erq i tva i e qdeneto za celiq den, a i predi da pieme qde po nqkoga za da ne se napie

01-28-2007, 08:59
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели
takaaaaaa tyk trqbva da ima oshte citati, no nqma kak, na vsi4ki s podobno mislene, shte kaja samo 1: shto ne si ebete maikata???????
horaaaa tfa dali 1 momi4e e 45kg., 55, ili 75 NE vliqe v\y neiniq 4ar, darjanie, i nemojesh da kajesh 4e 1 momi4e, koeto nqma tqlo na fotomodel e sdyhano zadaljitelno, zatfa si eb...........ete p................tkite mai4...........ini!!!!!!!!!!!
tfa e ot men!!!!!!!

Напротив!!! Килограмите влияят изключително много в/у държанието на един човек. Стига глупости, никое момиче не иска да е дебело. А като не може да отслабне за 1 седмица, както всички искат, почва да злобее и да мрази всички останали, които са по-слаби. Тук не става въпрос за чар, а за поддържане на килограми и за минимална грижа за външния вид. Да не подхващам и темата за наднорменото тегло и до какви здравословни проблеми води... защото темата ще стане 13743 стр.
тъпото е че искам да се заям и с теб ма се заядох с другата страна и сега няма как да кажа че не си права.
iskash da zn koq sam, hu, za napred shte me razpoznavash po zaglavieto Salvatore Ferragamo

SBG
01-28-2007, 12:57
nekoi mom4eta ne im haresva da e s puhkava jena

xixi
01-28-2007, 13:25
nekoi mom4eta ne im haresva da e s puhkava jena
еее как бе кой не би желал да е с миришещо на пот слузесто и огромно същество със самочувствието,че ако му кажеш нещо на криво може да те изяде както е изяло онзи камион с банички сутринта???
Аз лично непознавам хора който не си мечтаят за такава мома.

Theoatguy
01-28-2007, 13:32
Харесвам си ги всичките бйееееее ! Нали е женско кво ма ибе как изглежда... важното е да поддържа добра хигиена !

xixi
01-28-2007, 13:34
Харесвам си ги всичките бйееееее ! Нали е женско кво ма ибе как изглежда... важното е да поддържа добра хигиена !
брех колко може да е изпаднал един мъж...

Salvatore Frragamo
01-28-2007, 14:56
nekoi mom4eta ne im haresva da e s puhkava jena
еее как бе кой не би желал да е с миришещо на пот слузесто и огромно същество със самочувствието,че ако му кажеш нещо на криво може да те изяде както е изяло онзи камион с банички сутринта???
Аз лично непознавам хора който не си мечтаят за такава мома.
ahahhaha 4ek 4e nemoga da spra da se smeq :)
q kaji sega, zn spored teb "pulnite momi4eta" mirishat na pot, potqt se i t.n. ei v koi vek jiveesh?!
ahahhah napravo ne e istina 4e e vazmojno da sashtestvyva 4ovek s tolkova ograni4eno milsne NE!
ahahha ti me ybi, toq pat napravo nadmina sebe si!

Theoatguy
01-28-2007, 15:44
Харесвам си ги всичките бйееееее ! Нали е женско кво ма ибе как изглежда... важното е да поддържа добра хигиена !
брех колко може да е изпаднал един мъж...

Ей, селски, да дода да ти набия 2 в главата искаш ли ?

white_chik
01-30-2007, 07:29
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели

Глупости.Пълни глупости.

Хората се намират и се обичат или поне така казват.
Без значение дали са дебели,грозни,високи,пъпчи и.Така че с твоето здраво компетентно мнение що не си ебеш майката,а?
Значи аз съм лошата,защото ми харесва да съм слаба и предпочитам слаби пред дебели момичета.Ако тва ми е проблема,ок,но каквото и да си говорите няма момиче,което не иска да е слабо,да има хубаво тяло,в което преди всички да се чувства удобно.Имам приятелки,които ги е срам да отидат на море,защото им били широки бедрата и такива,които не носят тесни блузи,защото имат коремчета.Нямам нищо против пълничките момичета и не съм казала,че те щу умрат нещастни и сАмотни,защото за всеки влак си има пътници.
Еми явно не разсъждавам правилно.Колкото до правописната грешка,абсолютно приемам критиката,мноо тъпа грешка

punisher
01-30-2007, 08:09
тъпо е да преценяваш хората само по вида! няма кво поече да се обяснявам...

punisher
01-30-2007, 08:44
тъпо е да преценяваш хората само по вида! няма кво поече да се обяснявам...
Така е. Но е още по-тъпо да се нападат тънките момичета,щото не били с едър кокъл и били "кльощави" :shock:

ми добре са.. то лично мене също са ми смешни разни дето бедрото им е колкото китката... Нито пък е приятно да гледаш някоя широка колкото и висока... Абе то всичко си има няква граница са. :wink:
а и тука нали говорим за ''пухкави'' ... аз поне тва не го разбирам като 140 см 100 кг ..тва вече не е пухкаво..
пухкаво е просто да не е съвсем слаба.. аз в тва не виждам нищо лошо..
тука някои хора го избиха съвсем в друга посока обаче...тука се говори така сякаш има само или твърде кльощави или твърде дебели момичета

Salvatore Ferragamo
01-30-2007, 09:06
Абе остави ги дебеланите бе. Чак вече почнаха да се карат на нормалните (тънки) момичета що са такива :-D Ех,комплекси,комплекси :lol:
kompleksi, taka li? OK taka da bude, spored men tova e prosto otstoqvane na poziciq, nishto pove4e, nemislq 4e v tova ima neshto losho.......no shtom kazvash 4e e taka, sigyrno si prav........za sebe si!
Kompleksi, kazvash 4e "pyhkavite" momi4eta imat kompleksi, ahahha nz, moje i taka da e, no shte ti kaja samo 4e imam mnogo priqtelki, nqkoi ot tqh imat strahotni tela, priznavam, kade e problemat, ami primerno teji 50-51 kg., ne nemoje taka, nqkoq dryga teji 49, i vednaga se po4va: "ohhhh kakva sam svinq, deeba taq e po slaba ot men...", i se po4va glad, nishto 4e taq deto e 49kg e 5 sm. po-niska ot pyrvata, ama........kompleksi :)

01-30-2007, 11:20
Тука подусещам как някои се мъчат да оправдават и защитават дебеланите.Кви са тез простотии "пухкави момичета" ...няма такова нещо.Има дебелани някакви си ,които само се оплакват що не ги харесва тоз или оня и нищо друго не правят.Ами ади да се разкарат.Не мога да понасям нито "пухкави"=дебели,нито дебели момичета.Да се взимат в ръце и да и да влизат в нормални граници.За целта има стотици начини,центрове,студия и прочие.Със стоене пред компютъра няма как да стане.А другия вариант е въпросната "пухкава" ДЕБЕЛА или квато е там с някой пухкав ,дебел,грозен.Кво сте седнали да защитавате дебеланите вместо да ги стреснете малко да се вземат в ръце.Не познавам някой да муе приятно да пипа,да си ляга или да целува някоя потна "пухкавелка" ДЕБЕЛА.Прекалено слабите също-тяхното е манящина вече.Не може ли просто едно нормално изглеждащо момиче.А това с ген и прочие са глупости.Аре моля ви се поредните оправдания...

01-30-2007, 12:32
Do tuk prochetoh mnogo gluposti,koito me izumiha.Chesno kazano i az sam si "puhkava" i se staraq da ne premina granicata,za tova tolkova vreme se podlagam na niakakvi adski dieti i t.n.I da si priznaia ne se oplakvam.Obrashta mi se doskatachno vneimanie,ima dosta momcheta,koito me haresvat i prochie.Do sega ne sam chula ot niakoe momche da se oplakva ot tova,che ne mu haresvam.No tova si e individualno.Vseki haresva razlichen tip hora,nezavisimo slabi,debeli,visoki,niski.Vav vseki ima neshto specialno,koeto go pravi nepovtorim i privlekatelen.I kakto e kazano za veseki vlak si ima patnici.
A na ostanalite puhkavi momicheta iskam da kaja da ne se otchaivat,a da se vzemat v race i da podobrqt sebe si taka che te samite da se haresvat,a ne drugite.Taka tqloto i duha sa v harmoniq. :wink:

exploitedneelog
01-30-2007, 12:41
В тази тема елегантно си пролича тоталното изпедерастяване на мъжете...

Харесвате слаби момичета, а?? Които имат андрогенно, наркомански вид и са толкова слаби, че даже не си личи, че са момичета освен по грима??? Аз харесвам нормални момичета, които си поддържат тялото и които не са някакви скелети, нито пък са някакви кюфтета...
А тези манекенки от Аушвиц, по които така залитат латентните хомота... еммииии сори, ама нали знаете, че модата се диктува от педерасти и те си налагат своите виждания за жената, която едва ли не трябва да прилича на момче... гнусна история... та жената трябва да е нормална без да има сланини или да е някакъв скелет...

ПП. комплекси много има в тази тема... :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-30-2007, 15:33
macka glei sq ne e bash taka.. pri men maika mi e pulni4ka a bashta mi dokolkoto znam strada ot zatlustqvane zvu4i mn`kofti ama e taka.. i poneje az sum im dushterq to i s men e logi4no da stane sushttooto ! samo deto az ne iskam da stava i poneje ne iskam mislq 4e vse oshte imam sili ot prolet do esen da sum navun i da se potq kat ku4e dokato bqgam i da pravq razni razdelni hraneniq .. :roll: taka 4e ako edno momi4e ne iska da e pulni4ko ili kakto ti go nare4e "puhkavi4ko" trqbva da se vzeme v ruce a ne samo da se oplakva :!: ina4e na tqh n6 im nqma i ponznavam takiva i nqkoi sa dosta pe4eni kato harakter :roll:

Merik
01-30-2007, 20:42
Впускате се в ненужни разсъждения и задълбавате много в темата :-D.В крайна сметка всеки с вкуса си - к'вот такова.
А според мен далаверата е нито да е много слаба нито много дебела "да има къде да се хванеш"

pathetic
02-09-2007, 19:12
Аз съм момиче и честно да ти кажа като видя някоя дебелана ми става лошо,защото всички се оплакват,че са дебели,а не правят нищо по въпроса.Повечето тийнове седим по цял ден на компа,не спортуваме,ядем дюнери,пици и сладки неща и после що сме дебели.Никой не казва,че момичето трябва да е супер кльощтаво,но в никакъв случай не трябва да е дебела.Пухкавите момичета си имат своя чар,но трябва да усещаме границата между пукхави и дебели

Глупости.Пълни глупости.

Хората се намират и се обичат или поне така казват.
Без значение дали са дебели,грозни,високи,пъпчи и.Така че с твоето здраво компетентно мнение що не си ебеш майката,а?

Значи аз съм лошата,

съмотни,защото за всеки влак си има пътници.

Не,всъщност,ти си просто глупава.



\сЪмотни,викаш.

iiirish
02-09-2007, 19:23
е, със сигурност не мога да съм в главата на едно момче и да кажа то какво иска от момичето и т.н., но факт е, че много от моите приятели (защото аз се движа предимни в среди с повече момчета в компанията ми) са на мнение, че трябва да имат какво да пипнат. все пак всяко момиче си има чар и каквото и да е винаги могат да се изтъкнат предимства в нея независимо от килограмите

mil4eto_
02-09-2007, 19:27
На мен ми е чмного интересно какво се разбира под "пухкави" :? .
Според мен няма значение "какво е на мода",а е важно човек да се чувства добре в тялото си и да няма комплекси.
Мисля,че най-важното тялото да е стегнато-и това се постига само чрез спорт.Не виждам нищо привлекателно в едно отпуснато тяло независимо дали момичето е 50 или 60 килограма. :shock:

marche
02-09-2007, 21:15
na men puhkavite momi4eta mn me kefat ne sum lizbiika prosto mn me kefat na harakter :-D :-D :-D

HopeLesss
02-09-2007, 21:39
na men puhkavite momi4eta mn me kefat ne sum lizbiika prosto mn me kefat na harakter :-D :-D :-D

Характера не се определя от това какво показва кантара ](*,)

gazarka
02-09-2007, 22:02
spored men puk ne trqbva da se gladuva prosto da se ograni4avat.i 4estno kazano ne vijdam nqkoi debelani da se li6avat i posle bili debeli mi to izqj o6te dve torti i ne sportuvai puk posle debeli.nujni sa nqkoi ograni4eniq i sport mrazq da vidq mlado momi4e s zadnik kato na slon!!!

SpAcE_LaDy
02-09-2007, 22:20
Ami az sum edna ot tezi, koeto vs nari4ate "кльощави", v smisul ne sum suuuper slaba, no sum pod normalnoto teglo - 47 kila sum 1.70, verno trqbva d ka4a o6te malko.. ama tva nqma zna4anie sega..
iskam samo d vi kaja, 4e az li4no ne se podlagam n nikakvi dieti, qm si vsi4ko, koeto iskam, daje i v pove4e, no prosto ne moga d nadebeleq.. ot malka vs mi vikat d qm pove4e.. e, qm, ama ne stava, moej bi za6toto sum super energi4na i sportuvam i si izkarvam enegriqta po tozi na4in.. ne znam..haha, razkazah si jivota, kakto i d e
no imam edna "priqtelka", koqto e "пухкава" v mekiq smisul n dumata..
verno, hubavi4ka e, sus sini o4i, no samo4uvstvieto e do BEZKRAI, prosto super mn se rdaznq n takiva "gotini macki" , koeto se imat edva li ne z nqkvi princesi i ne priznavat nikoi dr, osven sebe si
Razbira se ima i kliu6tavi takiva naduti MACKI, ima i debeli, no ima i mnogo simpati4ni hora - i pulni4ki i slabi (kakto vie kazahte "hode6ti skeleti") NE MISLQ, 4E HORATA TRQBVA D SE RAZDELQT NA DEBELI I KLIO6TAVI.. TAKA DE NA "BU4VI" I "SKELETI", A NA GOTINI I PE4ENI HORA I NA PULNI KOMPLEKSARI, ZAVIJDA6TI NA TELATA, JIVOTA I VSI4KO NA HORATA OKOLO SAMITE TQH..
malko MNOGO bezspisleno mnenie izkazah i dosta nesvurzano, ama iskah d go kaja prosto:) sry mn, sladki64etaaa:) :D:D:D

Amayo
02-09-2007, 22:34
Пухкави може ама колко пухкави по скалата на Мечо ПУх?