PDA

View Full Version : treva....i posle izsledvaniq..!!daMn:/



herz
01-27-2007, 12:45
eiii molq vii kajete dalii 6te se vidi na izsledvaniqta 4e s1m pu6ila treva!!mn e spe6no0o :( naprimer v4era i neska s1m pu6ila i v ponedelnik se nalaga da otida na izseldvaniq za s1rceto,b1brecite aee si4ko;// ii nzZ!!6te se vidi li ne6to..t.e. 6e me fanat li ?? :?

Mu3aHTp0n
01-27-2007, 13:06
spox e..az ti kaah ve4e..s1brali sme se tuka 2 glavi..mislihme mislihme i smqtame, 4e nqma da vidqt/razberat ni6to..^_~ :-) :-D :-)

luda^S^vibrator
01-27-2007, 14:08
kryvniq test- NE!Prai se spec test za treva koito struva 50 lv!edinstveniq na4in da razberat 4e pu6i6 e snimka na beliq drob!ama spokoino .. nito lekarq ,koito ti pravi snimkata,nito li4niq 6te kajat na va6te!Az pu6a vs den i onq den nai-iznenadva6to mi napraviha snimka i ni6to .. Spox :) pu6i si i da ne ta ebe :)

Fanatichka
01-27-2007, 15:04
Ми при обикновенни изследвания няма да се види..мисля, че са специални тъй че споко!Пък и ако стане нещо не ми се вярва да кажат на ваще :wink:

niGGa
01-27-2007, 15:32
kryvniq test- NE!Prai se spec test za treva koito struva 50 lv!edinstveniq na4in da razberat 4e pu6i6 e snimka na beliq drob!ama spokoino .. nito lekarq ,koito ti pravi snimkata,nito li4niq 6te kajat na va6te!Az pu6a vs den i onq den nai-iznenadva6to mi napraviha snimka i ni6to .. Spox :) pu6i si i da ne ta ebe :)
компетенция, замълчи..
има много голяма възможност, да не кажа че е сигурно, да те хванат чрез кръвния тест. На такива изследвания се прави кръвна проба..моли се да не те хванат..

Snoopy_
01-27-2007, 16:08
Първо теста не струва 50 лева а много по-малко. Сега по същество. По принцип тест за наркотици, както и за здругите неща се правят по следния начин (проста химия) - зима се кръвта ти и и се прибавят различни вещества които заимодействат със съответния наркотик. Ако си го употребявал реагират ако не си не реагират. Тея изследвания които ще ти ги правят са за съвсем други неща, за камъни и т.н. пък сърцето може и само с кардиограма да минеш. С други думи инцидентно няма как да те фанат. Ако теста не е специално за наркотици няма да те фанат!
П.С. Трева се чисти между 3-6 месеца, така че внимавайте

CRaZy_IKT
01-27-2007, 19:55
баси тъшака тука в тоя форум яко циклите на едно и също
:-D