PDA

View Full Version : stranno 4uvstvo



01-27-2007, 13:02
hora imam nqkakvo mnogo stranno mislene
revnuvam gadjeto si ot po4ti vsi4ko. eto daje kato bqh u tqh i vidqh nqkakvi plakati na razni relefni muje po stenata i i razni izvestni gotini pevci i t.n. pak mi stana gadno. Kogato si govori s nqkoe drugo mom4e pak me obzema edno takova 4uvstvo... ujasno e. znam 4e ne trqbva da e taka no vse pak ne moga da se preborq s nego. nadqvah se tuk da polu4a nqkakuv suvet ili ne6to podobno

naistina kofti situaciq :?

sledko_f>93
01-27-2007, 13:16
hora imam nqkakvo mnogo stranno mislene
revnuvam gadjeto si ot po4ti vsi4ko. eto daje kato bqh u tqh i vidqh nqkakvi plakati na razni relefni muje po stenata i i razni izvestni gotini pevci i t.n. pak mi stana gadno. Kogato si govori s nqkoe drugo mom4e pak me obzema edno takova 4uvstvo... ujasno e. znam 4e ne trqbva da e taka no vse pak ne moga da se preborq s nego. nadqvah se tuk da polu4a nqkakuv suvet ili ne6to podobno

naistina kofti situaciq :?
Нормално! Нищо ти няма! :)

anubite
01-27-2007, 15:03
Отрежи си ръката. Поне ще има за какво друго да мислиш.

koalka
01-27-2007, 15:05
Трябва да спреш да мислиш по този начин, защото това може да раздруши връзката ви, разбираш ли?Просто, ако е с теб, значи те обича и е само твой.

0ffLin3
01-27-2007, 16:34
много е просто :wink: просто скъсайте и си готов :-D

f_pld
01-27-2007, 16:37
saglasna sam s "koalka" i ako vse pak ne moje6 da preodolee6 tva 4uvstvo govori s gadjeto si i mu go kaji!ne zvu4i mn razumno,no varvi rabota.prosto qvno prekaleno mn go obi4a6 i te e strah da ne go zagubi6 (v tva nqma ni6to lo6o,no ne prekalqvai) a i 6tom e s teb,zna4i e izbral TEB pred vsi4ki momi4eta...

honda^
01-27-2007, 17:10
Хей, успокой топката! Малко са моми4етата, които харесват ревнивци. Силно се съмнявам приятелката ти да е от тях. Като я ревнува6 прекалено много вреди6 на връзката ви. Дано поне не го показва6 твърде 4есто, за6тот в един момент на нея 6те и омръзне и...да. Трябва да и има6 доверие. 6том тя е с теб, зана4и иска само и единствено теб! Не е толкова сложно :D . Не може6 да иска6 съвет от никой. Хората от форума могат да ти кажат само до какво може да доведа тази ревност, но не и да ти кажат как да е намали6. С това трябва да се справи6 сам.

furtado
01-27-2007, 18:24
tova ne zna4i 4e q obi4a prekaleno mn,a 4e e nesiguren v sebe si!ujasna gra6ka da revnuva6 tolkova.priqtelq mi na momenti e stra6no revniv,daje mi e idvalo da sloja krai!prosto ne moje6 da si predstavi6 do kakva stepen revnostta ubiva vsi4ko hubavo v edna vryzka.razbiram da ima osnovatelna pri4ina za revnost,ama za takiva drebni ne6ta....NEDEI,ZA DA NE Q PROGONI6 OT SEBE SI

01-27-2007, 19:12
saglasna sam s "koalka" i ako vse pak ne moje6 da preodolee6 tva 4uvstvo govori s gadjeto si i mu go kaji!ne zvu4i mn razumno,no varvi rabota.prosto qvno prekaleno mn go obi4a6 i te e strah da ne go zagubi6 (v tva nqma ni6to lo6o,no ne prekalqvai) a i 6tom e s teb,zna4i e izbral TEB pred vsi4ki momi4eta...

Ne razbra li, che e momche :-D

PoisoNGirL
01-27-2007, 19:47
nikoe momiche ne obicha da go revnuvat prekaleno,a tvoeto e meko kazano takova. zatova prosto se uspokoi shtom tq e s teb znachi tva iska durji na teb i nqmash povod za bezpokoistvo i za revnost. vseki ima plakati na nqkoi "super qk i nedostijim pich" na stenata.Ne oburshtai vnimanie.Te sa prosto mechta, a ti si realnostta i si s neq.Drugite momcheta mogat samo da ti zavijdat nali taka :wink:

LuckYme
01-27-2007, 19:51
Ревнува не този, който обича, а този който иска да бъде обичан! ;) Подкрепям отговорите на другите- Ревността е унищожител на връзки, незнам за другите, но аз немога да я понасям :)

eleto_ludo_dete
01-27-2007, 22:53
Абе за какво и е на нея Брат Пит от плаката когато си има един реален и истински макар и не толкова ...рус!Не се шашкай!Само се постарай да не подтискаш ревността , а да я преодолееш.Ако не стане ...може да се стигне до много неприятни ситуации!