PDA

View Full Version : Drexi



01-27-2007, 15:21
znaete li mesta ot kadeto mogat da se namerqt stoki s markite koito se prodavat primerno v SABOTAGE ama na po normalni ceni?

01-27-2007, 16:26
magazin za preoceneni markovi drehi li? kade jivee6? :-D

FikyScHetOo
01-27-2007, 16:28
Еми по складовете ходиш и си търсиш...

DetE-Idi0t
01-27-2007, 16:36
Вие чуватели се бе? По складовете? Магазини за преоценени дрехи... Те щото тея марки се внасят в огрооомни количества като дизели, бензини, енергий и тем подобни лайна и ги има под път и над път... Вероятността да намери на по-ниска цена е единствено от конфизкувана на границата пратка... Шанса е почти никакъв.

FikyScHetOo
01-27-2007, 16:40
Вие чуватели се бе? По складовете? Магазини за преоценени дрехи... Те щото тея марки се внасят в огрооомни количества като дизели, бензини, енергий и тем подобни лайна и ги има под път и над път... Вероятността да намери на по-ниска цена е единствено от конфизкувана на границата пратка... Шанса е почти никакъв.
Ем не е баш така...примерно Quiksilver имат склад. Тея които с апо-заинтересовани ги знаят. Мен са ми обещали да ме водят, но още не са.

Metoman
01-27-2007, 17:17
znaete li mesta ot kadeto mogat da se namerqt stoki s markite koito se prodavat primerno v SABOTAGE ama na po normalni ceni?
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

01-27-2007, 19:24
are pls ako nekoi znae da kage 4e ne mi se davat tolkova mn pari za drexi a znam 4e na nekvi mesta gi ima i po evtino :(

01-27-2007, 22:47
da i az tarsa. :( are nekoi da kage ako znae pls :)

peps_from_mars
01-27-2007, 22:53
znaete li mesta ot kadeto mogat da se namerqt stoki s markite koito se prodavat primerno v SABOTAGE ama na po normalni ceni?
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

ИЗТРИЙТЕ ТАЗ ЕМОТИКОНААААА...бърка ми в здравето

Бунтар
01-28-2007, 06:27
are pls ako nekoi znae da kage 4e ne mi se davat tolkova mn pari za drexi a znam 4e na nekvi mesta gi ima i po evtino :(

Елементарно е. Ми НЕ ТИ ТРЯБВАТ МАРКОВИ ДРЕХИ.


ИЗТРИЙТЕ ТАЗ ЕМОТИКОНААААА...бърка ми в здравето

Що? Пичовска е. А дори не е от този сайт...