PDA

View Full Version : Налага ми се да отворя момиче



nemios
01-27-2007, 14:49
Значи моят проблем е следният : Аз имам опит в секса но приятелката ми е девствена и постоянно ми прави намеци за секс/ аз по принцип не съм от притеснителните) но никога не съм бил с девствено момиче
Всички момичета с които съм го правил досега са били опитни и искам да помоля за съвети за всичко което се сещате за първи път с девствено момиче

Snoopy_
01-27-2007, 14:55
лек има 100 такива теми, разрови се малко.... писна ми да пиша всеки ден едни и същи неща.... Намери аз съм писал в една тема наскоро, бил съм с 5 такива убеден съм че ще ти помогнат съветите...

krem4et0
01-27-2007, 15:38
С по-добро отношение. Това не е консервена кутия. И след като е толкова наложително,че няма мърдане-действай. Ебаси отношението-като не ти харесва не го правиш,ама не коментираш за неща от сорта на налага ми се и отварям. Грубо е!

01-27-2007, 15:42
С по-добро отношение. Това не е консервена кутия. И след като е толкова наложително,че няма мърдане-действай. Ебаси отношението-като не ти харесва не го правиш,ама не коментираш за неща от сорта на налага ми се и отварям. Грубо е!

А как бе??? Как да му се казва???

"отпечатване"
"отпушване"
"разпечатване"
"отваряне"

Ти как му викаш на лишението от девственост бе боза?

krem4et0
01-27-2007, 16:01
Ще прави секс за първи път. за първи път й е или просто тя все още е девствена. Отворковци :twisted:

01-27-2007, 16:02
Ще прави секс за първи път. за първи път й е или просто тя все още е девствена. Отворковци :twisted:

Отворковци сме, щото си имаме отварачки между краката и с тях отваряме момичета като бирени бутилки :-D

ProstoAz
01-27-2007, 16:22
Има много такива теми! Използвай търсачката!