PDA

View Full Version : имам проблем помгонете нормално ли е?



Имам проблем
01-27-2007, 15:39
Ами първо да кажа до ся не сам казвал на никой затова но понякога ми става нещо не мога да го обясня точно но просто откачам чувам всички звуци всички най-малки детаили и откачам просто минават ми хиляди мисли в главата и се побърквам тва трае около 3 4 максимално 5 минути примерно варвя и чувам как стъпвам просто откачам и се дразня от звука незнам какво е точно това случва ми се рядко понякога доста често като слушам няква музика или гледам тв или просто играя нещо на компа и случам звука нали или както примера с вървенето
Спомяням си че първия път беше като вървях към даскало имаше сняг и като варвях нали убивките ми малко хлопаха по леда не е от убивките на всички така се чува и малко се изнервих и сякаш откачах за моя радост стигнах до даскало и се оправих незнам всичко стана нормално
преди малко пак се получи но вече ми мина.
тва незнам от колко време ми се случва но от миналата зима най-малко със сигорност понякога когато не мисля за него никога не ми се случва но когато мисля и се случва много е гадно незнам сякаш всичко ми се набива в очите и ушите ли незнам дарба ли е или кво ми има откачам ли веднаж ходих да бягам и пак се случи тва чувах си стапките и се изнервях незнам психично ли е или се причинява от нещо понякогга само става и е за не повече от пет минути
Също ся пак кат си изправя врата и много ме боли сякаш ще се скаса преди се бях качил на една гондола на празника на града и просто кат се люлеееше на горе на долу и ме заболя врата много и виках спрете спрете оня засилваше и трябваше и да се държа незнам какво точно е това
и ся пак ме боли врата вендаю се бях качвал на едни люлки най-обикновенна люлка в парка седнах и един ме залюля и пак ме заболя аз не казах на никой но незнам ся пак малко ме заболя незнам какво ми има да кажа ли на някой не искам да ме вкарат в лудница :(
Пак повтарям темата не е ебавка! честно нещо ми става ако има някои дето може да помогне ще сам много благодарен
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

KpuCuTo0o
01-27-2007, 16:13
Трябва да отидеш на лекар... Ние няма как да знаем какво ти е... и как може да се оправи... Но на мен ми звучи сериозно... :?

01-27-2007, 19:16
Wse edno az sam si psihopat po profesiq . mersi za vnimanieto ;)