PDA

View Full Version : [color=violet]HeLp Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[/color]



SwEeT^hIlArY
01-27-2007, 16:24
ZNa4i problema mi e sledniq opitvam se da se registriram v ARENABG ama uvi pi6e mi zabelejka:Kukitata ne sa razre6eni
kvi sa tez kukita i kak tyi ne sa razre6eni edin bog znai nqkoi moje li da mi kaje kakvo da napravq za da se opraiqt i da moga da se regna 6te sam mu mn blagodarna.Osven tova imam nqkyv virus troqnski kon koito posmyrtno ne 6te da se maha ot komputyra mi na si4ko otgore sam s nqkva smotana nativirustna AVG poneje ne moga da si install Nortona ne6to ne trygva zaradi typiq virus koit sam hvanala.Aide nqkoi da mi help da mi kaje ko da praq 4e hi4 ne sam na ti s komputrite pls 10x predvaritelno

Бунтар
01-27-2007, 16:54
Кукита? ...Ааа, куките. Еми бегай! Вземай най-ценното и бегай! С малко късмет ще преминеш границата, преди да са те хванали! Пожелавам ти успех. Вярвам ти, че си невинна!

Metoman
01-27-2007, 17:40
ZNa4i problema mi e sledniq opitvam se da se registriram v ARENABG ama uvi pi6e mi zabelejka:Kukitata ne sa razre6eni
kvi sa tez kukita i kak tyi ne sa razre6eni edin bog znai nqkoi moje li da mi kaje kakvo da napravq za da se opraiqt i da moga da se regna 6te sam mu mn blagodarna.Osven tova imam nqkyv virus troqnski kon koito posmyrtno ne 6te da se maha ot komputyra mi na si4ko otgore sam s nqkva smotana nativirustna AVG poneje ne moga da si install Nortona ne6to ne trygva zaradi typiq virus koit sam hvanala.Aide nqkoi da mi help da mi kaje ko da praq 4e hi4 ne sam na ti s komputrite pls 10x predvaritelno
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

Just_One_Girl
01-27-2007, 20:11
Офф, че сте загубени!!! Като няма да помагате, поне неедйте да пишете глупости. "Кукитата" ти би трябвало да са cookies.

Такаа... ако използваш Internet Explorer:
Tools -> Internet Options... -> Privacy и там го остави на Medium.

Ако използваш Mozilla Firefox:
Tools -> Options -> Privacy -> Cookies и слагаш тик(човка) на Allow sites to set cookies.
Успех!