PDA

View Full Version : Takava,kakvato ne sam



01-27-2007, 17:12
Neznam dali temata e za tuk i se izvinqvam ako ne e,no prosto tova me machi.Znachi az sam ot malak grad i tuk vsichko za vseki se znae i poprincip horata si izmisliat i puskat niakvi ujaski kliuki,v koito nqma gram istina.Mnogo mi e nepriqtno kato chuq za sebe si "Taq e tolk onaduta" ili pak "Ree se iz oblacite i se ima za neshto".Stava mi mnogo machno taka zashtoto govorqt bez da me poznavat.Az sam napulno zemna i nikoga ne sam delqla horata,vinagi sam iskala da pomogna ako moga i vikagi sam proqviavala razbirane.No te tai kato az obicham da si se glasq(ne da slagam tonove grim i t.n prosto obicham hubavi drehi i iskam da izglejdam dobre kato vsqko momiche i sushto dvija v takava kompaniq s takiva momicheta,koito naistina sa hubavi i ima za kakvo da i se zavijda)i vinagi kato me opoznae nqkoi mi kazva ama ti si mnogo po razlichna otkolkoto si misleh,misleh te za nqkva nadufka.Poprincip pri zapoznanstvo az sunm pritesnitelna i ne govorq mnogo i horata si mislqt che gi gledam otvisoko i se mislq za koi znae kakvo,ama tova ne e taka.Mislq che vsichki sme razvni i nqma po i nai.Ta problema e che ne iskam horata da govorqt taka za men i moite priateli,to pone da beshe istina.Ama mi e mnogo bolno che govorqt bez da me poznavat :(

™bLaCk`RoSe™
01-27-2007, 17:19
Познато ми е.И аз съм така.Въпреки че живея в София клюки колкото искаш.Какви ли не неща съм чувала за себе си и какви мнения съм получавала от странични хота :shock: :shock: :shock: Но нали важното е че приятелите ми знаят каква съм за другите завистливи лигли не ме интересува.Дръж главата си високо вдигната и нека само в теб гледат.Повярвай ми това ги дразни много.А ако чуеш някоя клюка-една иронична усмивка ще е идеална.Не падай до нивото на такива хора

reason
01-27-2007, 17:20
Не можеш да спреш хората да говорят.Гадно е,но ако почнеш да ги убеждаваш,че не си еди си каква,ще говорят още повече.Поне в повечето случаи така става.Не трябва да ти пука(колкото банално и невъзможно да ти звучи).Все пак имаш приятели,на които държиш,обръщай внимание на тях,а не на злобните клюки.

sledko_f>93
01-27-2007, 17:38
съжалявам за едно мнение и съм благодарна, 4е мода го изтри!
Про4етох това, което написа, и разбирам, 4е и на теб ти е гадно!
Неможеш да накараш хората да те си измислят, но просто им покажи, 4е крешат! Запознавай се с пове4е хора, така, 4е когато някой каже нещо за теб, да не му се вярва!
Няма какво друго да направиш! Те просто завиждат! Не им обръщай внимание! :wink:

IdiOtKa
01-27-2007, 19:07
Neznam dali temata e za tuk i se izvinqvam ako ne e,no prosto tova me machi.Znachi az sam ot malak grad i tuk vsichko za vseki se znae i poprincip horata si izmisliat i puskat niakvi ujaski kliuki,v koito nqma gram istina.Mnogo mi e nepriqtno kato chuq za sebe si "Taq e tolk onaduta" ili pak "Ree se iz oblacite i se ima za neshto".Stava mi mnogo machno taka zashtoto govorqt bez da me poznavat.Az sam napulno zemna i nikoga ne sam delqla horata,vinagi sam iskala da pomogna ako moga i vikagi sam proqviavala razbirane.No te tai kato az obicham da si se glasq(ne da slagam tonove grim i t.n prosto obicham hubavi drehi i iskam da izglejdam dobre kato vsqko momiche i sushto dvija v takava kompaniq s takiva momicheta,koito naistina sa hubavi i ima za kakvo da i se zavijda)i vinagi kato me opoznae nqkoi mi kazva ama ti si mnogo po razlichna otkolkoto si misleh,misleh te za nqkva nadufka.Poprincip pri zapoznanstvo az sunm pritesnitelna i ne govorq mnogo i horata si mislqt che gi gledam otvisoko i se mislq za koi znae kakvo,ama tova ne e taka.Mislq che vsichki sme razvni i nqma po i nai.Ta problema e che ne iskam horata da govorqt taka za men i moite priateli,to pone da beshe istina.Ama mi e mnogo bolno che govorqt bez da me poznavat :(

еми маина винаги във всичко има и по малко истина ... може би ти наистина не си такава ... или поне не чак толкова ... но ако повечето от компанията са ти такива и ти автоматично ставаш надуфка .. примерно движиш с наркомани и ти си наркоманка а може никога да не си барала наркотици ..просто за това се сетих ...
същото е ако движиш с някакви надуфки ,ти може да си супер свясна и точна но нали се сещаш с квито се сабереш такава ставаш ...а и даже да не е така хората така те виждат .. аи също така за един човек може да се съди по приятели те му ...сещаш се що ..марзи ме да пиша ..такаче това че си го мислят е напълно нормално , но и доста тъпо !

koalka
01-27-2007, 19:13
Не може всички хора да те харесват.Понякога няма причина за това, но те просто го правят по една или друга причина.Това, че си от малък град не е много гот, но в крайна сметка какво толкова те интересува?Важно е близките ти да знаят що за човек си.

KoKaTa
01-27-2007, 19:45
abe momi4e hi4 da ne ti puka koi kvo govori :-D i za mene govorqt ama hi4 ne me ebava . daje razbrah 4e sam bila narkomanka leleeee i az da neznam tctcttc :lol: noooooo tva e jivota :P gledai si napred , nosleto visoko virnato i podminavai teq ne6tasnici deto puskat 6ibanite kluki :smt040 :smt023