PDA

View Full Version : Лубож от пруж поглед :/



honda^
01-27-2007, 17:18
Мислите ли, 4е е възможно да съществува любов от пръв поглед??? Ако да, дали тя е дълготрайна?

DeSiTo0o
01-27-2007, 17:21
ima 12345467678768 takiva temi ako se porazrovi6 malko 6te nameri6 otgovor na vuprosa si!

koalka
01-27-2007, 17:22
Има доста такива теми :wink: Значи....много силно харесване, почти да се влюбиш да, но ЛЮБОВ не ми се вярва, може би, защото не съм я изпитвала.За мен това е прекалено силна дума и да се влюбиш в човек, който не познаваш.Обичаш човека заради душата му, най-вече характера, а така не можеш да знаеш какъв е той.Това, че след време това се е разрастнало в голяма любов, е друго нещо.

charlotte
01-27-2007, 17:24
А да.Някой се е опитал да пише на български...А по темата-любовта съществува.Всякаква съществува-и от пръв поглед,и от втори и там който поглед си искаш.А дали е дълготрайна-ако е любов,ще е дълготрайна.Всяка ЛЮБОВ е дълготрайна.Друг е въпроса дали това,което си мислиш за любов,е любов.

KpuCuTo0o
01-27-2007, 18:42
Има доста такива теми :wink: Значи....много силно харесване, почти да се влюбиш да, но ЛЮБОВ не ми се вярва, може би, защото не съм я изпитвала.За мен това е прекалено силна дума и да се влюбиш в човек, който не познаваш.Обичаш човека заради душата му, най-вече характера, а така не можеш да знаеш какъв е той.Това, че след време това се е разрастнало в голяма любов, е друго нещо. И аз мисля така... Доста често външният вид лъже...

BeBencEto
01-28-2007, 08:57
ми има любов от пръв поглед..но дали ще се задържи си зависи само от теб...