PDA

View Full Version : Кво да правим с гаджето за 1/2 годишнината?



Трабант
01-27-2007, 17:30
Утре правим половин година с гаджето и не знам къде да я заведа или какво да правим. Дайте идеи.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

bungle
01-27-2007, 17:38
Темата е за раздел "Любов".

И все пак ... заведи я на някое място, което е символично за вас. Пийте по нещо и дори може и да хапнете. Да се разходите. Прегръщай я и я гледай в очите. ;) Абе просто правете нещо, което ще ви е интересно и на двамата. Може да отидете в Зоологическата даже. ( всъщност.. не знам дали зимата работи, но виж това е идея за 1та година.. :-D ,ако не бачка зимата..) Или на кънки. Просто.. накарай я да се почувства специална за теб.Обърни и възможно най- много внимание в този ден. Тя ще е много щастлива. Айде късмет. И ако има нещо пиши. :)

Me4oOoOo
01-27-2007, 17:43
Темата е за раздел "Любов".

И все пак ... заведи я на някое място, което е символично за вас. Пийте по нещо и дори може и да хапнете. Да се разходите. Прегръщай я и я гледай в очите. ;) Абе просто правете нещо, което ще ви е интересно и на двамата. Може да отидете в Зоологическата даже. ( всъщност.. не знам дали зимата работи, но виж това е идея за 1та година.. :-D ,ако не бачка зимата..) Или на кънки. Просто.. накарай я да се почувства специална за теб.Обърни и възможно най- много внимание в този ден. Тя ще е много щастлива. Айде късмет. И ако има нещо пиши. :)

Ти пък в зоологическата хахаха според мене за по романтично наистина неква вечеря да измисли момчето и след това може би да я закара някаде да и да гледат звездите а ако не им се приспи могат и да идат после да видят изгрева на някое красиво място апак може и да правят СЕКС пак 8) Но най-добре се гледа изгрева на слънцето на морето от плажа 8) (ако се се6та6 какво искам да ти кажа) :)

Трабант
01-27-2007, 17:43
Знам какво да правя. Не бойте се. Само не знам къде да я заведа. Питам за место. Предложете место, а не начин на поведение.

bungle
01-27-2007, 17:46
Добре, объркала съм се.

Такаааа....

Отидете на клуб вечерта.
Пийте коктейли.
После секс.
:-D

01-27-2007, 17:47
mi horata sa ti kazali mesta be,cccc :?

Me4oOoOo
01-27-2007, 17:53
Ти ако знае6е ко да прави6 няма6е да пита6 нас каде да я кара6 е брато.Аз ти казах исмисли не6то там незнам от кой град си но трябва да има някое романтично място там закараи я там и така.

А ти bungle трябва доиде6 лятото да идем да видим изгрева да види6 к'ъф е хубав 8)

koalka
01-27-2007, 17:55
Просто си прекарайте добре.Защо ще празнувате половин година?Празнувайте една.Можеш да й купиш една хубаа роза без нищо-според мен ще й хареса.

bungle
01-27-2007, 17:57
Ти ако знае6е ко да прави6 няма6е да пита6 нас каде да я кара6 е брато.Аз ти казах исмисли не6то там незнам от кой град си но трябва да има някое романтично място там закараи я там и така.

А ти bungle трябва доиде6 лятото да идем да видим изгрева да види6 к'ъф е хубав 8)

Малко офф-топик.
Това с изгрева как да го разбирам ? :twisted:

И... като каза изгрев.. се сетих нещо наистина романтично свързано с морето и изгрева. Вечерта се пият бири/разни подобни/ с любимия,говорят се глупости до пръсване,гледане на звездите,едно нощно къпане,спане в спален чувал на брега и на сутринта се събуждате гушнати,а слънцето ви казва добро утро. Една целувка и ола лаааа, ти си най-щастливият човек на земята. :-D

vvs_go
01-27-2007, 18:35
pory4aite si pica ili kitaisko i q izqjte n apokriva na nqkoi blok

hforce
01-28-2007, 00:56
сега се замислих че и аз ще трябва да мисла нещо по-въпроса щот времето си лети бързо, символично за нас мяст = каде сме се забили = автобус 120 = бати романтиката
други символични неща не се сещам, вечеря на свещи в нас не става щот дъртите са в нас, а дори и да стане ще се превърне в купон после и пак не става, некаде на ресторант също не става щот тя не яде, на кино - не гледа романтични филми гледа ужаси, ужаси за годишнина не ми се вижда удачно грррррр свършиха местата, явно ще се пие пак в парка

дойде ми друга идея, отрежете си ръцете :D

teenkopele
01-28-2007, 02:09
Вечеря, ароматни свещи, стриптийз...секс. :wink: