PDA

View Full Version : STRANEN zvuk po vreme na sex!



furtado
01-27-2007, 17:37
zna4i eto kakvo!:po vreme na sex,ne vseki pyt,a ponqkoga,veroqtno za6oto navliza vyzduh vyv vlagali6teto,kogato gadjeto mi si izkara penisa,se 4uva mn stranen zvuk.napodobqva ne6to kato vaginalno pryckane :lol: tva e seriozno. mn e smu6tava6to pone za men i vinagi mi stava stra6no neudobno.
vyprosa mi kak momi4etata e SLU4VALO LI VI SE E I KAK REAGIRATE VIE?

a kym mom4etata- AKO TOVA SE E SLU4VALO S VA6ATA PARTNIORKA,KAK STE REAGIRALI VIE?

bungle
01-27-2007, 17:40
Ъх,темата се повтаря за стотен път.
Да,случвало ми се е.
Приятелят ми го приема нормално. А аз го обръщам на шега. Иначе ми става малко .. :oops: :-D

eternity
01-27-2007, 17:44
Absoliutno normalno go priemame i dvamata,verno e malko smu6tava6to ama ne ni pravi osobenno vpe4atlqnie

DarkAngelOfHope
01-27-2007, 17:45
ми това си е нормално при по бурен секс :)
влиза въздух и все трябва да излезе
не трябва да се притесняваш от това
когато се случи това с моята приятелка ... как да реагирам ... никак ... продължаваме си със секса :)
и приятеля ти не би трябвало да реагира отрицателно
даже ако усетиш че има прекалено много въздух няма да е лошо да спрете за малко за да излезе ... може да си помогнеш като притиснеш с ръка корема си :)

айде приятни секс часове :)

furtado
01-27-2007, 17:54
ami priqtelq mi sy6to go smqta za ne6to norm,az se pritesnqvam pove4e ot nego i mai samo na men tva mi pravi vpe4etlenie,ama prosto naistina e mn sme6en zvuka.i kakto si pravim qkiq sex izvednyj kato go 4uq tva i ihhhh,momenta se razvalq...

kakto i da e...

koalka
01-27-2007, 17:57
Сигурно това е било.Ти знаеш какво е, така че не се притеснявай...

shalis
01-27-2007, 19:01
Охх и на мен ми се случва това доста честичко, от началото ми беше ужасно гадно и неудобно, с течение на времето обаче свикнах.Не се притеснявай, ще свикнеш и ти :) Аз мн пъти съм се червила пред моя от срам, ама физиология - какво да се прави...По-гадното е да станеш да вървиш и докатъо вървиш още да излиза и да се чува...Това е по-гадно!!!

BeZ^BikiNi
01-27-2007, 19:03
Abe tva si e normalno - navliza vuzduh vuv vlagalishteto po vreme na sex na zadna 8) Az lichno ponqkoga kogato e mn silno se hilq qko :lol: :D :-D a povecheto puti ne obrushtame vnimanie , a otnosno do moq pr toi izobshto daje ne pokazva che go e chul nikva reakciq :-D Spox be momiche prai si kefa i da ne ti puka 8)

BloodSoul
01-27-2007, 19:09
И на мен ми се случва, спокойно. Кофти е, но се свиква! Случва ми се дори, когато правя свещ! :-D

01-27-2007, 19:14
тва не е нещо от което ние момичетата трябва да се срамуваме или притесняваме,просто влиза въздух и като си изкара пениса въздуха излиза и се чува. Даже след секс моя приятел като свърши и ми натиска коремчето за да изкара въздуха и двамата се кефим на звука. АКо въздуха е твърде много и ако не се изкара започва да боли някъде кръсста и са гадни болки

Trisha1991
01-27-2007, 19:18
zna4i eto kakvo!:po vreme na sex,ne vseki pyt,a ponqkoga,veroqtno za6oto navliza vyzduh vyv vlagali6teto,kogato gadjeto mi si izkara penisa,se 4uva mn stranen zvuk.napodobqva ne6to kato vaginalno pryckane :lol: tva e seriozno. mn e smu6tava6to pone za men i vinagi mi stava stra6no neudobno.
vyprosa mi kak momi4etata e SLU4VALO LI VI SE E I KAK REAGIRATE VIE?

a kym mom4etata- AKO TOVA SE E SLU4VALO S VA6ATA PARTNIORKA,KAK STE REAGIRALI VIE?

На това момчетата казват:

...да я ебеш така, че пyктата й да пръдне,,,

Приемат го за много добър секс, когато са небaли така жената, че да е задоволена

macka123
01-27-2007, 20:07
Abe tva si e normalno - navliza vuzduh vuv vlagalishteto po vreme na sex na zadna 8) Az lichno ponqkoga kogato e mn silno se hilq qko :lol: :D :-D a povecheto puti ne obrushtame vnimanie , a otnosno do moq pr toi izobshto daje ne pokazva che go e chul nikva reakciq :-D Spox be momiche prai si kefa i da ne ti puka 8)

GotheL
01-27-2007, 20:54
това е защото прекалено мноого си възбудена


как реагирам ли?става ми смешно и не мога да се сдържа! ;-)

Metoman
01-27-2007, 20:58
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

Metoman
01-27-2007, 20:59
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

NiksaN4o
01-27-2007, 21:14
Еми и на мен ми се е случвало докато съм с приятелката си, но аз си го приемам напълно нормално, а на нея и става смешно => сичко си е наред и си продължаваме :P :wink: :P

furtado
01-27-2007, 21:18
Охх и на мен ми се случва това доста честичко, от началото ми беше ужасно гадно и неудобно, с течение на времето обаче свикнах.Не се притеснявай, ще свикнеш и ти :) Аз мн пъти съм се червила пред моя от срам, ама физиология - какво да се прави...По-гадното е да станеш да вървиш и докатъо вървиш още да излиза и да се чува...Това е по-гадно!!!

hahah,da naistina i dokato vyrvq sled tova mi se e slu4valo,primerno kato trygna kym banqta...hahahah golqm smqh :-D

Sexapilna_kukla
01-27-2007, 21:20
Da,smeshnichko e,no ako momcheto e opitno i znae za kakvo stava na vupros nqma problem :D

01-27-2007, 22:34
xaxxa ne sa pritisnqaai men mi sa slu4va mn 4esto s moita priqtelka na men specialno mi vkarva mn smqh xaxaxaxa izob6to ne sa pritisnqaai
samo nqkoi da ne si pomislq 4e se izpuska6 xaxaxaxxaxax ole v na4aloto mn se smeex ama na glas qko i 4ak i 6amar izqdah xaxaxaxaxa

Cuddly
01-28-2007, 00:01
Ъх,темата се повтаря за стотен път.
Да,случвало ми се е.
Приятелят ми го приема нормално. А аз го обръщам на шега. Иначе ми става малко .. :oops: :-D

И аз тъй.

Темата наистина се повтаря за незнам кой път вече... :roll:

Snoopy_
01-28-2007, 01:02
мен често ми се е случвало и с доста момичета... просто щото влиза въздух. Това е при определени пози когато пениса не влиза право ми под ъгъл че да може да влезе въздух. споко нормално е. а за реакцийте мн са разнообразни - някой им беше мн спек, други не обръщаха внимание а трети даже им беше забавно

mgxpower
01-28-2007, 01:06
Приемам го напълно нормално!
Отначало доста смешно и стана а тя се спече ,но това е защото не бях запознат ;-)

Its Me
01-28-2007, 07:43
Ще И каже ако пръднеш пак ще се самозадуволяваш :lol: :lol: :lol:

Шегата на странна сигурно дори няма да забележа :wink: Ще съм прекалено превъзбиден за да обръщам внимание на такива детайли :wink:

gangbang
01-28-2007, 07:56
...да я ебеш така, че пyктата й да пръдне,,,

E това е отговора :D

malka_sladuranka
01-28-2007, 08:20
...да я ебеш така, че пyктата й да пръдне,,,

E това е отговора :D ее на това щях да падна от смях :smt082