PDA

View Full Version : novata moda....kvi sa tiq gei4eta ........



ketito
01-27-2007, 18:28
sofiq li se napalni s selqn4eta ili sofiqncite stanaha selqni.....kvo stava?kak moje novata moda da e tolkova sme6na?vsqko vtoro mom4e prili4a nna gei4e???kvo stava s tiq hora....gel4eto...puh4etata...lakiranite nokti.....fon dio ten daje..... :? :? ujas....!a i tiq rozovi bluzki :?

Metoman
01-27-2007, 18:30
sofiq li se napalni s selqn4eta ili sofiqncite stanaha selqni.....kvo stava?kak moje novata moda da e tolkova sme6na?vsqko vtoro mom4e prili4a nna gei4e???kvo stava s tiq hora....gel4eto...puh4etata...lakiranite nokti.....fon dio ten daje..... :? :? ujas....!a i tiq rozovi bluzki :?
Няма да пускам познатия ви емотикон,а ще кажа,че съм напълно съгласен с автора на темата :? ..
ПП не се сдържах-http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

vilsyn
01-27-2007, 18:32
:-#

priti_kiti
01-27-2007, 18:36
Aдски права си!

И на мен ми писна всеки ден в трамвая да съм заобиколена от кикотещи се гейчета,които обсъждат ква яка мацка са забили в Амор и колко пъпки им излизали на ден.
Тва е - малко истински мъже има в днешно време :D :?

Joey Tempest
01-27-2007, 18:38
Мноу такива теми.
Ами то не е нова мода тва,
а стара - датира от 2003-2004, ако не се лъжа, според модните тенденции, сега съвсем други неща са на мода, особено на запад.

Има хора, на които им ходи розово и продължават да са стилни и да си изглеждат като мъже, в смисъл не са педали (Ковърдейл, Блеки Лоулес, сега и снимки мога да приложа), но на други не им отива въобще, и ми се струва леко смешно да носиш нещо, което не ти пасва въобще и приличаш на клоун-педал с него, но го носиш, само за да се правиш на модерен "пич".
Същото се отнася и до русите кичури, якетата с пухчетата, накъсаните дънки, смешните островърхи обувчици. За лъскавите обеци с диамантчета пък съвсем няма да говоря.
Абе въпрос на избор.

yuHku
01-27-2007, 18:38
az moga da kaja samo "puke puke puke"
te teq mom4eta sa po sietni ot men samata ujas i se grinimirat pove4e ot men blioh tragediq palna saaa

Mimka_sweet
01-27-2007, 18:39
БЛЯХ!!! Предпочитам да ходя с жаба пред тва дори да ги поглеждам тея мазни.....

scion_of_Storm
01-27-2007, 18:48
Тея не са хора бе, тея са лигли некви гхахаха. Один ще ги накаже с меч в аналното отверствие.

evil_lady_in_black
01-27-2007, 18:55
Ами след като някои хора се водят по модата и избират какво да носят си е техен проблем поне така мисля , но напоследък много момчета се мислят за "хубави" и "модерни" след като имат един гердан и ретро очилца :roll:

Undying
01-27-2007, 18:57
Абсолютно съгласна.Аз вече не мога да различа момиче от момче,отвратителни са просто.И прически,и обувки,и начин на обличане,та дори и държание...УЖАСНО!!!! :smt119 :smt104 :smt078

Розовия
01-27-2007, 19:04
Кво пък ви пречи :x :x Аз още не ходя с пухче, розова риза и очила, обаче от тази пролет ще си купя и аз такива дрехи, защото вече почнаха да ми се подиграват съучениците, че ходя с един и същи анцуг 2 години :?

Joey Tempest
01-27-2007, 19:11
Ми що не си купиш нов анцуг, бре бате, заеби ги тиа рьодзави дрехи.

peps_from_mars
01-27-2007, 19:21
ОЛЕ-МАЛЕ!!!Теа фЯшънски изпълнения ми бъркат в здравето...розови блузки тип "Ла Пинко розовата пантера"......някфо си там космясало яке...или по точно само качулката ...дето прилича на йети с нея.....,очила тип "мухата цеци пасти да яде",ботушки"ше хода да фашам риба"....олеее ненене ене ене немога.....споки..и Бургас е пълен с такава урудлива паплач.....то не беха гейски изпълнения,тоо не беха чудо....чИ и тъпи на сичкото отгоре..-като им кажеш гейчета ,и сичко живо почва да реве или да се прае на отворено....оф пък и другото което е... във флитр4е.цом е претъпкано с такива,но тфа е друг въпрос....Не,НЕЗНАМ!Ако ги поизбием малко тея дебили ,ше доведем България в преразход на хора ....затфа че който "прай" тая мода..нека да я по промени малко че вече немой раличиме мъжко от женско..... :wink: :wink: :wink: :-D :-D

OtherDimension
01-27-2007, 19:26
peps_from_mars
az puk tebe nemoi te traq
koi she te izbie ? :evil:

peps_from_mars
01-27-2007, 19:27
peps_from_mars
az puk tebe nemoi te traq
koi she te izbie ? :evil:

аз!аз искам!!


сама може ли да се екзекутирам,а? :lol: :lol: :-D :-D

Metoman
01-27-2007, 19:29
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

Nerqzan^nokut
01-27-2007, 19:31
емии аз лично като видя някви педалчета с дънки в ботушките,с очила тип муха и някви изрусени прически и ми ида да ги избия 8)

peps_from_mars
01-27-2007, 19:33
peps_from_mars
az puk tebe nemoi te traq
koi she te izbie ? :evil:

аз!аз искам!!


сама може ли да се екзекутирам,а? :lol: :lol: :-D :-D
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

оффф бе брат престани с таз емотикона бе....

молЪ тЪ!!

Crazy_teen4e`f
01-27-2007, 19:49
Хаха тея фЯшанчета са ми много смешни.То аз съм по момче от тях :-D Ама всеки да се носи както му харесва,въпреки че се чудя тея розофките парцали на кой ше му харесат ама явно има и ткива хора..

adoration_
01-27-2007, 19:59
Ужасно е!!Противно!Грозно!Направо отвратително!... Кой знае каква ще е следващата мода...
И все пак всеки си има право на избор ;)

no_more_pain
01-27-2007, 20:09
emi kvo iskate we hora...normalno!!!pri polojenie,4e hodqt v Amor,drusat "dupeta" ,po cql den sa zaboli maznite si fizionomii v ekrana na TV,gledaiki Planeta??!normalno e da zimat primer ot Gergana,Malina i drugite "pop folk divi"(axaxaax :twisted: :twisted: ).naistina e otvratitelno kogato si prinudena da sedi6 na edno mqsto sus simpati4no mom4ence,koeto se e napruskalo s muhozol,slojilo si e 1 ton gel(makar 4e e ple6ivo),ima rozova bluzka s KITTY,dunki,koito se vpivat v guza mu....
a zeme li nqkoi 4algar da te dobliji i da te zagovori...ai lele....togava samo goslod moje da ti pomogne kato go utrepe :D :D

peps_from_mars
01-27-2007, 20:41
офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС :wink: :wink:

no_more_pain
01-27-2007, 20:43
офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС :wink: :wink:da ne zabravqme,4e te si mislqt,4e sa kompetentni vuv vsi4ko :twisted: :twisted:

peps_from_mars
01-27-2007, 20:45
офф пък най са дразня кат некой ми каже "АЗ СЛУШАМ ХАУС".Боже господи...злета....кат' едно моя позната "ко слушаш ма" "хаус"....а на скайпа и след 2 дни се мъдри некфа "зарибителна" чалга....омфг откога хауса стана чалга и чалгата стана хаус......и най-голямата питанка ОТ КОГА ЧАЛГАРИ РАЗБИРАТ ОТ ХАУС :wink: :wink:da ne zabravqme,4e te si mislqt,4e sa kompetentni vuv vsi4ko :twisted: :twisted:

ооо да вярно!!забрайх го тфа... :twisted: :twisted: :twisted:

Jamalska
01-27-2007, 20:47
абе днес като тряаше 6 часа да гледам минаващи фешънчета в Сити сентър и се чудех кое е гей фор риъл и кое не..май истинските гейове изглеждат по-нормално...
а най-лошото е че с подходяща прическа,дрешки и поведение от някои от тия личица биха излязли хубави МЪЖЕ

Bonbonenata
01-27-2007, 21:05
Много се навъдиха тия "метросексуалните". Според мен са трагичен случай :shock: Вече толкова се разми разликата между жените и мъжете, че чак ми се плаче. Не говоря само за външния вид /и отношението към него/, а и за цялостното възприятие на обектите Аз, Светът и Другите. Аз се издига в култ, Светът - се приема буквално за сцена, където могат да покажат своето величие, а Другите - прости мижитурки, които трябва да почитат твоето Аз и да оставят Светът за теб. Не знам дали се изразих добре, но както и да е. Като цяло самите хора се промениха /поне "модните"/. В нечуван подвиг се превърнаха скитосването по кафета, нощния живот от крехка възраст, както и поддържането на "модерна" визия. Издигнаха се качествата неотговорност, НЕученолюбие, мързел, леност, егоизъм за сметка на "старомодните" им протиповоложности - отговорност, ученолюбие, трудолюбие, уважение, доброта. Всичко потъва в пошлост. Като започнем от поведението /тип "Всички-са-ми-в-краката"/, визията, музика. И страшно "оженствяване". Наистина прекалено се разми разликата. Мъжът и жената са различни неща и трябва да си останат различни. Това сливане, скарано с всякаква физическа еволюция, е в ущърб на обществото. Мъже, истински мъже, не останаха. Не остана ни смелост, ни твърдост, ни мъжественост. Жените останаха жени, но и се увеличиха. Най-тъжното е, че някои от т.нар. "метросексуални" момчета са по-женствени от куп жени. Хомосексуалните поне наистина са такива, такава им е човешката природа, докато фиешънчетата слагат маска, за да са "модни". Странича от такива.

01-27-2007, 21:21
daaa yjs ... no comment za teq ... :x ima edna takava pesen daje : dryga e modata ,sburka se ne6to prirodata...v na6te moderni vremena znae6 li koi e muj koi jena?!?!?muj li e jali go ei radvai se 4e ne e GEI.... i tn ,.... :lol:

Sexapilna_kukla
01-27-2007, 22:13
Vseki da si hodi kakto si iska!Na men lichno ne mi prechat tozi tip momcheta,vse pak vseki ima pravo na lichen izbor i sam izbira stila si!

Joey Tempest
01-27-2007, 22:41
абе днес като тряаше 6 часа да гледам минаващи фешънчета в Сити сентър и се чудех кое е гей фор риъл и кое не..май истинските гейове изглеждат по-нормално...
а най-лошото е че с подходяща прическа,дрешки и поведение от някои от тия личица биха излязли хубави МЪЖЕ

Естествено... :lol: Халфорд и Меркюри са по-мъже от тия. :lol:
Ти мани, ами Дий Снайдър с грим е по-мъж от тия.

Metoman
01-27-2007, 22:42
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

Joey Tempest
01-27-2007, 22:48
абе днес като тряаше 6 часа да гледам минаващи фешънчета в Сити сентър и се чудех кое е гей фор риъл и кое не..май истинските гейове изглеждат по-нормално...
а най-лошото е че с подходяща прическа,дрешки и поведение от някои от тия личица биха излязли хубави МЪЖЕ

Естествено... :lol: Халфорд и Меркюри са по-мъже от тия. :lol:
Ти мани, ами Дий Снайдър с грим е по-мъж от тия.
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif
Ами не е ли така?
Кажи ми не е ли така?

Alerta
01-27-2007, 22:55
абе днес като тряаше 6 часа да гледам минаващи фешънчета в Сити сентър и се чудех кое е гей фор риъл и кое не..май истинските гейове изглеждат по-нормално...
а най-лошото е че с подходяща прическа,дрешки и поведение от някои от тия личица биха излязли хубави МЪЖЕ

Естествено... :lol: Халфорд и Меркюри са по-мъже от тия. :lol:Е Халфорд ако не знаеш, че е гей няма изобщо да кажеш, че е такъв...
А тия са супер зле просто... баси, по-женствени и от мене :lol:

rosskata
01-27-2007, 22:57
Интересното в случая е , че и за жените се е говорило така когато са почнали да носят панталони...
Може този начин на обличане и държание, тази "метросексуалност" да е своеобразна "еманципация" на мъжете :lol:
Сериозна съм. Тенденцията от век и кусур насам е за премахване различията между половете. След някой и друг век ще сме унисекс. Лошо няма.

п.с преди няколко десетилетия и дългата коса при мъжете се е приемала за нещо кай знае колко "женствено"... СЕга на никой не му прави такова впечатление.

NiKOLAN
01-28-2007, 06:50
все едно не съм писал тва във 500 подобни теми...

NiKOLAN
01-28-2007, 06:56
Кво пък ви пречи :x :x Аз още не ходя с пухче, розова риза и очила, обаче от тази пролет ще си купя и аз такива дрехи, защото вече почнаха да ми се подиграват съучениците, че ходя с един и същи анцуг 2 години :?и щото ти се подиграват ше си купиш розови лайна. а ако беше скинар и се облиаше като такъв пак ли щяха да ти се подиграват и да си купиш розови пухчета?


Не мога да разбера само едно. защо повечето момичета които са пписали в темата и са казали "Ужас" и подобни или имат гаджета с розови пухчета, или те самоте са такива...

koalka
01-28-2007, 07:09
Ми какво да ти кажа....уж мода!И на мен хич не ми харесват.Да, приличат на гейове, но техен си проблем.Нали се харесват така?

Amayo
01-28-2007, 07:18
Оставете хората да са си модерни и не им се мяркайте пред погледа. Мноо е неприятно за един фешън (като мене) да види пред погледа си некви неподдържани оръфляци тип рапари скейтъри дето още ми ходят с кецовете и киселеят на дребно. Или па тоя с анцуга малииии, тва кат мине некой метъл и наоколо кат засмърди на гранясала мас и вкиселена пот и направо не знам на къде отива този свят. Далеч от мен немодерни такива.... :-D

scion_of_Storm
01-28-2007, 07:21
Один ще ни облече пфахахахах

Gangsta_zone
01-28-2007, 07:43
Да остайме тва че ходат кат педераси, супер тъпо ами най-най лошото е че масово момичетата ги харесват. Е тва е най-лошото!!! Место да видат кви са педераси и геьове (тва не знам дали така се пише :-D ). За едно момиче най-важното е момчето да има качулка на пухчета, да слуша ама абсолютно задължително чалга, да ходи в АМОР и да се кефи на тия чалгарки мръсни!!! Ей момичета идете някой ден пред НДК погледайте скейтърите, байкарите абе повечето момчета там и вижте кое е по хубаво!!! Да ходиш като педерас или да си истинско момче !!! Напоследук имам 1 от класа който е голям пич и оняден ми вика зех си розова блузка е казвам ви паднах на земята !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gangsta_zone
01-28-2007, 07:48
Оставете хората да са си модерни и не им се мяркайте пред погледа. Мноо е неприятно за един фешън (като мене) да види пред погледа си некви неподдържани оръфляци тип рапари скейтъри дето още ми ходят с кецовете и киселеят на дребно. Или па тоя с анцуга малииии, тва кат мине некой метъл и наоколо кат засмърди на гранясала мас и вкиселена пот и направо не знам на къде отива този свят. Далеч от мен немодерни такива.... :-D
Абе еби си майката бе нещасник!!! Ти познаваш ли някой метъл бе циганин!!! Моо ти кажа че познавам няколко метала мой приятеля които абсолиутно никога не смърдът на нещо друго освен мнооо хубав парфюм !!! А и дрехите и прическите са им мъжки (е добре де повечето)!!! А ти с тия пухчете си еби майката нещасник !!!

KaKa IrKa
01-28-2007, 08:44
Пепи за втори път да съм съгласна с теб!Amayo брато виж всеки си избира как да се облича!Ти си избрал типа ГЕЙОВЕ на който малко от момичетата се кефят!Лично мен тоя тип ма въобще неможе да ме привлече(но не става дума за мен...)!Щот е отврат от страни да гледаш такива малоумщини(дори и тази дума не е способна да изрази кво е да си отстрани и да гледаш) и ако ти беше на мойто място и на всички други щеше да се съгласиш!Но най-лено е да вирнеш глава нагоре и да каеш че другите са "неподдържани оръфляци"!!!Сдържам се да не изтърса някя глупост от рода "ще дойда и ще те пречукам" щот няма смисъл!Някой ден ще се събере една голяма тайфа и ще ви пребият и после продължавайте да казвате че 1.Металите вонят!!!!! и 2.Че скейтърите,байкърите и другите са "неподдържани оръфляци"!!!! Щот вярвай ми някой ден и ти ще станеш такъв(освен ако не си бил,но ако си бил и си минал от тоя стил в гейския си повече от срам за обществото!!!) и ще ти хареса,и ще се чудиш как някога си могъл да носиш такива отвратителни дрехи!!!!Такаче единствения съвет който ще ти дам е да не следваш примера на другите и да си затвориш тъпия плювалник!!!!!!!!

OtherDimension
01-28-2007, 08:46
piini si malko voda :lol:

btw .. pone ot moi vpechatleniq mnogo momicheta gi haresvat tiq drehi .. to i zatova spored men tiq se oblichat taka ?

Бунтар
01-28-2007, 08:59
piini si malko voda :lol:

btw .. pone ot moi vpechatleniq mnogo momicheta gi haresvat tiq drehi .. to i zatova spored men tiq se oblichat taka ?

НЕ харесват баш тия дрехи, харесват "модерното" като цяло. Което си е баси и тъпотията.

OtherDimension
01-28-2007, 09:01
piini si malko voda :lol:

btw .. pone ot moi vpechatleniq mnogo momicheta gi haresvat tiq drehi .. to i zatova spored men tiq se oblichat taka ?

НЕ харесват баш тия дрехи, харесват "модерното" като цяло. Което си е баси и тъпотията.

da de , tova imah predvid :x :roll:

GergaAna
01-28-2007, 09:04
АМИ МОЕТО ЛИЧНО МНЕНИЕ Е ЧЕ ТЕ ГЪЗАРЧЕТАТА КАКТО СИ ХОДЯТ ОБЛЕЧЕНИ КАТО ГЕЙОВЕ ИЗВЕДНЪЖ БЕЗ ДА СЕ УСЕТЯТ ЩЕ СТАНАТ ТАКИВА.КАКТО Е ТРЪГНАЛО СЛЕД 10 ГОДИНИ НЯМА ДА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИЧИ КОЙ Е МЪЖ И КОЙ ЖЕНА.Те сега още го правят да се харесат на чалгарките ама после.............

peps_from_mars
01-28-2007, 09:42
оффф фЯшъните разбират от мода,колкото аз от хеликоптери :lol: :wink: :wink: :-D

SoulCrewHools
01-28-2007, 09:44
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

niki000
01-28-2007, 09:45
Да остайме тва че ходат кат педераси, супер тъпо ами най-най лошото е че масово момичетата ги харесват. Е тва е най-лошото!!! Место да видат кви са педераси и геьове (тва не знам дали така се пише :-D ). За едно момиче най-важното е момчето да има качулка на пухчета, да слуша ама абсолютно задължително чалга, да ходи в АМОР и да се кефи на тия чалгарки мръсни!!! Ей момичета идете някой ден пред НДК погледайте скейтърите, байкарите абе повечето момчета там и вижте кое е по хубаво!!! Да ходиш като гей или да си истинско момче !!! Напоследук имам 1 от класа който е голям пич и оняден ми вика зех си розова блузка е казвам ви паднах на земята !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

abe ti mnogo muj se izkara be gangsera po forumite mnogo sa silni si4ki xodi go kaji tva v o4ite na Amayo ne taka 4e monitora mi po4na da gasne ot strax

SoulCrewHools
01-28-2007, 09:45
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

peps_from_mars
01-28-2007, 09:45
обаче забелязах че всички фЯшъни дет са писали мнение по тая тема ся...един не каза "АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ"....всичко казаха ,но тва не го казаха...

изводът правете си го сами.... :wink:

SoulCrewHools
01-28-2007, 09:46
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

OtherDimension
01-28-2007, 09:48
обаче забелязах че всички фЯшъни дет са писали мнение по тая тема ся...един не каза "АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ"....всичко казаха ,но тва не го казаха...

изводът правете си го сами.... :wink:

e tva veche nqmashe vruzka .. :lol:

peps_from_mars
01-28-2007, 09:52
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

оф ай да стига си копирал Metoman(сори ако съм объркала ника)
да не вийш нещо ....тцтц Ебаси ся и ти за да прайш мнения кат него ше му изпофлуудиш по форума.....дай го малко по леко... :lol: :-D :wink: :wink: :wink:

peps_from_mars
01-28-2007, 09:53
обаче забелязах че всички фЯшъни дет са писали мнение по тая тема ся...един не каза "АЗ НЕ СЪМ ГЕЙ"....всичко казаха ,но тва не го казаха...

изводът правете си го сами.... :wink:

e tva veche nqmashe vruzka .. :lol:

или ти неможа да го свържеш :-D :lol: :lol: :wink:

niki000
01-28-2007, 09:57
ne4e sa obli4am taka ama za vas moje da e stranno niakoi mom4eta da se obli4at taka da te lakirat i tnt ama ne li stranno su6to niakoe momi4e s mujki drexi i kubinki da varvi po ulicata s galon bira v ruka i da psuva

peps_from_mars
01-28-2007, 10:07
ne4e sa obli4am taka ama za vas moje da e stranno niakoi mom4eta da se obli4at taka da te lakirat i tnt ama ne li stranno su6to niakoe momi4e s mujki drexi i kubinki da varvi po ulicata s galon bira v ruka i da psuva

чът,спри до там!!хах :lol: начи ся ше ти кажа нещо.....тва че некое момиче ходи с мъжки дрехи не го прави мъжкарка( или там мъжкарана или квото се вика),защото аз познавам сумаи такива момичета дето се осят хиперизсухлено,но пак са си женствени....и тва че се носат така не ги прави по малко момичета....пък тва за бирата и спувните......с бира-ок,ама пак не видам чето такива и то ако вида са се некви прости правежи и ....за псувните същата работа....-аз не виждам(даже до ся не съм виждала такова чудо женско) дето да върви и да псува(да де говоря за изсухляците :-D ) ..и както казах малко по горе тва са прай от ГОЛЕМИТЕ правежи....аа пък попринцип "изсухлените "(както им викаш) не са правежи затва може да видиш такова чудо по рядко.... :wink: :wink: :wink: :lol: :-D

OtherDimension
01-28-2007, 10:08
nishto ne ti se razbira
govori na bulgarski plz ..
inache ti na snimkata prilichash na momche

peps_from_mars
01-28-2007, 10:12
nishto ne ti se razbira
govori na bulgarski plz ..
inache ti na snimkata prilichash na momche

ми да си разбрал.личи си че си тъп ФЯШЪН!! :lol: :lol: :lol:

ма найш колко ма ебе на кфо ти приличам мойто дете... :lol: суперслабо ме засяга твоето мненийце....фащаш ли?

п.п:дай некой твой пик да те вийм ква красТавица си... :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

OtherDimension
01-28-2007, 10:15
buaxhah ..

1vo feshon ne sum
2ro tva tvoito dete e po-golqmo ot tebe s ima-nqma 4-5 godini
taka che nito si mi godnite , nito na akula da mi govorish taka
3to ..ne fashtam :shock:

OtherDimension
01-28-2007, 10:16
buaxhah ..

1vo feshon ne sum
2ro tva tvoito dete e po-golqmo ot tebe s ima-nqma 4-5 godini
taka che nito si mi godnite , nito na akula da mi govorish taka
3to ..ne fashtam :shock:

sherry
01-28-2007, 10:17
Абе хубаво е да се поддържа човек, ама да не прекалява.
Аз как да се чувствам, ако приятелят ми се обезкосмява повече от мен и ако се гласи повече време? :shock:

peps_from_mars
01-28-2007, 10:20
buaxhah ..

1vo feshon ne sum
2ro tva tvoito dete e po-golqmo ot tebe s ima-nqma 4-5 godini
taka che nito si mi godnite , nito na akula da mi govorish taka
3to ..ne fashtam :shock:

ше се фана за последното изречение.....

ЛИЧИ СИ ЧЕ НЕФАЩАШ НАИСТИНА :wink: :wink: :wink: МОЙТО ДЕТЕ!!! :twisted: :twisted: :lol: :lol: :wink: :wink:

Бунтар
01-28-2007, 10:22
^ Личи си, че и ти НЕ_____СХВАЩАШ българска граматика...

rosskata
01-28-2007, 10:23
ne4e sa obli4am taka ama za vas moje da e stranno niakoi mom4eta da se obli4at taka da te lakirat i tnt ama ne li stranno su6to niakoe momi4e s mujki drexi i kubinki da varvi po ulicata s galon bira v ruka i da psuva

ПОдкрепям.
Да се обличат както си искат... Мъжкараните никой не ги плюе, а едно момче като реши да е по- женствено... Ужаст! Това ако не е полова дискриминация пък на!
Както вече казах, след 20-30 години на никой няма да му прави впечатление дали мъжете са женствени и как са облечени точно. Жената облечена в "МЪЖКИ" дрехи не е по- малко женствена.
Пък и какво ви бърка кой как се облича???

peps_from_mars
01-28-2007, 10:25
офф втръсна ми от тва да ви обяснявам.........кото ме разбрал-РАЗБРАЛ!!..изморих са :twisted: :twisted: :cry: :wink: :lol:

rosskata
01-28-2007, 10:26
Ми сори тъпи сме :lol: Ама и ти какво си тръгнала да обясняваш...
Ясно е, че фешъните само с поглед могат да убиват, крадат, мамят и да внасят смут в крехката ти пънкарска душа...

brain_stew
01-28-2007, 10:28
ne4e sa obli4am taka ama za vas moje da e stranno niakoi mom4eta da se obli4at taka da te lakirat i tnt ama ne li stranno su6to niakoe momi4e s mujki drexi i kubinki da varvi po ulicata s galon bira v ruka i da psuva

Обичам да си нося кубинките, да пия бира на някоя пейка и да пея любими песнички...обичам да вървя по улицата и да подскачам и да се въртя...когато се изнервя нещо или се ядосам, или просто ми се псува казвам нещо от сорта "еби му майката!";"еби го!" и т.н....Не се водя по модата...И кое ми е странното ако можеш да ми обясниш?Защото за мен е странно някое момиче да въздиша по някво гейоподобно изрудче!

И тва го изприказвах, защото ми е много интересно как ще реагираш, ако ти кажа, че последния път когато надянах пола или рокля беше, когато бях на 8! :-D

ПП:Вие хубаво се ебавате с Халфорд ама тоя човек ебаси ръцете има!Ръце на боГ!Обичам му ръцете! :smt060 8-[

OtherDimension
01-28-2007, 10:28
vmetka : karakondjol e edna ot-lubimite mi dumi :smt026

01-28-2007, 10:30
Мислят си, че са много яки по този начин. А и има доста момиченца без акъл, които като видят някой такъв и си мислят, че е ебати пича и се "влюбват". За мен това са хора без вкус и стил на обличане.

Бунтар
01-28-2007, 10:32
Всеки, който се води по това, което е модерно, няма вкус и стил на обличане, т.е. води се по анти-акъла на тълпата и няма собствено мнение.

niki000
01-28-2007, 10:32
ne4e sa obli4am taka ama za vas moje da e stranno niakoi mom4eta da se obli4at taka da te lakirat i tnt ama ne li stranno su6to niakoe momi4e s mujki drexi i kubinki da varvi po ulicata s galon bira v ruka i da psuva

Обичам да си нося кубинките, да пия бира на някоя пейка и да пея любими песнички...обичам да вървя по улицата и да подскачам и да се въртя...когато се изнервя нещо или се ядосам, или просто ми се псува казвам нещо от сорта "еби му майката!";"еби го!" и т.н....Не се водя по модата...И кое ми е странното ако можеш да ми обясниш?Защото за мен е странно някое момиче да въздиша по някво гейоподобно изрудче!

И тва го изприказвах, защото ми е много интересно как ще реагираш, ако ти кажа, че последния път когато надянах пола или рокля беше, когато бях на 8! :-D

ПП:Вие хубаво се ебавате с Халфорд ама тоя човек ебаси ръцете има!Ръце на боГ!Обичам му ръцете! :smt060 8-[

vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

brain_stew
01-28-2007, 10:32
Мислят си, че са много яки по този начин. А и има доста момиченца без акъл, които като видят някой такъв и си мислят, че е ебати пича и се "влюбват". За мен това са хора без вкус и стил на обличане.

Една мъдра личност е казала някога:"Всеки има право на лош вкус!"

Бунтар
01-28-2007, 10:36
vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

При тва ВСИЧКИ останали неща...

OtherDimension
01-28-2007, 10:37
vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

При тва ВСИЧКИ останали неща...

bez Planeta i Drago Chaq.. mnogo molq , daite da sme tochni !

brain_stew
01-28-2007, 10:39
vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

При тва ВСИЧКИ останали неща...

bez Planeta i Drago Chaq.. mnogo molq , daite da sme tochni !

Планета и Драго Чая не са ли част от тяхната същност?!

OtherDimension
01-28-2007, 10:41
vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

При тва ВСИЧКИ останали неща...

bez Planeta i Drago Chaq.. mnogo molq , daite da sme tochni !

Планета и Драго Чая не са ли част от тяхната същност?!

emi vijdala li si nqkoi da nosi teniska Drago i da nosi planeta za dunki ?
govorihme za drehi :)

brain_stew
01-28-2007, 10:44
vapros na vuzpriatie za tebe koeto pravi6 ne e stranno a e stranno si4ko ostanalo i za "fe6an4etata" ne e strano tova kak se obli4at ama ostanalite ne6ta sa im stranni

При тва ВСИЧКИ останали неща...

bez Planeta i Drago Chaq.. mnogo molq , daite da sme tochni !

Планета и Драго Чая не са ли част от тяхната същност?!

emi vijdala li si nqkoi da nosi teniska Drago i da nosi planeta za dunki ?
govorihme za drehi :)

Ахааа!Моя грешка...

офтопик:подписа ти ме радва, но е с малко подигравателна цел! :evil:

OtherDimension
01-28-2007, 10:47
ne e
toq forum ako ne e za zabavlenie za kvo e ..
malko pezi da ima
vse edno da kaja che i tvoqt podpis e s podigravatelna cel ?

brain_stew
01-28-2007, 10:50
ne e
toq forum ako ne e za zabavlenie za kvo e ..
malko pezi da ima
vse edno da kaja che i tvoqt podpis e s podigravatelna cel ?


А ок!Че такова публично подиграване си ебало майката! :lol:

ПП:Моя подпис съдържа мъдра мисъл! :-D

Metoman
01-28-2007, 10:50
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

SoulCrewHools
01-28-2007, 11:28
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

оф ай да стига си копирал Metoman(сори ако съм объркала ника)
да не вийш нещо ....тцтц Ебаси ся и ти за да прайш мнения кат него ше му изпофлуудиш по форума.....дай го малко по леко... :lol: :-D :wink: :wink: :wink:

трай бе офцо :evil:

In4iTu_
01-28-2007, 11:55
На мен вече не ми правят впечатление. Не само в София ги има - и при нас е пълно с подобни индивиди, просто ги подминавам, е добре де - понякога им се смея ( :lol: )
П.П: Кво общо има селянията с облеклото и гримирането на мъже....Извинявай ама аз на село (понеже ми се наложи да ходя през зимната ваканция :evil: ) не съм видяла нито едно момче с фон дьо тен и т.н., даже напротив - на село са по-добре от "големия град"

peps_from_mars
01-28-2007, 12:10
http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif

оф ай да стига си копирал Metoman(сори ако съм объркала ника)
да не вийш нещо ....тцтц Ебаси ся и ти за да прайш мнения кат него ше му изпофлуудиш по форума.....дай го малко по леко... :lol: :-D :wink: :wink: :wink:

трай бе офцо :evil:

ти ли ши ми кайш бе мамин синковец... :evil: :wink: :wink: :-D :wink:

cute_but_psycho
01-28-2007, 14:02
оле хора! така ли не разбрахте, че сега е модерно да не ти личи от кой пол си... :twisted:

Бунтар
01-28-2007, 14:10
ти ли ши ми кайш бе мамин синковец... :evil: :wink: :wink: :-D :wink:

Ти па кво му се хващаш?

Amayo
01-28-2007, 14:27
Да остайме тва че ходат кат педераси, супер тъпо ами най-най лошото е че масово момичетата ги харесват. Е тва е най-лошото!!! Место да видат кви са педераси и геьове (тва не знам дали така се пише :-D ). За едно момиче най-важното е момчето да има качулка на пухчета, да слуша ама абсолютно задължително чалга, да ходи в АМОР и да се кефи на тия чалгарки мръсни!!! Ей момичета идете някой ден пред НДК погледайте скейтърите, байкарите абе повечето момчета там и вижте кое е по хубаво!!! Да ходиш като гей или да си истинско момче !!! Напоследук имам 1 от класа който е голям пич и оняден ми вика зех си розова блузка е казвам ви паднах на земята !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Оставете хората да са си модерни и не им се мяркайте пред погледа. Мноо е неприятно за един фешън (като мене) да види пред погледа си некви неподдържани оръфляци тип рапари скейтъри дето още ми ходят с кецовете и киселеят на дребно. Или па тоя с анцуга малииии, тва кат мине некой метъл и наоколо кат засмърди на гранясала мас и вкиселена пот и направо не знам на къде отива този свят. Далеч от мен немодерни такива.... :-D
Абе еби си майката бе нещасник!!! Ти познаваш ли някой метъл бе циганин!!! Моо ти кажа че познавам няколко метала мой приятеля които абсолиутно никога не смърдът на нещо друго освен мнооо хубав парфюм !!! А и дрехите и прическите са им мъжки (е добре де повечето)!!! А ти с тия пухчете си еби майката нещасник !!!
Тва ли са истинските момчета пред НДК-то, правят се на мъже ама във форумите и хейтват. Е затва путките ме харесват мене а не тебе. :-D

OtherDimension
01-28-2007, 14:39
btw .. vseki govori kolko bilo bezvkusno oblechenite s qketa s puhcheta i rozovoto bilo gadno ... emi tiq deto go tvurdqt tva znachi razbirat poveche modata ot Pepe Jeans , D&G , Calvin Klein :roll: :lol:
zashtoto imenno nai-vodeshtite modni kushti imat takiva stoki , koeto vse pak znachi che ima neshto estetichesko
drug e vuprosa che na 99% drehite im sa turski i sa minali pokrai tiq dizaineri .. no vse pak .. :wink:

ErinEverly
01-28-2007, 14:55
Отврат, отврат... Най-странното е че толкова малко момчета си признаха, а има хиляди по улиците. Женските очила, гланца за устни, якето с пухчетата, розовата блузка, фешън панталончетата с вкарани в ботушките
крачоли, златния ланец и телефона звънящ с Амет... Абе, мани, кво да коментирам

Gangsta_zone
01-28-2007, 16:11
Да остайме тва че ходат кат педераси, супер тъпо ами най-най лошото е че масово момичетата ги харесват. Е тва е най-лошото!!! Место да видат кви са педераси и геьове (тва не знам дали така се пише :-D ). За едно момиче най-важното е момчето да има качулка на пухчета, да слуша ама абсолютно задължително чалга, да ходи в АМОР и да се кефи на тия чалгарки мръсни!!! Ей момичета идете някой ден пред НДК погледайте скейтърите, байкарите абе повечето момчета там и вижте кое е по хубаво!!! Да ходиш като гей или да си истинско момче !!! Напоследук имам 1 от класа който е голям пич и оняден ми вика зех си розова блузка е казвам ви паднах на земята !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Оставете хората да са си модерни и не им се мяркайте пред погледа. Мноо е неприятно за един фешън (като мене) да види пред погледа си некви неподдържани оръфляци тип рапари скейтъри дето още ми ходят с кецовете и киселеят на дребно. Или па тоя с анцуга малииии, тва кат мине некой метъл и наоколо кат засмърди на гранясала мас и вкиселена пот и направо не знам на къде отива този свят. Далеч от мен немодерни такива.... :-D
Абе еби си майката бе нещасник!!! Ти познаваш ли някой метъл бе циганин!!! Моо ти кажа че познавам няколко метала мой приятеля които абсолиутно никога не смърдът на нещо друго освен мнооо хубав парфюм !!! А и дрехите и прическите са им мъжки (е добре де повечето)!!! А ти с тия пухчете си еби майката нещасник !!!
Тва ли са истинските момчета пред НДК-то, правят се на мъже ама във форумите и хейтват. Е затва путките ме харесват мене а не тебе. :-D
Абе тебе ако те харесват "путките" аз ще се гръмна!!! Но всъщност е възможно защото повечето момичета са са чалгарки и гледат точно тва малко са тия дето слушат друга музика няма значение ква и харесвът изтинските момчета!!!

Бунтар
01-28-2007, 16:25
Абе тебе ако те харесват "путките" аз ще се гръмна!!! Но всъщност е възможно защото повечето момичета са са чалгарки и гледат точно тва малко са тия дето слушат друга музика няма значение ква и харесвът изтинските момчета!!!

Мале, мале, мале... Откога музикалният вкус на момата има значение за вкуса й към пичовете? Щот познавам чалгарка, дет е хлътнала по метъл, и метълки, дето се лепят на некъв гъзар (е такъв кат тебе, само че още по-тъп и грозен, ако тва е възможно).

nikinkaaa
01-28-2007, 16:27
И са за к`во се правиш на тарикат :lol: ВНИМАНИЕ:Пепито ще извади патлака :lol:

Amayo
01-28-2007, 16:46
Да остайме тва че ходат кат педераси, супер тъпо ами най-най лошото е че масово момичетата ги харесват. Е тва е най-лошото!!! Место да видат кви са педераси и геьове (тва не знам дали така се пише :-D ). За едно момиче най-важното е момчето да има качулка на пухчета, да слуша ама абсолютно задължително чалга, да ходи в АМОР и да се кефи на тия чалгарки мръсни!!! Ей момичета идете някой ден пред НДК погледайте скейтърите, байкарите абе повечето момчета там и вижте кое е по хубаво!!! Да ходиш като гей или да си истинско момче !!! Напоследук имам 1 от класа който е голям пич и оняден ми вика зех си розова блузка е казвам ви паднах на земята !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Оставете хората да са си модерни и не им се мяркайте пред погледа. Мноо е неприятно за един фешън (като мене) да види пред погледа си некви неподдържани оръфляци тип рапари скейтъри дето още ми ходят с кецовете и киселеят на дребно. Или па тоя с анцуга малииии, тва кат мине некой метъл и наоколо кат засмърди на гранясала мас и вкиселена пот и направо не знам на къде отива този свят. Далеч от мен немодерни такива.... :-D
Абе еби си майката бе нещасник!!! Ти познаваш ли някой метъл бе циганин!!! Моо ти кажа че познавам няколко метала мой приятеля които абсолиутно никога не смърдът на нещо друго освен мнооо хубав парфюм !!! А и дрехите и прическите са им мъжки (е добре де повечето)!!! А ти с тия пухчете си еби майката нещасник !!!
Тва ли са истинските момчета пред НДК-то, правят се на мъже ама във форумите и хейтват. Е затва путките ме харесват мене а не тебе. :-D
Абе тебе ако те харесват "путките" аз ще се гръмна!!! Но всъщност е възможно защото повечето момичета са са чалгарки и гледат точно тва малко са тия дето слушат друга музика няма значение ква и харесвът изтинските момчета!!!
Бате казах ти стига киселял стига хейтвал щото изглеждаш като абсолютен смешник да ми се отваряш без изобщо да си имаш представа с кой говориш. И чалгата не ти е виновна че си зверски комплексар и никой не ти обръща мнимание :-) .

metallica_girl
01-28-2007, 17:09
Бухаххаххаххахахахахаххах ахаххха едва не паднах от стола като прочетох кво си написал!!!Ти да не си некакъв бог бе???Божеее!Как може да има такива БОЛНИ хора като тебе!!!Ако Пепи е комплексар ти си....айде да замълча!И това че на теб не ти обръща никой внимание не означава че трябва друг да ти е виновен!Аре скрии се някъде да не ти гледам тъпата физиономия!

nikinkaaa
01-28-2007, 17:13
Хаха Пепчо си прави нова ргистрация , за да се подкрепи :lol: :lol:

Amayo
01-28-2007, 17:15
ОооОООООООООО ПЕПИ, много сме хубави днес. Как са истинските момчета, слушат ли :-) ?

GLeZoRanA
01-28-2007, 17:26
Бухаххаххаххахахахахаххах ахаххха едва не паднах от стола като прочетох кво си написал!!!Ти да не си некакъв бог бе???Божеее!Как може да има такива БОЛНИ хора като тебе!!!Ако Пепи е комплексар ти си....айде да замълча!И това че на теб не ти обръща никой внимание не означава че трябва друг да ти е виновен!Аре скрии се някъде да не ти гледам тъпата физиономия! Внимавай някой да не ти скрие твоята "умна" физиономия :)

Amayo
01-28-2007, 17:31
Бухаххаххаххахахахахаххах ахаххха едва не паднах от стола като прочетох кво си написал!!!Ти да не си некакъв бог бе???Божеее!Как може да има такива БОЛНИ хора като тебе!!!Ако Пепи е комплексар ти си....айде да замълча!И това че на теб не ти обръща никой внимание не означава че трябва друг да ти е виновен!Аре скрии се някъде да не ти гледам тъпата физиономия! Внимавай някой да не ти скрие твоята "умна" физиономия :)
УУУуу обичам лошите момичета :smt062 :smt055

GLeZoRanA
01-28-2007, 17:33
Бухаххаххаххахахахахаххах ахаххха едва не паднах от стола като прочетох кво си написал!!!Ти да не си некакъв бог бе???Божеее!Как може да има такива БОЛНИ хора като тебе!!!Ако Пепи е комплексар ти си....айде да замълча!И това че на теб не ти обръща никой внимание не означава че трябва друг да ти е виновен!Аре скрии се някъде да не ти гледам тъпата физиономия! Внимавай някой да не ти скрие твоята "умна" физиономия :)
УУУуу обичам лошите момичета :smt062 :smt055 знам :twisted:

brain_stew
01-28-2007, 18:03
И като заговорихме за лоши момичета...Глез кога ще е спаринга бе мила?!

Devilsplaymate
01-28-2007, 18:08
Гледам никой не харесвал тея 'изгейзани индивиди' и всеки гледа да каже, че нямали собствен стил на обличане.Не разбирам, какво ви интересуват те, "по-нишите" от вас ? Гледайте си вашата работа, стил на обличане и т.н.
По темата : Лично аз не се интересувам от това кой как се облича.Не ме интересува.Изобщо.Всеки решава за себе си.А и ако бях казала че не ми харесва този 'гейски стил' какво щях да поправя?-Нищо.Това щеше да стане и ако бях казала че ми харесва.Мога да общувам с хора както и да се обличат,каквато и музика да слушат.Зависи от човека.

OtherDimension
01-28-2007, 18:25
харесвът изтинските момчета!!!

:roll:
ei gengsta , predi da se duesh idi 2 chasa na uchilishte

ErinEverly
01-28-2007, 18:28
харесвът изтинските момчета!!!

:roll:
ei gengsta , predi da se duesh idi 2 chasa na uchilishte

Ххахахаха... Боже това къде го пише???? Тук не беше правопис, не беше ласкаво отношение към момичетата.... Мани мани... Кви сте гангстери :lol:

OtherDimension
01-28-2007, 18:29
харесвът изтинските момчета!!!

:roll:
ei gengsta , predi da se duesh idi 2 chasa na uchilishte

Ххахахаха... Боже това къде го пише???? Тук не беше правопис, не беше ласкаво отношение към момичетата.... Мани мани... Кви сте гангстери :lol:

ste ? .. i men li vizirash gospojice s vampirski grim ?:)

ErinEverly
01-28-2007, 18:31
харесвът изтинските момчета!!!

:roll:
ei gengsta , predi da se duesh idi 2 chasa na uchilishte

Ххахахаха... Боже това къде го пише???? Тук не беше правопис, не беше ласкаво отношение към момичетата.... Мани мани... Кви сте гангстери :lol:

ste ? .. i men li vizirash gospojice s vampirski grim ?:)

Ххахахаха... Не, говорих към друга част от населението :lol:
Е, чак пък вампирски...

OtherDimension
01-28-2007, 18:41
gotin e:)

Адриано
03-08-2007, 17:26
Ами аз какво да правя, като нямам никакъв стил на обличане - нито фешън, нито скейтърски, метълски или друг? Стилът ми е прекалено семпъл и ми писнаха подигравките. Затова ставам фешън. А и да си го кажем направо - едно 97% са фешън.

drawers
03-08-2007, 17:57
Ами аз какво да правя, като нямам никакъв стил на обличане - нито фешън, нито скейтърски, метълски или друг? Стилът ми е прекалено семпъл и ми писнаха подигравките. Затова ставам фешън. А и да си го кажем направо - едно 97% са фешън.

и странно как 3-те % нефешън са се събрали във форума :---)

I'm crazy
03-08-2007, 18:02
ооо познато до болка...аморчетата :smt005
Смешни са...кви мъже са никви =;

HardcorE_AFA
03-08-2007, 18:06
тази тема вече нее интересна за дискотиране и Въубще да мислиш над това.Тези хора за които говориш са неорянтирани и нямащи личен вкус(в повечето случей хората си имат вкус и стил,но не се отказват от модата,колкото и грозна да е тя).Просто няма смисъл да пиша толкова в тази тема.

psycho_girl
03-08-2007, 20:09
eeee mislete polojitelno dnes 4uh, 4e i mom4etata si izpravqt kosite s presa :-k

punisher
03-09-2007, 06:52
не,че са дошли селяни в София..просто софиянците стават селяни
всички вече са фиешъни...
дори тука гледам някои викате,че ше ставате фешъни заради мнението на гейчетата от класа ви..
извинете ама вие МАЛОУуумни ли сте... :smt012

точно тея розови момченца се имат за най-големите мъжаги ама са в дълбока заблуда милите... #-o
абе да се опраат... много ме боли за изпедерастялите пръдльовци..

FeelTheBeat
03-09-2007, 07:01
Кой е казал, че софиянците немогат да бъдат селяни?! :smt013 Да не кажем, че половината "софиянци" са от провинцията... :smt011 Това, че са от София нищо не значи... Селянин си по държанието си, а не по това от кой град си !
По темата : Навсякъде ги има, не само в София. Но в крайна сметка всеки да прави каквото му харесва. Мен лично изобщо не ме интересува кой как се облича... Негова си работа.

Адриано
03-09-2007, 10:00
eeee mislete polojitelno dnes 4uh, 4e i mom4etata si izpravqt kosite s presa :-k
Е то лошо няма. Момиче с панталон може, а момче с преса не ли? Как така жените ще имат само права за щяло и нещяло, трябва и мъжете да имат позитиви. Даже в едно списание четох - жените казват, че мъжете са по-лоши шофьори от жените, защото:
1а жена: Са по-чувствителни от жените.
2а жена: Жените били по-добри шофьори, защото били по-чувствителни от мъжете.
Е тези две твърдения са напълно противоположни и изключващи се и показват, че тези жени винаги извъртат нещата в тяхна полза. Как може да са толкова тъпи?! На криви хора, целият свят им е крив. Или жените винаги, каквото и да правят винаги са по-добри? Аман от простотии.
по темата: Да, якетата с пухче са фешън, но как се казват точно?

Шишарка
03-09-2007, 10:09
Само да отбележа, че още в древността при много народи е било напълно нормално жените да носят панталони.А в древен Рим мъжете са се обезкосмявали, защото са смятали окосмението по тялото за варварски белег(друг е въпроса, че там е било нещо като сбирщина на гейове- даже и ритуалите им са имали некви такива примеси)
Но тая мода дето я има сега е пълна простотия.То мъжете неприличат на жени,а на травестити, което мислячее още по-зле.

Адриано
03-09-2007, 10:11
Добре, а като ида в магазина какво да кажа: Искам яке с пухче ли? Как се казват тези якета? А всъщност кожените якета с черно, червено и бяло повече ми харесват. А за розовите блузи - ами и в Англия ги носят розови на Lacoste. Друг е въпроса, че повечето англичани са гейове.

positive
03-09-2007, 10:21
sofiq li se napalni s selqn4eta ili sofiqncite stanaha selqni.....kvo stava?kak moje novata moda da e tolkova sme6na?vsqko vtoro mom4e prili4a nna gei4e???kvo stava s tiq hora....gel4eto...puh4etata...lakiranite nokti.....fon dio ten daje..... :? :? ujas....!a i tiq rozovi bluzki :?nz kvo stava ama e ujasno vidi6 dve hubavi mom4eta i se zaradva6 dokato ne vidi6, 4e sa se hvanali za ru4i4ka.......

Amayo
03-09-2007, 10:40
Добре, а като ида в магазина какво да кажа: Искам яке с пухче ли? Как се казват тези якета? А всъщност кожените якета с черно, червено и бяло повече ми харесват. А за розовите блузи - ами и в Англия ги носят розови на Lacoste. Друг е въпроса, че повечето англичани са гейове.
Мене ми е интересно вече за кво ти е яке при положение че е 20 градуса навънка. :smt017

Адриано
03-09-2007, 12:34
Добре, а като ида в магазина какво да кажа: Искам яке с пухче ли? Как се казват тези якета? А всъщност кожените якета с черно, червено и бяло повече ми харесват. А за розовите блузи - ами и в Англия ги носят розови на Lacoste. Друг е въпроса, че повечето англичани са гейове.
Мене ми е интересно вече за кво ти е яке при положение че е 20 градуса навънка. :smt017
За следващата зима! Нали през топлите месеци зимните дрехи са с намаление?!

Amayo
03-09-2007, 12:40
Добре, а като ида в магазина какво да кажа: Искам яке с пухче ли? Как се казват тези якета? А всъщност кожените якета с черно, червено и бяло повече ми харесват. А за розовите блузи - ами и в Англия ги носят розови на Lacoste. Друг е въпроса, че повечето англичани са гейове.
Мене ми е интересно вече за кво ти е яке при положение че е 20 градуса навънка. :smt017
За следващата зима! Нали през топлите месеци зимните дрехи са с намаление?!
Да ама другата зима ще излезе нещо по модерно. :-)

HopeLesss
03-09-2007, 12:43
Въобще не ме бърка кой как се облича. Честно казано предпочитам фешънчета пред някви нечистоплътници, които миришат от километри. Важното е човек да се харесва и да бъде такъв, какъвто иска. Пък и няма нищо лошо в това да си в крак с модата. Как всички искате да имате последен модел телефон, най-новата кола, пък иначе сте твърдо против модните тенденции?

Адриано
03-09-2007, 12:57
Да, точто така. Освен това, това, че сме тийнове не ни оправдава да задълбаваме излишно, нали?!

FiRe_LaDy
03-09-2007, 13:29
yglasna sym s avtorkata na temata ... moga da dobavq che ne samo v Sofiq e taka ... cqla BG e taka ... kato gi vidq nz kakvo mi stava.Ednii smeshni modi ... :smt013

Cheesy
03-09-2007, 16:45
Според мен е тъпо някое моче като се облече в розова блузка-бил гей!Как няква блуза или цвят могат да ти определят сексуалната ориентация..Иначе наистина някои момчета са станали страшно лигави.Истината е че копират от известните личности-тия токио хотел на кво ти мязат?Или пък други тем подобни индивиди
П.С нищо лично към феновете им

iiirish
03-09-2007, 18:32
нямам нищо против мъжката мода в момента освен две неща! първото това са якетата - тия с косматите качулки #-o чисто женски елемент! и второто са обувките, които са високи до кокалчето и в тях се пъхат дънките #-o #-o #-o е тва наистина е педалско бе хора #-o

03-09-2007, 18:43
Пълно е с ПЕДАЛИИИИ!!! Особено тия тъпи гейчета дето навличат якета к качулки с пухчета!!! :smt011 :smt013 Аз не мога да търпя момиче с такива пухчета, пък сега камоли "момчета"!!! Просто ква е тая мода не мога да разбера, не мога да дишам от тия ДЕБИЛИ!!! Искам да ги изритам отзад, да ги чуя как врещат че съм им изцапала новите розовки панталони и те от ужас са си счупили маникюрааа!!! :evil: :smt010 Педали колко щеш! Чудя се просто откъде дойде тая "модааа" ..!?!?! Или просто педалите са успяли да направят от тъпите дебили и гейове! Задушавам се от грозотия... и споко мъченици които всеки ден гледате тая диващина! В Пловдив е пълно... амаа ПЪЛНО с ГЕЙОВЕ! :smt011

miminia
03-09-2007, 18:44
нямам нищо против мъжката мода в момента освен две неща! първото това са якетата - тия с косматите качулки #-o чисто женски елемент! и второто са обувките, които са високи до кокалчето и в тях се пъхат дънките #-o #-o #-o е тва наистина е педалско бе хора #-o
аз съм на същото мнение особено за панталоните дето си ги пъхат в обувките-ебати ужаса направо ми се драйфа,като ги вида такива! :-& Наскоро видях един пияница с каубойски ботуши до коляното и си пъхнал пикливите дънки в тях-ужас пълна отврат!

sugar4eto
03-09-2007, 18:51
tezi t.n. "geicheta" iskat da izglejdat metroseksualni...oskubani vejdi,lakirani nokti,kontqt se poveche ot momichetata,samo zashtoto na moda e metroseksualizma

HopeLesss
03-09-2007, 21:59
нямам нищо против мъжката мода в момента освен две неща! първото това са якетата - тия с косматите качулки #-o чисто женски елемент! и второто са обувките, които са високи до кокалчето и в тях се пъхат дънките #-o #-o #-o е тва наистина е педалско бе хора #-o
аз съм на същото мнение особено за панталоните дето си ги пъхат в обувките-ебати ужаса направо ми се драйфа,като ги вида такива! :-& Наскоро видях един пияница с каубойски ботуши до коляното и си пъхнал пикливите дънки в тях-ужас пълна отврат!

Съгласна съм напълно!!! Само тва не ми харесва!

Иначе според мен няма абсолютно нищо лошо в това едно момче да се поддържа, да си купува готини дрешки, аксесоари и т.н :wink:

Amayo
03-09-2007, 22:12
Абе тия гости нещо напоследък страдат от остра форма на превъзбуда. Кажете им да не стоят толко на слънце без шапка. :lol:

InitialD
03-09-2007, 22:20
Това са метросексуални момчета..или такива които са открили женското в себе си без да са гейове..но аз си мисля ..по-добре fashion отколкото pension!!! :lol: :smt005

А и не знам какво някои хора имат против якетата с пухена качулка..аз тази зима си купих такова ама не се разнасямкато гей нали???Пък и ако се вгледаме внимателно в миналото са носени такива якета от алпинисти,изследователи..и тем подобни..така че якето не те прави гей..ами личността ти!!!

ErinEverly
03-09-2007, 22:38
Въобще не ме бърка кой как се облича. Честно казано предпочитам фешънчета пред някви нечистоплътници, които миришат от километри. Важното е човек да се харесва и да бъде такъв, какъвто иска. Пък и няма нищо лошо в това да си в крак с модата. Как всички искате да имате последен модел телефон, най-новата кола, пък иначе сте твърдо против модните тенденции?

Мъжът трябва да си е мъж, а не да бъде по-голяма жена от тази, с която е. С една дума - НЕ на розовите дрешки, НЕ на панталончетата, напъхани в дънките, НЕ на пухчетата, НЕ на женските слънчеви очила, НЕ на боядисаната коса, НЕ на какъвто и да е грим, НЕ на женските аксесуари и т.н. Вярно е, не можем да си правим заключения, но тази част от мъжете много яко се бъгва. И той, между сутрешния и обедния грим ще ходи да работи, за да храни извънбрачното си бебе??? Да да. Позволете ми да желая поне 100тина мъже да си останат такива. Вие, ако искате, такива мекотели си взимайте. Аз ще пасувам...

HopeLesss
03-10-2007, 08:05
Въобще не ме бърка кой как се облича. Честно казано предпочитам фешънчета пред някви нечистоплътници, които миришат от километри. Важното е човек да се харесва и да бъде такъв, какъвто иска. Пък и няма нищо лошо в това да си в крак с модата. Как всички искате да имате последен модел телефон, най-новата кола, пък иначе сте твърдо против модните тенденции?

Мъжът трябва да си е мъж, а не да бъде по-голяма жена от тази, с която е. С една дума - НЕ на розовите дрешки, НЕ на панталончетата, напъхани в дънките, НЕ на пухчетата, НЕ на женските слънчеви очила, НЕ на боядисаната коса, НЕ на какъвто и да е грим, НЕ на женските аксесуари и т.н. Вярно е, не можем да си правим заключения, но тази част от мъжете много яко се бъгва. И той, между сутрешния и обедния грим ще ходи да работи, за да храни извънбрачното си бебе??? Да да. Позволете ми да желая поне 100тина мъже да си останат такива. Вие, ако искате, такива мекотели си взимайте. Аз ще пасувам...

Прекалено си крайна :-k Какво ще кажеш за жените с 1-ви номер прическа, с мъжките дрехи, кубинките, хилядите обеци и татуировки? Нима те са женствени? Разбира се, винаги когато се прекали с дадено нещо, то става грозно и дори смешно. Има момчета, които са толкова вглъбени в модата, че дори излизат от границите на нормалното, но мога да кажа, че някои момичета пък правят точно обратното - в старанието си да бъдат 'различни', доста често губят своята същност и женственост.

Всъщност аз съм на мнение, че всеки трябва да прави каквото си иска. Тъпо е да се обличаш по определен начин, само защото модата така казва. Важното е да се харесваш такъв какъвто си, а не да робуваш на разни предразсъдъци и комплекси. :wink:

mgxpower
03-10-2007, 08:18
Фешънчета ...футболистчета..дънките в ботушките скубане на веждички пух по качулката......и кво става братче сваляш очилата и се плаша......травестити :smt005 :smt005 :smt005

*Poli*
03-10-2007, 08:58
.... Еми тия перли (с кръстче)... пфффф нямам думи просто... поне да бяха некви готини, а то по-голямата част от тях са пълни селяни...

feshankaa
03-10-2007, 09:55
УХхх ужасно ме дразнят тия със дунки в ботушите,пухчета по качулките и особено със оскубани вежди и чанти през рамото...Майко мила.....отврат !!!

03-10-2007, 11:18
ami kak da vi go obqsnq tova sa hora do6li ot selata! re6ili 4e ve4e sa goqlmata rabota kato sa v grada!! Sofianec mi bil a 4aka vakanciqta da si otide na selo! ne stava taka hora! moje bi predi sa bili pravi kato ne a im davali da jiveqt po gradovete!! li4no na men mi e super nepriqtno ot takuva za6toto o6te pra-pra baba mi e jivqla v sofia i sum korenqk i kato doide nqkakvo laino ot selo da se pravi na ne6to pove4e ot men se vbesqvam! ](*,)

ErinEverly
03-10-2007, 11:39
CooL^GirL^^^,
Тук говорим за деградация. "Мъжките" момичета са силни и стойностни хора, значи няма проблем да ги има. Тази крайност не е страшна, защото прави един човек по-силен. Аз имам против момчета да се превръщат в момичета, защото така стават някакви мекотели. Искам много малко - просто мъжете да са си мъже.
Същността и женствеността си не можеш да загубиш чрез слагане на други дрехи. Какво изобщо ги намесваш? Те са заложени във всяко едно момиче, а и за всеки влак си има пътници. Женствеността не можеш да я загубиш, ако си я имал някога. Оставия настрана и карай по същество. Тук говорим за изразяване, начин на поведение, остави дрехите и т.н. настрана.
Различността на хората се получава не вследствие на дрехи или външен вид. Тя или ти е заложена, или не. затова и можеш да видиш такива смешни индивиди по улицата (То и във форума има една такава, но айде няма да й казвам ник-а, въпреки че е прекрасен пример).
Добре, да се обличат както искат, ма те мозък в главата си нямат ли, че сички по един и същи начин и при това изглеждащи като палячовци???
Аз, вече, с всеки ден се чувствам все повече мъж и все по-малко жена, като ги гледам тея кви са.
Ако последното изречение е за мен - няма да отговарям, щото ми писна да обяснявам едно и също непрекъсното.

HopeLesss
03-10-2007, 13:04
Значи мъжествеността може да се изгуби, като носиш 'женски' дрехи (което не мисля че е така), а женствеността не се губи? Не ми се спори на тази тема, защото аз не заставам на ничия страна. Не съм нито ЗА фешънчетата, нито за 'мъжките' момичета. И не, последното изречение не беше за теб :wink:

Amayo
03-10-2007, 17:42
Вижте са има два модела фешънчето - тия дето са си зели дънките от бутик "Ле Илиен" от ЖК НАдежда :lol: и са си ги набутали в менте ботушките и с коланчето с лъскава катарама на долче и гергана - тва са си чиста проба квартални селяци, с пълна липса на вкус и СТИЛ. Що се отнася за истинските фешани - тия дето момчетата им завиждат че обират сичките яки мацки въпреки че приличат на гей-лордове - тях ше ви кажа що са модерни - не са модерни заради драхите или очилата или прическите - модерното е тва да имаш пари, разберете го най накрая шушляци. Като имаш пари можеш да се облечеш ако щеш като азис стига да си личи единствено и само че тия дрехи струват чик чирик да си ебе мамицата. Те изобщо не ги носят щото са кой знае колко удобни или "отразяват напълно характера им дрън дрън та пляс" :lol: , носят ги щото така показват че са нещо повече от тълпата. Затова им се лепат путките, затова ги мразите и на тях им дреме на хуя , даже им е кеф да ви гледат как ви е яд - и даже това ги кара да се обличат още по предизвикателно и изпъкващо.
Оттам пък и селяците за които споменах по горе, почват да ги копират щото е очевадно че е вървежно да си гъзар пък и на Илиенци бързо излизат копия на тез вървежни одежди - но естествено за това се мени модата 8) . Винаги една крачка над масата.

niki000
03-10-2007, 17:54
Вижте са има два модела фешънчето - тия дето са си зели дънките от бутик "Ле Илиен" от ЖК НАдежда :lol: и са си ги набутали в менте ботушките и с коланчето с лъскава катарама на долче и гергана - тва са си чиста проба квартални селяци, с пълна липса на вкус и СТИЛ. Що се отнася за истинските фешани - тия дето момчетата им завиждат че обират сичките яки мацки въпреки че приличат на гей-лордове - тях ше ви кажа що са модерни - не са модерни заради драхите или очилата или прическите - модерното е тва да имаш пари, разберете го най накрая шушляци. Като имаш пари можеш да се облечеш ако щеш като азис стига да си личи единствено и само че тия дрехи струват чик чирик да си ебе мамицата. Те изобщо не ги носят щото са кой знае колко удобни или "отразяват напълно характера им дрън дрън та пляс" :lol: , носят ги щото така показват че са нещо повече от тълпата. Затова им се лепат путките, затова ги мразите и на тях им дреме на хуя , даже им е кеф да ви гледат как ви е яд - и даже това ги кара да се обличат още по предизвикателно и изпъкващо.
Оттам пък и селяците за които споменах по горе, почват да ги копират щото е очевадно че е вървежно да си гъзар пък и на Илиенци бързо излизат копия на тез вървежни одежди - но естествено за това се мени модата 8) . Винаги една крачка над масата.

Съгласен на 100% :-)