PDA

View Full Version : bihte li skasali ?



01-27-2007, 18:42
ako gadjeto vi si pi6e s drugo mom4e i edna ot ve4erite sa si pisali 4e im e ma4no edin za drug a predi tva sa bili 7 dni postoqnno zaedno dale4 ot vas na lager 6te skasate li s nego???

bungle
01-27-2007, 18:44
Ъх....

зависи от това колко привързана съм към този човек.

miro_darklight
01-27-2007, 18:50
emi pi4 qvno tova momi4e ne te haresva ama neshto q kara vse oshte da e s teb no shtom go e napravila vadnaj shte stava i oshte patii ii moje da ti stane mnogo po gadno po natatak taka 4e az shtqh da govora s neq ii da razbera kakvi sa neinite 4uvstva ii kakvo iska ii togava si reshavash dali da kasash uspeh :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Vladokaaa
01-27-2007, 18:51
emi pi4 qvno tova momi4e ne te haresva ama neshto q kara vse oshte da e s teb no shtom go e napravila vadnaj shte stava i oshte patii ii moje da ti stane mnogo po gadno po natatak taka 4e az shtqh da govora s neq ii da razbera kakvi sa neinite 4uvstva ii kakvo iska ii togava si reshavash dali da kasash uspeh :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Прав е!!! :wink:

koalka
01-27-2007, 18:52
Адски много ще ме заболи.Но ще изчакам малко време, за да видя дали ще е искрен с мен и дали ще ми каже и ако не го направи, ще се разделим-да.Много мразя някой да ме лъже.По-добре да ми каже и да се разделим, а не да страдам повече.Но преди това бих говорила с него.

ThePainIsReaL
01-27-2007, 19:46
Да ! Ако то държи на мен , ще ми даде нужното обяснение и няма да ме остави да си отида , ще ми покаже , че аз съм тази , която иска . Ако не го направи .. може само да си го _____

CrIsTiaNo_
01-27-2007, 19:53
pravo govori s neq

GalleNo_MoMi4eNce
01-27-2007, 20:10
Purvo shte govorq s nego shte se opitam da si go vyrna i da go otdalecha ot neq abe shte naprava vsichko vyzmojno za da si go vyrna i ako ne m0ga shte govora s nego shte mu kaja da izbira men ili neq i v kraen sluchai she skysam!No ne probqgvai napravo do krai zashtoto moje da se jalqvash!!!!!!!

furtado
01-27-2007, 21:30
ehh....horata izneveri si pro6tavat, a ti.....nai -dobre govori s neq i direktno q pitai kakvo ima kym nego

Alerta
01-27-2007, 22:40
Не. Ебаси и аз да съм и аз ще се привържа към човека... като към приятел... Кво и моят приятел ми е казвал за момиче, което ми е приятелка, че му е мъчно за нея ама не съм го скъсала...
Просто е нормално да ти липсват приятелите ти!

eleto_ludo_dete
01-27-2007, 22:48
Аа няма да я късаш!Не мисля че това в нещо сериозно !Най-добре я питай !Не бързай -може да съжаляваш после!

BloodSoul
01-27-2007, 22:49
Зависи какви са им отношенията, може да са само приятелски. Но първата ми реакция би било да ме заболи. Поговори с нея по тази тема и тогава реши дали да я късаш. Ако има нещо м/у тях тогава...

Merito_
01-27-2007, 23:33
И аз бих изчакала определено време да видя дали все така ще продължат нещата.Ако спре и се осъзнае, да с него съм,но не може все така да продължава. Искреността в една връзка е най-важна,или една от най-важните неща. Та ако продължава бих си поговорила с него и ако толкоз му липсва човека, с който си пишат да си ходи при него и му бих казала да не се повтаря, а ако се повтори шута и чао.Знам, че може би е лесно да го кажеш при положение, че незнам какви са ти чувствата, но ако тя те обича ще съжалява и ще си дойде при теб пак, ако пък не няма закво да живееш в лъжа...

aaaaaaaa123
01-28-2007, 00:54
Ами по-добре изчакай да видиш как ще се развият нещата между тях.Покажи и по някакъв начин,че не ти е приятно,за да може да се осъзнае.Може би отношенията им найстина са само приятелски,но е напълно нормално да ревнуваш.Ако нещата не се променят поговори с нея и се изяснете кой иска и с кой ще бъде.. :wink:

01-28-2007, 06:50
mersi za otgovorite ...6te govora s neq no neznam dali 6te me izlaje ako q pitam dali go haresva... tq me e lagala ve4e...

gangbang
01-28-2007, 07:12
ako gadjeto vi si pi6e s drugo mom4e i edna ot ve4erite sa si pisali 4e im e ma4no edin za drug a predi tva sa bili 7 dni postoqnno zaedno dale4 ot vas na lager 6te skasate li s nego???

При това положение, както го описваш, най-добре е да и набиеш шута до като е време, по малко ще страдаш, от колкото когато тя те резне. 8)

Frank_Lampard
01-28-2007, 08:22
бих поговорил с половинката си... не бих пребързал да я зарежа :wink:

BeBencEto
01-28-2007, 08:25
със сигурност първо ще поговоря,но честно и откровенно,за да разбера,какво има между тях..не си пави прибързани заключения.. за ще късаме или пък няма да късаме..

^NeJn{}_SaRcE_f^
01-28-2007, 08:34
мисля, че ти прави напук или се мъчи да те нерви :x .Пък... знам ли?Може и да има чувства към него... :smt009

Octofunk
01-28-2007, 09:33
Разпитаи първо как е било на лагера и виж дали тя ще го спомене и как ще го спомене и ако усещаш че отново те лъже или прикрива нещо, чак тогава питай дали има нещо между тях

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:47
ako gadjeto vi si pi6e s drugo mom4e i edna ot ve4erite sa si pisali 4e im e ma4no edin za drug a predi tva sa bili 7 dni postoqnno zaedno dale4 ot vas na lager 6te skasate li s nego???

Ако онзи не е гей,значи трябва да преосмислиш приоритетите си :?

01-28-2007, 10:52
Като за начало бих поговорила с приятелят си и след това ще реша какво да правя.. :wink:

FiRe_LaDy
01-28-2007, 10:55
Mdam po dobre govori s neq i togava reshi kakvo shte pravish ...

putetyyy
02-03-2007, 09:50
ako gadjeto vi si pi6e s drugo mom4e i edna ot ve4erite sa si pisali 4e im e ma4no edin za drug a predi tva sa bili 7 dni postoqnno zaedno dale4 ot vas na lager 6te skasate li s nego???
Ot edna strana moje da sa mn dobri frs..obache m\u momche i momiche ne moje da ima chak takova priqtelstvo bez nikakvi chuvstva..zareji q estt!

putetyyy
02-03-2007, 09:53
ako gadjeto vi si pi6e s drugo mom4e i edna ot ve4erite sa si pisali 4e im e ma4no edin za drug a predi tva sa bili 7 dni postoqnno zaedno dale4 ot vas na lager 6te skasate li s nego???

При това положение, както го описваш, най-добре е да и набиеш шута до като е време, по малко ще страдаш, от колкото когато тя те резне. 8)
BreXX..ne stiga che mu izneverqva mi i shtqla da go rezne..kfi sa tiq raboti..bii i shuta i tfa e..