PDA

View Full Version : Боли...



Sisley^BaBy
01-27-2007, 18:44
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...

Vladokaaa
01-27-2007, 18:49
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...

За какво отваряш тема като и ти незнаеш???

koalka
01-27-2007, 18:50
Защо сте се разделили и защо смяташ, че вече няма връщане назад?

Bacard1
01-27-2007, 18:53
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...

За какво отваряш тема като и ти незнаеш???

прояви малко съчувствие за ко е написал темата ми да си излее душата....виждасе че му е мнм зле!!

SBG
01-27-2007, 21:57
Trqbva da se opitash da zabravish za nego, znam 4e e trudno i az sam go ispitval, no ako zabravish za nego az mislq 4e shte ti e po-lesno

ThePainIsReaL
01-28-2007, 12:26
Миличка , разбирам те доста добре . Сега вероятно много ти е гадно , но след време като се успокоиш , ще откриеш и другата страна на нещата . Той вероятно и преди това те е наранявал , но не си виждала . Пък и кое е това момче , което те е направило толкова слабо духом . Хората , които обичаме трябва да ни правят силни , а не са ни карат да падаме . И запомни едно : Ти не си нищо без него , ти НЕ си половината на една двойка и нямаш нужда от него , за да си щастлива . Не знам за кой път пиша в този форум , че щастието е самодостатъчност. Повярвай в себе си ! Отдели време за себе си .. не за него .
П.П. Пиши ми ЛС , ако ти се говори и ти се споделя .

The-Cult
01-28-2007, 12:31
И да плачеш и да викаш ние ще сме тук и ти няма да си сама :!: С теб сме аз и всички сериозни хора от форума макар и светът който сте градили заедно да се е разбил сега се очертава нов свят свят с дворци свят с едно невеоярно красиво синьо небе!Ти можеш да се справиш защото си силна незавсимо колко много го обичаш ще можеш да продължиш напред :!: Ако се попиташ ами как ще продължа аз мога да продължа само с него...НЕ можеш и сама да продължиш пътя си по който ще намериш истинската си любов любов която няма да те наранява тя съществува стига да повярваш в нея!Бъди силна поплачи си но нека не ти става навик ;-) Дано той(тя) да се осъзнае кво е направил и ако найстина те обича се върне при теб...Ако ли не...ЗДРАВЕ ДА Е ти си хубав човек в това не се съмнявам ще дойде друг човек който ще накра пожарите на сърцето ти да се запалят отново и да горят по силно от преди :!:

Krem4eto
01-28-2007, 12:37
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...

Да,това е типичната раздяла и реакция за един обикновен тийнейджър...Милича не се притеснявай ако не можеш да го забравиш,просто най-добре да се сдобрите :) УСПЕХ!!!Бъди оптимист!!!

Sexapilna_kukla
01-28-2007, 12:38
Mila,razkaji s poveche podrobnosti ako iskash...moje da ti poolekne...

FiRe_LaDy
01-28-2007, 12:45
Tova mi e poznato do bolka.I az bqh taka i za si misleh che sym nishto bez nego.Togava i az nz zashto puskam izboshto temi kato znaeh che taka bolkata nqma da otmine i nqmashe kak da mi pomognat.I vse pak pisheh i se nadqvah neshto da stane.Togava vsichki mi kazvaha che vremeto lekuvalo,no ne im vqrvah.Misleh si che mi go kazvat samo i samo da ne se otchaivam.No te se okazaha pravi.I stana tochno taka.Veche godina po kysno sym nov chovek.Vqrno obicham go oshte,no jivota mi se promeni.Taka che ne se otchaivai tolkova mnogo.Jivota prodyljava.Ne se spirai.Imash tolkov amnogo pred sebe si.Ne propilqvai vremeto v sylzi i samosyjelenie.

vvs_go
01-28-2007, 13:11
концентрирай се и мисли над въпроса " къв ми е проблема "

01-28-2007, 13:51
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...
Боли ? Да не са ти клъцнали ръката бе ?

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 13:59
Боли ? Да не са ти клъцнали ръката бе ?

Ти не знаеш ли че освен физическа болка съществува и друга?!

xixi
01-28-2007, 14:26
Боли ? Да не са ти клъцнали ръката бе ?

Ти не знаеш ли че освен физическа болка съществува и друга?!
даааа както има и измерение на плюшените мечета който воюват с желираните мечета

Violenza
01-28-2007, 14:27
Ти не знаеш ли че освен физическа болка съществува и друга?!
За някои няма друга!

Sisley^BaBy
01-28-2007, 16:16
благодаря мн !!! Мислих доста по въпроса и стигнах до извод, 4е вси4ко е до собствена самонагласа.Не съм си мислела ,4е и на мене ще ми се наложи да пиша в този раздел но като си излееш мъката някъде наистина помага.Не знаете колко много помагате с отделените си минути на подобни теми.Наистина благодаря за подкрепата ! Няма да го забравя !

mi6enceto
01-28-2007, 17:01
tova e jivota 6iban i precakan..vinagi ima i takiva momenti i trqbva da se prejivqvat znam 4e ti e trudno sigurna sum za6toto sum izpadala v tova polojenie prosto trqbva da misli6 za napred i da si spomnq6 samo hubavite momenti :) vsi4ko 6te e ok ..uspeh :)

anubite
01-28-2007, 17:05
Отрежи си ръката.

Lud_fizik
01-28-2007, 17:24
Съжалявам за станалото. Наистина ж първия момент болкатае огромна. Не знаеш къде се намираш какво да правиш. Но минават ден два месец и полека лека започваш да живееш отново нормално. Сега мислиш , че този човек е за теб всичко и въздуха и водата и слънчевата светлина. А след известно времем откриваш , че дишаш без него,м и че слънцето пак свети. Постарай се да не се отчайваш. Има такива моменти в живота но след всяка трудност човек израства и става по силен и и по добър. Цвлия живот е прред теб мило момиче. Гледай напред. Желая ти успех и знай че сме с теб- твоите приятели от форума.

Miro[TNT]
01-28-2007, 17:50
tova e jivota 6iban i precakan..


Я се съвземи.Дано по-скоро осъзнаесх грешката в мисленето си :?

01-28-2007, 19:10
Хахах :lol: Ебати преебавката :smt016

sweet_DENI_f
01-28-2007, 19:19
незнам изобщо защо пиша..наранена съм, болката е нетърпима загубих го и няма връщане . Всякаш света се срина целия този свят които толкова старателно градихме заедно.Заедно... но вси4ко е в миналото и там ще остане.ве4е съм едно нищо..ве4е няма Аз има само пар4етата които останаха от нея...
ще ти мине мацко :) Ще го преживееш все някога ... В началото винаги е трудно :)
Не се впрягай толкоз