PDA

View Full Version : Тревата



*WeEdYy*
01-27-2007, 20:18
Хора пускам тази тема, просто защото искам да споделя с вас.
Значи сега преживявам тежък момент от живота си и искам да кажа на всеки, който се чуства в мойто полужение да запали един чадел да пусне Боб Марли, да се усмихне и просто да полети в облаците, и не слушайте някви хорица, който казват лошо за джойнта защото това е най-доброто успокойтелно, по-добро е и от алкохола и от обикновенните цигари.


Peace!!! :smt033

koalka
01-27-2007, 20:21
Хаха, ти си мислиш, че това е добро.Ти продължавай да си пушиш трева и после ще те питам като искаш да имаш деца, че не можеш.Ама после да не се оплакваш.Доказано е, че пушенето на трева редовно води до безплодие, усложнение на бремеността и раждането на не нормални деца.А при мъжете води до импотентност.Това, повярвайте ми, не съм си го изсмукала от пръстите.Така че много мислете.

*WeEdYy*
01-27-2007, 20:28
Човече и аз не съм го изсмукал от пръстите това, че е успокоително но и това е вярно което ти казваш просто трябва да правиш разлика между употреба и злоупотреба :wink:

PEACE!!!

CRaZy_IKT
01-27-2007, 20:35
Хаха, ти си мислиш, че това е добро.Ти продължавай да си пушиш трева и после ще те питам като искаш да имаш деца, че не можеш.Ама после да не се оплакваш.Доказано е, че пушенето на трева редовно води до безплодие, усложнение на бремеността и раждането на не нормални деца.А при мъжете води до импотентност.Това, повярвайте ми, не съм си го изсмукала от пръстите.Така че много мислете.
Освен да ти се хиля сочейките с пръст друго не мога.Щот си един промит мозък.Случайно да си чувала че марихуаната се използва и в хранителната,и в битовата и в медицинската промишленост.Ама не слушай си ти медиите и всички смешници дето им е платено да те заблуждават.Weedy ше запаля разбира се :D Тва е едно прекрасно нещо :)

*WeEdYy*
01-27-2007, 20:45
Хаха, ти си мислиш, че това е добро.Ти продължавай да си пушиш трева и после ще те питам като искаш да имаш деца, че не можеш.Ама после да не се оплакваш.Доказано е, че пушенето на трева редовно води до безплодие, усложнение на бремеността и раждането на не нормални деца.А при мъжете води до импотентност.Това, повярвайте ми, не съм си го изсмукала от пръстите.Така че много мислете.
Освен да ти се хиля сочейките с пръст друго не мога.Щот си един промит мозък.Случайно да си чувала че марихуаната се използва и в хранителната,и в битовата и в медицинската промишленост.Ама не слушай си ти медиите и всички смешници дето им е платено да те заблуждават.Weedy ше запаля разбира се :D Тва е едно прекрасно нещо :)И аз бих запалил, но ми свърши, а иначе има мн хорица като този на който медиите му промиват мозъка.Манете ги амфетите, коки и херцове тревата си е най-готина.

KoKaTa
01-27-2007, 20:55
a taka!!!! :-D da zapalim po edno masur4e vikam a? ako nqkoi ima v izli6ak da metne 4e pri mene ve4e svar6i ;) :smt033 :smt023

*WeEdYy*
01-27-2007, 20:57
И аз чакам някой да метне насам, щото и аз свърших :D


PEACE!!!

IlLuSi0nS`
01-27-2007, 21:00
харесва ми инциативата.. аз съм към по средата вече хахах :-D

niGGa
01-27-2007, 21:03
Хаха, ти си мислиш, че това е добро.Ти продължавай да си пушиш трева и после ще те питам като искаш да имаш деца, че не можеш.Ама после да не се оплакваш.Доказано е, че пушенето на трева редовно води до безплодие, усложнение на бремеността и раждането на не нормални деца.А при мъжете води до импотентност.Това, повярвайте ми, не съм си го изсмукала от пръстите.Така че много мислете.
В момента ме мяташ в транс от смях..Това, повярвайте ми, не съм си го изсмукал от пръстите..
Правени са изследвания на маймуни през 70-80-те години на миналия век. Резултатите не са обещаващи. Никой с пълно основание не може да твърди, че тревата намалява потентността на човека.

*WeEdYy*
01-27-2007, 21:19
Абе пушете си коза и не му обръщайте внимание на тоя :wink:

lirooos
01-28-2007, 10:32
Бохайте сладурковци.... мене не ми пука за вас и за това няма да ви давам съвети! :::

Да... тревата може да се използва за всякакви битови нужди. Дори и за горива, ама толкова са ви изпушили лейките, че забравяте, че в тревата няма само THC, а и много други вещества. И всъщност в лекарствата и другите такива подобни не бухат глави от трева, смелени много ситно, а извлеци от листа, стъбла и цветове на абсолютно други вещества.

Може и да са полезни, но в чист вид. Като пушите, тия неща колкото и да са полезни се развива една висока температура, която преебава всичките "полезни вещества" и някои дори стават канцерогенни.

Чували ли сте, че не е добре медът да се затопля повече от 50тина градуса? Това е защото по същия начин най-ценните му съставки се прецакват от температурата. А при тревата не само, че се прецакват, а стават и канцерогенни.

Пушете... един ден ще ми пълните частната поликлиника.



:D

ProstoAz
01-28-2007, 11:01
Ходи се прегледай!

12 точка от правилника!