PDA

View Full Version : Коремни преси



Kar4eto
01-27-2007, 19:26
Ами...в тази тема искам да ви попитам как точно правите коремните преси?Да,вярно- въпросът е странен,но мен ме интересува конкретно дали ги правите със сгънати в колената крака или краката ви са изпънати?Аз винаги съм ги правела по втория начин,но наскоро почнах със сгънати колена,защото иначе ми се натоварва много кръста :smt012 При вас как е?При кой от двата начина се натоварват повече коремните мускули според вас?
А да и още нещо :wink: - Много пъти съм чела по форуми,че когато правиш коремни преси,за да има наистина ефект те трябва да се правят "правилно",но никой не ми обяснява как е това "правилно"?Вие знаете ли?

Nerqzan^nokut
01-28-2007, 12:37
ми аз ги правя със сгънати крака и то се усеща когато са правилни,казва ли са ми че ако до 20 коремни не си усетил нещо значи не ги правиш правилно :wink:

aaaaaaaa123
02-11-2007, 02:51
Аз ги правя с изпънати крака :mrgreen:

[Lucifer]
02-11-2007, 10:39
а какво целите с тия преси може ли да питам ! а и момче или момиче ? правилно с изпънати крака и бавно и то се усеща ..... ама не е правило де .... може и по други начини но така е по трудно.... а и по повече от 20 мах 30 в серия няма смисъл ! :wink:

plambeto
02-14-2007, 21:54
аз ги правя със сгънати крака