PDA

View Full Version : Ще видиш ти...



EvilBrunette
01-27-2007, 19:28
Така, проблемът ми е там, че от доста отдавна си пиша по Скайп с едно момче от моето даскало и много си падам по него. :oops: Обаче той май го разбира и като малките деца много му се "вдигнаха акциите". Сега ми се струва надутичък и сигурно си мисли, че мога да съм негова по всяко време. За това не действа по никакъв начин, да ми признае или да ме покани на среща. :smt019 Постоянно ми говори двусмислено. Иска ми се да му покажа, че не съм му в ръцете (да го подразня). :smt011 Искам да му го върна. Да си помисли, че вече не се интересувам от него. Имате ли идеи как? Мисля, че по този начин ще го предизвикам да действа. Вие как смятате? :-k :)

PoisoNGirL
01-27-2007, 19:36
Vsqko momche kato reshi ,che momicheto mu e v kurpa vurzano i pochva da se pravi na nai-golemiq pich.Pravilno si se orientirala,che trqbva malko da se otdrupnesh.Druj se drujelubno s nego,ne chak da ne mu govorish.No kato pochne da ti namekva neshto drusmisleno prosto go rezni po nai-gadniq nachin.No da znaesh,che ima shans toi da se otkaje ot teb po tozi nachin.Drug variant e da si mu kajesh v ochite ti se promeni.. tova ne mi haresva. zavisi kolko ti e blizuk de :roll: reshenieto si e tvoe,no da znaesh,che ako mu go vunesh po kakyvto i da e nachin toi moje i da izqbqga :?

Vladokaaa
01-27-2007, 19:36
Еми идеята ти никак не е лоша.Ако те види с други момчета да се забавляваш ще полети към тебе. :wink:
Аз винаги така греша защото избързвам и не опознавам момичето само и само някой да не я забие преди мене.Накарай го да ревнува!!!

koalka
01-27-2007, 19:43
Ами единия вариант е да престанеш да го търсиш и да видиш какво ще направи.Другият е да говориш открито с него.Аз имах подобен случай-харесвах си едно момче от класа и то разбра, че го харесвам.Както ти каза "вдигнаха му се акциите" и нищо не правеше естествено, ама и той си е срамежлив.И естествено се появи най-прекрасното момче на света и престанах да го харесвам, а той после още си ме харесваше.

oooooooooo
01-27-2007, 20:14
pravi se na nedostupen, pove4eto mom4eta go pravime za6toto 4esto deistva no si zavisi ot momi4eto
ako i ti mu otgovori6 sas su6toto nai mnogo da se skarate
po dobre mu pokaji 4e go haresva6 i iz4akai da se pootpusne i da ti razkrie 4uvstvata si ako ima takiva
a posle ve4e e voi i otma6tavai :twisted:

EvilBrunette
01-27-2007, 20:14
Не ми се иска да го загубя съвсем, но заслужава ли си наистина да го чакам вечно? :oops: Да ми дадете някакви идеи как да се правя, че съм охладняла? :-k

Vladokaaa
01-27-2007, 20:18
Не ми се иска да го загубя съвсем, но заслужава ли си наистина да го чакам вечно? :oops: Да ми дадете някакви идеи как да се правя, че съм охладняла? :-k


Еми нема какво да го чакаш ако те харесва вече да сте се залюбили.Или говори с него или търси друг незнам ти си решаваш.Ама да стоиш и да го чакаш недей.

shalis
01-27-2007, 20:28
Мен ако питаш изобщо не се занимавай, щом е почнал да се прави на интересен дори и да стане нещо ще се опитва да те разиграва...И все пак - ти си преценяш.

iiirish
01-27-2007, 20:36
решението не е да спреш да го търсиш напълно, а да започнеш да оредяваш търсенията! ако той изпитва нещо към теб и иска да направи нещо за да те спечели обезателно ще забележи промяната. от там нататък нещата са в негови ръце ;)

vvs_go
01-27-2007, 20:44
не слушай куpвите дето се изказаха по нагоре ти си си го харесала значи тва е ок той се държи детски ама тва не значи да го зарежеш явно е неопитен нормално може би няма кой да му обясни че е общо прието момчето да кани на среща моят съвет е да му каже6 не6то от рода " Драгане, кво ще кажеш да излезем някой път ама те искам къвто бе6е преди скромен леко отнесен а не както сега нали ще може" ти си мацка 6те се опрай6 аз не ги разбирам мн мн тия работи вси4ко което искам да кажа е не се предавай и все пак тва 4е той е недодялан не зна4и и 4е ти си и 4е не може6 да си го издялка6 тва последното го разбирай както иска6

EvilBrunette
01-29-2007, 12:33
Благодаря на всички за помоща! O:) Не мисля все още да се отказвам, защото наистина много съм хлътнала. :oops: Ще се опитам да приложа тактиката с ревността и когато ми пише да бъда по-резервирана. Ще му покажа кой командва "парада" ! :twisted:

teardrop
01-29-2007, 13:18
Безразличието му е майката! На него му е приятно да му обръщаш внимание, но когато се отдръпнеш леко, ще му покажеш, че не си лесна и ще го накараш да те иска.

dran-dran_f
01-29-2007, 19:15
v sashtoto polojenie sum. Pochna da ne mi otgovarq i da se pravi na interesen. ot edna sedmica ne mu pisha i veche me zqpa hipnotizirano. ako go pogledna se obrashta rqzko na druga strana . zabavno e ! :-D

LO6IQ
01-29-2007, 19:38
Безразличието му е майката! На него му е приятно да му обръщаш внимание, но когато се отдръпнеш леко, ще му покажеш, че не си лесна и ще го накараш да те иска.
:twisted:

EvilBrunette
01-30-2007, 19:30
Ами хора, мисля че успявам да го дразня, обаче съм на косъм да ми се разсърди. Май малко прекалявам с тъпото държание :oops: