PDA

View Full Version : pomognete za podaruk



01-27-2007, 20:57
zna4i drugata sedmica gadjeto mi ima rd. tq e momi4e.
4estno da vi kaja ni6to ne mi idva na um kakvo da i vzema za6toto za pruv put vzimam podaruk za rojden den na gadje i ot4aqno se nujdaq ot va6ata pomo6t. Pri vsi4ki polojeniq trqbva da i vzemq i nqkakvi cvetq. Pak 6te se dopitam do va6eto mnenie da mi kajete kakvo da izbera. sigurno 6te kajete 4e az nai-dobre trqbva da znam kakvo iska no bih se sprql i na ne6to simvoli4no a ne tolkova na ne6to ot koeto se nujdae. Ne6to koeto prosto da i napomnq za men znam li. Daite svoite predlojeniq pls

01-27-2007, 20:58
колко пари имаш

eternity
01-27-2007, 21:18
Ami ako si imate nqkakvi mili4ki obra6teniq kato -pate,zai4e,me4o moje6 da i vzeme6 takava plu6ena igra4ka,moje6 da i vzeme6 ne6to srebarno(bez prusten :D)! Cvetq si prav 4e trq da i vzeme6-moje bi be4e banalnite no prekrasni 4erveni rozi ili ako ne 4erveni to pone beli ili rozovi. a ako ne se rozi trqbva da e cveteto koeto i haresv. Nadqvam se 4e pomognah :)

Vladokaaa
01-27-2007, 21:21
Еми какво да и вземеш???Плюшена играчка може би или пък нещо което си е харесала когато сте излизали и сте гледали по магазини все нещо и попаднало в полезрението.Помисли и ще се сетиш какво да и вземеш.Успех

^NeJn{}_SaRcE_f^
01-28-2007, 08:41
Еми какво да и вземеш???Плюшена играчка може би или пък нещо което си е харесала когато сте излизали и сте гледали по магазини все нещо и попаднало в полезрението.Помисли и ще се сетиш какво да и вземеш.Успех
не мислите ли, че тези плюшени играчки са хипер банални вече и са само да отбият номера? :smt105
а вие от колко време сте заедно? Мисля, че трябва да си разбрал тя какво харесва, по какво си пада...нз :roll: