PDA

View Full Version : Какво пиете/ядете,за да не ви надушат ваще,че сте пили?



алкохоличка
01-27-2007, 21:26
Така преди малко се върнах от едно купонче и понеже си бях облякла потника наобратно, майка ми поиска да и дъхна и каза,че съм пила(напълно вярно :-D ) и ми се скара..
Та въпроса ми е някакви идеи какво да ям или пия, за да ми се разкара дъха от устата?
Бях с дъвка от поне 2 часа, ама явно още се е усещало..
А потника съм го обула в бързината наобратно, защото трябваше да си сваля потника, да си сложа бодито и отгоре пак потника и така...

In4iTu_
01-27-2007, 21:29
Измий си зъбите :roll:

алкохоличкатаа
01-27-2007, 21:33
Измий си зъбите :roll:


E кво на купончето четка за зъби ли да си нося? :-D

01-27-2007, 21:37
Измий си зъбите :roll:


E кво на купончето четка за зъби ли да си нося? :-D Да, а моя пост не беше ебавка. :lol:


Но ще е съмнително да и лъхам на чесън или лук :-D :-D :-D

01-27-2007, 21:37
emi qj ne6to aromatno.pii bezalkoholni i taka.i drugiq put vinmavai kak se obli4a6. :wink:

hforce
01-27-2007, 21:47
Е нали няма да лъхаш на алкохол. :lol: Тва с миенето на зъбите няма да проработи хубаво. :P Кажи на майка ти, че си яла дюнер на връщане. ;)

този човек трябва да го послушаш, явно и той е дърто пианде кат мене и го знае номера с чесъна :), преди да отидаш на купончето си каширай една скалидка чесън и като си тръгнеш от купона по път и изяш и лапни 1 дъвка после, за пред майка ти по път сте яли дюнер (в който има чеснов сос) и после си дъвкала и дъвка, но не е помогнала
за пред наще и даскалите минава (преди много пиехме в голямото междучасие (за тва си ходех с 1 глава чесън в мене))

Metoman
01-27-2007, 21:49
ЦЕНЗУРА!!!

.: machoka :.

magesniko
01-27-2007, 21:50
аз пъ не се крия,прибирал съм се вонящ на мента,спал съм в една стая с баща ми,на сутринта си вонеше като в кръчма и пак не ми е викал.

Boot
01-27-2007, 21:53
Е нали няма да лъхаш на алкохол. :lol: Тва с миенето на зъбите няма да проработи хубаво. :P Кажи на майка ти, че си яла дюнер на връщане. ;)

този човек трябва да го послушаш, явно и той е дърто пианде кат мене и го знае номера с чесъна :), преди да отидаш на купончето си каширай една скалидка чесън и като си тръгнеш от купона по път и изяш и лапни 1 дъвка после, за пред майка ти по път сте яли дюнер (в който има чеснов сос) и после си дъвкала и дъвка, но не е помогнала
за пред наще и даскалите минава (преди много пиехме в голямото междучасие (за тва си ходех с 1 глава чесън в мене))

Не съм дърто пиянде (много) и не ми трябва да се крия от наш'те. :D Даже понякога ми купуват бира. :lol:

Просто мисля логично. ;)
на мен мама уиски ми купува.
Ама много са ви недресирани родителите... кфо се обяснявате като любовници ебати...

hforce
01-28-2007, 00:50
Е нали няма да лъхаш на алкохол. :lol: Тва с миенето на зъбите няма да проработи хубаво. :P Кажи на майка ти, че си яла дюнер на връщане. ;)

този човек трябва да го послушаш, явно и той е дърто пианде кат мене и го знае номера с чесъна :), преди да отидаш на купончето си каширай една скалидка чесън и като си тръгнеш от купона по път и изяш и лапни 1 дъвка после, за пред майка ти по път сте яли дюнер (в който има чеснов сос) и после си дъвкала и дъвка, но не е помогнала
за пред наще и даскалите минава (преди много пиехме в голямото междучасие (за тва си ходех с 1 глава чесън в мене))

Не съм дърто пиянде (много) и не ми трябва да се крия от наш'те. :D Даже понякога ми купуват бира. :lol:

Просто мисля логично. ;)

аз съм дърто пианде и преди се криех, сега вече не но преди да, все пак бях 7ми клас, но след като ме прибраха от пирогов в края на 7ми клас спрях да се крия

Joey Tempest
01-28-2007, 00:53
Абе и с магданоз се получава бе, за кфо ви е тоа чесън.

Joey Tempest
01-28-2007, 01:29
Абе, че съм по-дърт от вас - по-дърт съм, че съм пиянде - абе аре да не се хваля много, ама тфа с магданоза си е факт. Изпитано и гарантирано от дедо ви Джоуи! :D :-D :twisted:

teenkopele
01-28-2007, 02:31
Измий си зъбите :roll:

Това няма да и помогне кой знае колко...а и ако майката поиска да й дъхне ще се осъмни, че дъхът вонка на паста за зъби.

Хапни чесън. Ако те пита нещо, казваш, че си яла дюнер с чеснов сос и готово. :wink:

NiKOLAN
01-28-2007, 06:49
невъзможно е да не те засекът

IKisseDAGirL
01-28-2007, 10:11
аз изяждам някоя вафла и дъвча дъвка.. помага обикновено :)

brain_stew
01-28-2007, 10:38
Абе, че съм по-дърт от вас - по-дърт съм, че съм пиянде - абе аре да не се хваля много, ама тфа с магданоза си е факт. Изпитано и гарантирано от дедо ви Джоуи! :D :-D :twisted:

За тва ли всеки път кат се видим и некви тревички ти стърчат от джобовете? :shock:

OtherDimension
01-28-2007, 10:39
btw .. mai nai-trudno se prikriva mirizma na vino

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 10:57
Каквото и да ям винаги ще ме усетят. По-точно майка ми -дори и да не мириша на пиене то винаги се забелязва, по поведението, по очите /страшно ми се променят очите дори аз съм го виждала пък какво да говорим за останалите?!/ това че ми се спи- изобщо сичко в мен си говори "пиянааа съм!!!" :lol: :D :-D

didi_g
01-28-2007, 12:07
MIM...Цвети и тука ли се срещаме... :lol:
Разбира се,ако си ти... :lol:

Ами винаги ще разберат,че съм пила...само по очите ми...те едни такива светват... :-D :P :lol:

01-28-2007, 12:30
Идеята с лимона и магданоза най ми се харесаха :P Следващият път ще ги пробвам тях :-D Мерси за отговорите :)

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 13:07
MIM...Цвети и тука ли се срещаме... :lol:
Разбира се,ако си ти... :lol:

Ами винаги ще разберат,че съм пила...само по очите ми...те едни такива светват... :-D :P :lol:

Яхууу!
абе аз те видех току що в едно друга темааа и си викам дааа тва е тя!
Добре дошла и тук, Дид! :P :wink: :D
Да, по очите си личи а и като се напия къде ти ще се сетя да търся лимони и магданози- че аз съм неадекватнаааа!!! :lol: :lol: :lol:

Kote6koooo
01-28-2007, 19:17
хаха аз пък нищо не ям и не пия за да не ме разберат! прибирам се (ако мога де) ии лягам да спа! разбирали са ме по сенките под очите сутрин щото на мене по принцип след запой ми се получават такива!!!
е то се разбира и по умрелия поглед на сутринта де... махмурлука-тровии душата!

Pavkataa
01-28-2007, 19:24
Кисело Зеле :lol: