PDA

View Full Version : Обичам те!...



totev
01-27-2007, 21:55
За Мирослава, момичето което ми дава всичко...
Пиша тази тема, не за да искам съвет, не за да се оплача от нещо или да търся подкрепа... пиша я, защото искам да изразя чувствата си и да ги покажа на всички! Пиша я, за да Й кажа, че наистина я обичам безкрайно много и държа на Нея...
Милу, обичам те до болка.. безкрайно много.. Откакто те срещнах изпитвам това чувство и вече 10 месеца аз съм най-щастиливия човек на света. Ти си момичето, което съм търсел цял живот.. Дори не съм и сънувал, че мога да намеря човек, който така да ме допълва, така да ме разбира, подкрепя и обича.. С теб се чувствам наистина щастлив и усещам живота си пълноценен... Всяка секунда, в която не виждам невероятните ти очи, не докосвам красивото ти тяло, не галя нежната ти кожа и не целувам горещите ти устни ми се струва празна вечност.. Обичам те безумно много и желая да бъдем заедно завинаги...наистина незнам какво бих правил без теб!
Благодаря ти мое малко ангелче!


С много обич: Стефан Тотев...

HopeLesss
01-27-2007, 21:59
И колко време си търсил любовта? 20-30-40 години? :lol: Не че искам да се заяждам, ама такива изказвания от тоя сорт са ми адски смешни. Няма лошо, обичайте се! От това по-хубаво нещо няма... Иначе това нещо се надявам да си и го казал, все пак е важно тя да го знае... а не форумците :wink:

gostenkaa
01-27-2007, 22:18
toteeev mn pozdravi na stanimira :P

BloodSoul
01-27-2007, 22:54
Не че нещо... Просто нас какво ни интересува? Това трябва да и го кажеш на нея лице в лице!

Merito_
01-28-2007, 01:15
Браво! :smt023 :wink:

stormblast
01-28-2007, 01:23
Да се надяваме че ромео не е на 10 години
и все пак браво на теб гордеем се с темата ти но ако не си казал
на девоичето бягаи бързо и сподели тези твои вълнения и чувства че
ще станеш за смях ако се налага да го чете по форомите
и имам един въпрос ти сигорен ли си че и тя се чувства така щото иначе си малко преебан :-D

koalka
01-28-2007, 06:57
Браво, като чета такива неща и се радвам.Това все едно е писано от приятеля ми! :)

Vladokaaa
01-28-2007, 07:14
Добре добре ставаш за писател.Само така сега и ако намразиш любовта ще те уважавам много!!!

01-28-2007, 08:43
АБе пич, ти ръка имаш ли ?

BeBencEto
01-28-2007, 08:48
хубаво е ,че има още хора,които се обичат истински..

totev
01-28-2007, 09:43
на 17 години съм, с приятелката ми се познаваме от около година и както казах сме заедно от около 10 месеца.


Не че нещо... Просто нас какво ни интересува? Това трябва да и го кажеш на нея лице в лице!
Знаеш ли колко пъти съм и го казвал и колко пъти тя ми го е казвала на мен... и знаеш ли как ме грее дали тебе те интересува или не :wink: Ти от къде знаеш че това тя не го чете ?! Когато човек иска да покаже любовта си към някого, той може да го направи по хиляди начини.. ето един...

PoisoNGirL
01-28-2007, 09:50
Napravi i iznenada v "More ot lubov" :D naistina e mnogo hubavo,che oshte ima hora,koito vqrvat v iztinskata lubov i sa q namerili.Tova e vid stimul i za drugite da ne se otkazvat i da tursqt. Temata e hubava,izrazqvai lubovta si i dano oshte dulgo vreme da ste zaedno :smt057 :smt023 \:D/

FiRe_LaDy
01-28-2007, 10:06
Bravo!Radvam se che vse oshte ima hora koito vqrvat v lubovta.Prodyljavai v syshtiq duh.I dano oshte dylgo ste zaedno.

gangbang
01-28-2007, 10:38
Глупаво е да изразяваш любовта си на всеослушание. Както по-горе писаха нас кво ни дреме за тая работа!?
Като си искал да и го кажеш прати и e-mail пак ще е по електронен път :-D

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:44
Най-добре си отрежи ръката :?

totev
01-28-2007, 10:44
Глупаво е да изразяваш любовта си на всеослушание. Както по-горе писаха нас кво ни дреме за тая работа!?
Като си искал да и го кажеш прати и e-mail пак ще е по електронен път
най-напреде глупав си ти :twisted: Любовта е нещо красиво и за жалост нещо, в което много малко хора вярват и зачитат...
Аз обичам и не ме е срам да покажа любовта си пред всички. Мислиш ли, че тя не знае, че я обичам ?! А?! :lol: :lol: :twisted: Знае, разбира се! Просто това според мен е мил начин да и го покажа пак..
Не го разбираш, нали ? :lol: :twisted: Няма и да го разбереш...

ThePainIsReaL
01-28-2007, 10:49
Много се радвам за тебе .. продължавайте да се обичате . Браво :!:

01-28-2007, 10:49
Радвам се много!Дано любовта ви бъде споделена още дълго време!

Trisha1991
01-28-2007, 11:54
Ти си много голям глупак тотев! Аз ако приятеля ми напише в някъв форум, колко много ме обича, ще му се изсмея. Това е супер идиотско парадиране с чувствата, от което никой няма нужда, освен ако не е сигурен и уверен в себе си и в любовта на другия. Въобще не си оригинален с тази си постъпка! Що не и поканиш "Море от любов" за да и докажеш любовта си??? Глупак!

Trisha1991
01-28-2007, 11:55
]Най-добре си отрежи ръката :?

Добре му го каза :-D :-D :-D

totev
01-28-2007, 12:15
Ти си много голям глупак тотев! Аз ако приятеля ми напише в някъв форум, колко много ме обича, ще му се изсмея. Това е супер идиотско парадиране с чувствата, от което никой няма нужда, освен ако не е сигурен и уверен в себе си и в любовта на другия. Въобще не си оригинален с тази си постъпка! Що не и поканиш "Море от любов" за да и докажеш любовта си??? Глупак!
Това не ти допада, ясно...не си такъв тип човк и не можеш да оцениш жеста... и това ясно.. не ми е ясно само защо си толкова груба и ме наричаш глупак :twisted: Не е твоя работа да отсъждаш кое е оригинално или да ми казваш къде да я каня... :lol: :lol: :twisted: :evil: :twisted: Според мен приятеля ти наистина никога няма да напише такава тема за теб, с виждания като твоите няма да има смисъл...... и следователно няма да му се смееш :wink: ама аз мога да ти се хиля цял ден на разсъжденията и на мисленето :twisted: :twisted: :twisted:
btw мога да те уверя че съм зверски сигурен във своите чувства и в тези на приятелката си за да пиша подобни теми ;)
и ти предлагам занапред преди да пишеш тъпи обидни постове да броиш до 10... уважавай малко чувствата на хората... елементарна култура се изисква за това..

totev
01-28-2007, 12:36
странно ми е и не мога да разбера какво против чувствата на другите имат хора като: BloodSoul, Kulio Gangstera, Miro[TNT], Trisha1991...
Явно е, че начина по който изразявам чувствата си не им харесва... тогава да подминават темата и да не я резилят.. всеки може да е груб, вулгарен и да приказва простотии... не е това начина..

Miro[TNT]
01-28-2007, 12:39
Брато,ние също имаме своите чувства,но се стремим да ги покажем най-вече на тях,защото когато светлината от прожекторите угасне,ще останете само ти и тя,това е :wink:

PLAYMATE_F
01-28-2007, 12:59
:cry:

totev
01-28-2007, 13:07
Брато,ние също имаме своите чувства,но се стремим да ги покажем най-вече на тях,защото когато светлината от прожекторите угасне,ще останете само ти и тя,това е
така вече ми харесваш :lol: :wink: вярно е, че тогава ще останем само аз и тя, но аз се стремя по всевъзможни начини да и покажа, че е важна за мен и че я ценя...
знаеш, всеки е правил много жестове за половинката си, с които да я зарадва.. и аз съм правил за нея... и тя е правила за мен... мисля че това е много мил начин да и го кажа.. който не му харесва да не го прави ;) .... още когато пуснах темата ми беше ясно, че ще има хора които ще се заяждат и ще намират сума косури на това което съм направил.. и въпреки, че знаех за тези мнения които да ме 'оплюват' аз пуснах темата... и това е нещо, нали ? :wink:

Trisha1991
01-28-2007, 13:19
А бе тотев, никой не те оплюва. Само поне аз не разбрах мотивите ти да го правиш. Обичайте си се, нужда няма да разлепяш обяви и да събираш публика

macka123
01-28-2007, 13:25
az te podrepqm
pri istinskata lubov toi prosto iska vsi4ki da znaqt kolko mnogo toi q obi4a

Trisha1991
01-28-2007, 13:27
az te podrepqm
pri istinskata lubov toi prosto iska vsi4ki da znaqt kolko mnogo toi q obi4a

А всички, това какво ги интересува? Ти лично интересуваш ли се от това, че Пешо+Пена=ВНЛ?

totev
01-28-2007, 13:51
А бе тотев, никой не те оплюва. Само поне аз не разбрах мотивите ти да го правиш. Обичайте си се, нужда няма да разлепяш обяви и да събираш публика
никой не ме оплюва ли ?
Ти си много голям глупак тотев!
това са твои думи :twisted:
Не се и очудвам, че не си разбрала мотивите ми... Няма да ти ги обяснявам, защото не мисля че ще можеш да ги разбереш...
Отделно, нито разлепям обяви, нито събирам публика :evil: :twisted:
Не го правя с цел да съм атрактивен или каквото си искаш още...

и после, много ми стана забавно тва:

А всички, това какво ги интересува? Ти лично интересуваш ли се от това, че Пешо+Пена=ВНЛ?
мога да се строша да се смея на всичките ти думи :lol: :-D :-D
не съм писал поста за да се интересуваш ти... той е конкретно адресиран ако не си обърнала внимание :twisted: :twisted: :twisted:

xixi
01-28-2007, 13:59
най-напреде глупав си ти ...
А ти пък си грубиян ХъХ

totev
01-28-2007, 14:08
А ти пък си грубиян ХъХ
хах..до някъде си прав/а.... попринцип се стремя тук във форума да бъда културен и сдържан, но от време на време се случва човек да си каже какво мисли :twisted: :twisted: .... попринцип съм доста импулсивен ;)
п.с. знам, че не винаги съм внимателен и се случва да нагрубя някого.. нямам нищо против никой.. не го правя с лоши чувства :wink:

Trisha1991
01-28-2007, 14:26
не съм писал поста за да се интересуваш ти... той е конкретно адресиран ако не си обърнала внимание :twisted: :twisted: :twisted:

тотев, бандерас антонио фа калдо

като е конкретно адресиран към някого, защо си го пуснал във форум, където всеки да го чете и съответно коментира?

totev
01-28-2007, 14:33
като е конкретно адресиран към някого, защо си го пуснал във форум, където всеки да го чете и съответно коментира?
защото не ме е срам от това, което чувствам примерно :wink: и защото ще е приятно на любимия ми човек да го прочете и да се посмее на коментарите ти ;)
.... и защото не ми пука какво ще кажат разни заядливи момиченца като теб ;) :twisted:
намери си друга работа, моля те... темата няма нищо общо с теб и силно ме съмнява, че някога ще пусна тема, която да касае специално теб ;)

gostenka
01-28-2007, 17:56
awe mn ste luhi we , kav vie problema , mom4eto e re6ilo da napi6e tema i q e napisalo , tva 4e nqkoi na vas ne vi se obqsnqval v lubov taka nezna4i 4e ne moje da se radvate za drugite ! ;) ... radvam se za vas totev i prodaljavaite v sa6tiq duh :) to ot takiva prostaci kato tiq nedovolnite lubov nqma da ostane :D ... MNOGO POZDRAVI DA PRATI6 NA STANIMIRA :)

HardcorE_AFA
01-28-2007, 18:30
Lubovta 6te spasi sveta!!! :smt049