PDA

View Full Version : Не мога да разбера какво чувствам



i_love_ya
01-28-2007, 00:38
Не мога да разбера какво чувствам,мисля че започвам да харесва адски много едно момиче от моя клас,не беше идвала няколко дена на даскало и се побърках,просто страшно много ми липсваше.Постоянно си чатим и ако мине ден, в който тя не влезе в чата пак се подлудявам.Но чувстовото за обич ме обзема само когато си чатя с нея, но когато я видя, сякаш не я харесвам толкова и не й обръщам внимание. Не знам това какво е, любов ли.......а и започвам да си представям как я целувам по врата и.........навсякаде,направо ме подлудява и сега както сме грипна ваканция 9 дена........ще си остана със представите!!! ......... а забравих да кажа че съм момиче-аххааахахах и така като гледам от днес нататък ще имам празник на 2 февруари...........на някого да му се е случвало това?

koalka
01-28-2007, 07:00
Според мен не е любов, просто я харесваш. :wink:

Vladokaaa
01-28-2007, 07:07
Каква лесбийска любов бе ей.Просто я харесваш.Просто психика всичко това се дължи на психиката ти.Ти искаш да мислиш за нея.

Frank_Lampard
01-28-2007, 08:26
извратена работа... вече си мисля, че колкото повече поколения минават, толкова по-извратени стават, по от рано правят глупости и сексуални подеятелства... губи се смисъла на живота направо.
ей хора...за всичко си има време... и секса не е единствения начин за абсолютно разбиване ;)

BeBencEto
01-28-2007, 08:28
според мен нямаш никави чувства към нея.. просто вечер,когато си сама ти се иска да има някой до теб..който да те разбира.. а тя прави точно това и ти си въобразяваш разни истории

01-28-2007, 08:46
според мен нямаш никави чувства към нея.. просто вечер,когато си сама ти се иска да има някой до теб..който да те разбира.. а тя прави точно това и ти си въобразяваш разни истории

Съгласна съм до някъде с това. Но ако беше само то нямаше да си представяш разни неща с нея. Сигурно имаш и много други приятелки, с които не си го представяш... Не казвам, че е любов, но ако ти харесва, защо да спираш? :twisted:

01-28-2007, 08:47
а забравих да кажа че съм момиче-аххааахахах и така като гледам от днес нататък ще имам празник на 2 февруари...........на някого да му се е случвало това?
OMG !
АБЕ ПУТКО ОТРЕЖИ СИ РЪКАТА БЕ
omg wtf ...

i_love_ya
01-28-2007, 08:57
а забравих да кажа че съм момиче-аххааахахах и така като гледам от днес нататък ще имам празник на 2 февруари...........на някого да му се е случвало това?
OMG !
АБЕ ПУТКО ОТРЕЖИ СИ РЪКАТА БЕ
omg wtf ...


абе путьо , ти си отрежи хуя!!!! Защото като гледам къф си изверк поне да нямаш деца, пък ако имаш......горките те ще бъдат лишени от обич и емоция

Octofunk
01-28-2007, 09:35
Предложи и да доиде у вас, само вие 2те 8) Нататъка знаеш какво да правиш 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:16
Лапешки работи :?