PDA

View Full Version : А кажете сега как да разберем тия жени



stormblast
01-28-2007, 01:16
Значи аз по принцип мисля че имам доста опит с женското съсловие но те взеха че станаха много хитри. И ми е интересно как мислите вие
имам няколко въпроса за които си имам собствено мнение но изкам да ви чуя и вас
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!! :-D

пп. Нека и женската част на форума да споделят мнения защото това все пак са техни води

BUBU_to4ka_TO
01-28-2007, 06:16
ЗАВИСИ ОТ ЖЕНАТА
ТАКА ЧЕ КОЛКОТО И ОПИТ ДА ИМАШ ВИНАГИ ИМА ИЗНЕНАДИ И НЯМА ТОЧНА ФОРМУЛА(ОТГОВОР)
МОЯ СЪВЕТ Е ДА ИМПРОВИЗИРАШ С ЖЕНИТЕ 8)

gangbang
01-28-2007, 06:40
:lol: Да разбереш жените? хахаха не се излагай, това е невъзможно. А на тези въпроси които си задал има хиляди отговори и всеки един ще бъде правилен :wink:

koalka
01-28-2007, 06:55
Ако разсъждаваш по този начин няма да имаш голям успех при жените!Ами не мога да ти кажа какво искат другите жени, защото хората са различни и имат различни предпочитания.Дали са искрени в чувствата си...аз да, за другите също да, но не за всички.Аз поне не виждам смисъла да лъжеш точно за чувствата си.

Vladokaaa
01-28-2007, 07:24
Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!

1.една жена иска да имаш пари и да я развеждаш и да си известен и красив разбира се.Ако не си може да вариш п.... си майна.
2.Жените много рядко са искрени в чуствата си казват го само така колкото да ти направят кефа и да те баламосват.
3.С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.

Fuck love

пп.Това е мое мнение така че жени не се обиждайте!!!

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 07:37
Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!

1.една жена иска да имаш пари и да я развеждаш и да си известен и красив разбира се.Ако не си може да вариш п.... си майна.
2.Жените много рядко са искрени в чуствата си казват го само така колкото да ти направят кефа и да те баламосват.
3.С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.

Fuck love

пп.Това е мое мнение така че жени не се обиждайте!!!

Толкова точно и ясно, че нямам какво да допълня... :smt023

Legally_Blonde
01-28-2007, 08:09
1-во Какво иска една жена ? :arrow: здрав секс..иска да е обичана и задоволена...иска разнообразие... :lol:
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас? :arrow: доверие...в една връзка трябва а има доверие,ако не вярваш на човека,който обичаш..кк очакваш да има нещо истинско м/у вас... :-k
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!! :arrow: Така е от векове и така ще си остане..когао Бог е създал мъжа и жената...той ги е създал,защото едното не може без другото..създал ги е да са едно цяло и да не могат един без друг... :smt011
тфа е.... :wink: сяка жема е различна,но това са отгооворите на въпросите ти... :!:

niki000
01-28-2007, 08:14
1-во Какво иска една жена ?
http://smedia.vermotion.com/media/14106/resources/cash.jpg
http://www.gamerandy.com/archives/Yamaha%20R1%20MotoGP%20Replica%20%201.jpg

tova iska :?

Frank_Lampard
01-28-2007, 08:17
1) зависи от жената... предимно искат нежност и пари ;)

2) гледай я в очите, те никога не лъжат

3) има нещо такова, но аз нямам този проблем :)

BeBencEto
01-28-2007, 08:23
1-во Какво иска една жена ? когато ни се зададе този въпрос и ни минават хиляди мисли в главата и така и не получаваш смислен отговор..но така или иначе според мен всички жени искат някой до тях,който да ги разбира и подкрепя.. май не е толкова трудно за постигане,а?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас? много рядко,ние,женските говорим нещо,което не сме сигурно,че чъвстване и че въобще искаме..защото всеки наш ход е задълбочено усмислен
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!! еее прозрение :-D

Frank_Lampard
01-28-2007, 08:29
говориш явно за себе си... ;) защото, аз лично много рядко срещам момиче, което не се нуждае от поглезване с подаръчета... и колкото са по-скъпи толкова повече им се радват... странно а ? :)
колкото до разбирането има го и това, само че ясно ... искате да ви разбират и повечето момчета се опитват... а някога момиче опитвало ли се е да разбере момче ? :roll:

01-28-2007, 08:45
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!
1. Иска.. не знае кво иска. За тва пробвай да й отрежеш ръката.
2. Ми, заплаши че ще й отрежеш ръката и ако остане й я отрежи. Така ще разбереш дали е била искрена с теб !
3. Ръката или жената ?

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 09:08
Пффф- кво да ви кажа- темар направена от някъв женомразец тъп :x , на който мога да кажа че нищо не разбира и нищо не знае още, така че изобщо няма да си права труда да давам отговори на "невероятно интересните" му въпроси :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

pathetic
01-28-2007, 09:18
Аз пък имам въпрос.

Как да разберем тия хора ?

LO6IQ
01-28-2007, 09:31
Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!

1.една жена иска да имаш пари и да я развеждаш и да си известен и красив разбира се.Ако не си може да вариш п.... си майна.
2.Жените много рядко са искрени в чуствата си казват го само така колкото да ти направят кефа и да те баламосват.
3.С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.

Fuck love

пп.Това е мое мнение така че жени не се обиждайте!!!
=D>

Octofunk
01-28-2007, 09:40
1- На този въпрос никой не може да отговори! Самите те не знаят какво искат, пък ние ли....
2- Гледането в очите е добър начин! Ако не те гледа и теб в очите и постянно си мести погледа, всичко е ясно!
3- Еми.... :roll:

Barbie
01-28-2007, 09:54
Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!

1.една жена иска да имаш пари и да я развеждаш и да си известен и красив разбира се.Ако не си може да вариш п.... си майна.
2.Жените много рядко са искрени в чуствата си казват го само така колкото да ти направят кефа и да те баламосват.
3.С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.

Fuck love

пп.Това е мое мнение така че жени не се обиждайте!!!
=D>

Стига с тия пари, това изобщо не е вярно. От всички момичета които познавам няма една, която някога да е проявявала интерес към финансовото състояние на приятеля си.
Frank_Lampard написа, "аз лично много рядко срещам момиче, което не се нуждае от поглезване с подаръчета... и колкото са по-скъпи толкова повече им се радват... странно а." Това до някъде може и да е вярно, но причината не е материализъм, а факта, че го приемаме като мил и романтичен жест. Честно казано, много повече бих се зарадвала на подарък, който приятелят ми сам ми е направил... Или нещо малко, но наистина оригинално... :roll:

Какво иска една жена? Каквото иска всеки един човек - близост, подкрепа, нежност, доверие. Иска да се чувства уважавана, желана, ценена...обичана. Какво, мъже, вие не искате ли същото?! Това са основни емоционални човешки нужди.

А защо да не е искрена? Една жена (не говоря за разглезено момиченце, което иска да си повдигне самочувствието) е винаги сигурна и искрена относно чувствата си. Вярвам, че мъжете са много по-склонни да говорят за чувства, които всъщност не изпитват...или само си мислят, че изпитват. Жените сме доста склонни да размишляваме над постъпките си, да преценяваме евентуални последствия и тн.

Един мъж не е мъж без жена до себе си. (Това от мъже съм го чувала... Пък и Веселин Маринов пее "Мъжът не може да е мъж, докато жена не го признае." :-D Вярваме на Веселин Меринов! :-D ) Но и жената се чувства истински жена, когато има до себе си мъж...

eleto_ludo_dete
01-28-2007, 11:40
Samo tova ,4e zadava6 tezi vuprosi trqbva da ti govori ,4e nqma6 opit s jenite !Kakvo iskat spored tebe?!Awe momi4eta ne mu kazvaite we !Neka sam se spravi s nevejestvoto si !

Miro[TNT]
01-28-2007, 11:42
Хо-хо-хо,сигурно затова направиха филма "Какво искат жените" : :D

PoisoNGirL
01-28-2007, 11:49
Nali se seshtash,che kakto vseki muj iska perfektna jena,taka i jenata iska neshto suvursheno.Ako moje da si krasiv,umen,nejen,da q obichash,da si poveche vreme s neq,da q slushash,da ne i izneverqvash,da q cenish i uvajavash,da imash pari..znachi si idealen.Tova iskat jenite kato cqlo.No poneje ne mogat da imat vsichko da ti kaja nai-vajnoto e da si mil i dobyr s momicheto da q uvajavash i obichash.Vsqka jena e leko santimentalna i iska nejnost e tva e.
Koga e iskrena?zavisi ot momicheto.Toq nomer da q gledash v ochite ne vurvi pri vsqka.Ima tolkova dobri v taq oblast,che mogat da ti kajat ,che ne mogat da jiveqt bez teb a da ne im puka.Jenata e nepredskazuemo sushtestvo.
S neq ili bez neq? emiii Jenata e polezno zlo.Skacha ti po nervite,ama ne mojesh bez neq nali :-D :wink:

Trisha1991
01-28-2007, 11:50
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!! :-D

1. Истински мъж.
2. Когато прави всичко, за да ти е приятно
3. Това е вярно

punisher
01-28-2007, 11:52
никога няма да ни разберете...
жени сме забога.. :lol:
и ние не се разбираме... :-k

SBG
01-28-2007, 12:55
i az mislq 4e zavisi ot jenata ako si q obiknal nema kak da ne razberesh

01-28-2007, 13:50
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!! :-D

1. Истински мъж.
2. Когато прави всичко, за да ти е приятно
3. Това е вярно
1. Майка ти иска истински мъж. Не знаеш кво искаш, отрежи си ръката.
2. Да ми лапа или да си кълца ръката ?
3. А без ръка яко ли е а ?!??!

x ray eyes
01-28-2007, 23:29
[quote="Psihi4no_bolen"][quote="the_marshal"][b]Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.


Не се обидих ама теб мъж ли те е родил? :lol: :wink:

playful_baby
01-29-2007, 06:29
Пич няма как даги разбереш тия жени те са много страни.

1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!

1.една жена иска да имаш пари и да я развеждаш и да си известен и красив разбира се.Ако не си може да вариш п.... си майна.
2.Жените много рядко са искрени в чуствата си казват го само така колкото да ти направят кефа и да те баламосват.
3.С тях е зле ама и без е зле.тука си прав няма какво да добавя.

Fuck love

пп.Това е мое мнение така че жени не се обиждайте!!!
=D>

Стига с тия пари, това изобщо не е вярно. От всички момичета които познавам няма една, която някога да е проявявала интерес към финансовото състояние на приятеля си.
Frank_Lampard написа, "аз лично много рядко срещам момиче, което не се нуждае от поглезване с подаръчета... и колкото са по-скъпи толкова повече им се радват... странно а." Това до някъде може и да е вярно, но причината не е материализъм, а факта, че го приемаме като мил и романтичен жест. Честно казано, много повече бих се зарадвала на подарък, който приятелят ми сам ми е направил... Или нещо малко, но наистина оригинално... :roll:

Какво иска една жена? Каквото иска всеки един човек - близост, подкрепа, нежност, доверие. Иска да се чувства уважавана, желана, ценена...обичана. Какво, мъже, вие не искате ли същото?! Това са основни емоционални човешки нужди.

А защо да не е искрена? Една жена (не говоря за разглезено момиченце, което иска да си повдигне самочувствието) е винаги сигурна и искрена относно чувствата си. Вярвам, че мъжете са много по-склонни да говорят за чувства, които всъщност не изпитват...или само си мислят, че изпитват. Жените сме доста склонни да размишляваме над постъпките си, да преценяваме евентуални последствия и тн.

Един мъж не е мъж без жена до себе си. (Това от мъже съм го чувала... Пък и Веселин Маринов пее "Мъжът не може да е мъж, докато жена не го признае." :-D Вярваме на Веселин Меринов! :-D ) Но и жената се чувства истински жена, когато има до себе си мъж...
=D> =D> =D> =D>

MoNI_the_StrAnge
01-29-2007, 06:51
Какво иска една жена ?---- Всички жени са различни. трябва да откриеш сам какво иска момичето до теб. Но в най общи линии сигурно иска повече любов и внимание.
Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас? -----ееее..това е абсурд. и го задава едно момче. хаха..Жените са винаги по-искрени от мъжете. може да те лъже сам ако има за цел да те подмами и да те ползва докрай. (хехе) А ако не можеш да различиш дали те мами или не..не знам..направи едно тестче, с което тя да доказва чувствата си. това е много смешно...поне ние знаем че повечето мъже не са искрени като говорят за чувствата си. :)
С тях е зле ама и без тях е още по зле!
с нас защо да е зле?? без нас още е по-зле. така си е ..браво момче.

HardcorE_AFA
01-29-2007, 06:57
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!


1-во...една жена иска да има до себеси мъж който знае какво иска!
2-ро...когато те погледне в очите!
3-то...незнам дали с "тях е по зле" ама без тях заникаде не сте!

Ludiq_biker
01-29-2007, 07:31
1-во Какво иска една жена ?
2-ро Как да разберем дали е искрена когато говори за чувствата си спрямо вас?
3-то С тях е зле ама и без тях е още по зле!!!
1. Иска.. не знае кво иска. За тва пробвай да й отрежеш ръката.
2. Ми, заплаши че ще й отрежеш ръката и ако остане й я отрежи. Така ще разбереш дали е била искрена с теб !
3. Ръката или жената ?

:-D :-D :-D Уникален си.

mnogomili4kata-sf
01-29-2007, 10:10
Лично аз мога да кажа,че пари не ме интересуват,никога не са ме интересували...нито нищо материално...за мен 1 усмивка от любим човек е най-големият подарък,една прегръдка,едно погалване по косата....и още там нематериални неща.Естествено,че искам внимание,обичам да се чувствам закриляна,разбирана...и сам способна и аз да пожелая човекът до мен да се чувства така,да направя всичко възможно той да се чувства така също!Това е,което искам.
Както другите казаха-очите най-мн говорят.Разбира се има и супер изпечени лъжкини,но аз лично не умея да лъжа,освен ако наистина не мога да се размина без да трябва да излъжа.Но има всякакви начини да изпиташ чувствата на 1 жена.В крайна сметка обаче никога не може да си сигурен на 100%...както за мъж,така и за жена!