PDA

View Full Version : Забиването по купоните.



Far
01-28-2007, 07:38
Здравейте,
вчера бях на поредния купон и все си мислех как да забия някое момиче,ала бала и проблема се оформи когато един приятел ми каза "Що не забиеш някоя мацка,гледай,че има много свободни?".Срам ме е да попитам приятелите си ,макар че те ще ме разберат и няма да ми се смеят,но все пак реших тук да попитам.Как става цялата тая работа?Аз съм свикнал да опозная момичето да излезем на някоя среща и тогава чак да стане работата.Гледам мои приятели седнат при някое момиче след 10 минути разговор почват да се целуват.Знам,че това не се учи или нещо такова ,но поне дайте някакви насоки.
Благодаря за вниманието!

01-28-2007, 09:21
emi trqbva da se po4uvstav6 uveren, otpusni se malko ot purviq put moje i da ne stane; 6tom si na kupon-qsna e ideqta za vsi4ki; nz. na kolko god si,no qvno si na4inae6t:) prosto otidi do nqkoe momi4e, pitai q dali iska ne6to za piene;sedni do neq,pogovorwete si, pitai q ne6to:)
Uspeh!

ProstoAz
01-28-2007, 09:25
Абе, по купони е най-лесно. Харесваш си някоя, танцувате 5мин., придърпваш я към себе си и...готово. :lol: Мнооого сложна работа, ей! :P

ПП. Както вече казаха - трябва да си самоуверен, покажи самочувствие. :wink:

01-28-2007, 09:28
аз ъм момиче обаче ше ти кажа как ме "забиха" последния път. едно момче седна до мен и мо каза " аиде да излезем навън " аз се съгласих и така :) Определено не съм толкова лесна, ама директния подход ми допада мн :)....а и не мисяче тия не6та се у4ат или ти идват отвътре или не , просто с течение на времето се осъваршенстват ;)
АИДЕ УСПЕХ И И ДА НЕ ТИ ПУКА

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 10:49
Ами много зависи и от момичето, но по купони е нормално да се съгласяват горките защото всеки си е подпиинал и стават по-лесни така.

Аз например не обичам ного много купони и никога няма да се дам да ме свали некъв си дето иска да се целуваме например пък ако иска и още повече, толкооова по-зле за него- не му го препоръчвам. :evil:
Канили са ме на танц но аз отказвам и си говоря с някой седящ до мен, трябва да подчертая че това е почит винаги момиче и то близка приятелка която също не харесва танцуването или не може да танцува и си пием бирата и така. Това ми допада повече.
С две думи не смятам че купоните са непременно за да се сваляме и натискаме по тях! Друг е проблема когатто някои само за тва си мислат вече...

Miro[TNT]
01-28-2007, 11:15
Мисля,че не си съвсем права за танцуването :? Зависи как ще те покани,така може някой път да пропуснеш нещо,за което после да съжаляваш :?

01-28-2007, 11:24
Ами много зависи и от момичето, но по купони е нормално да се съгласяват горките защото всеки си е подпиинал и стават по-лесни така.

Аз например не обичам ного много купони и никога няма да се дам да ме свали некъв си дето иска да се целуваме например пък ако иска и още повече, толкооова по-зле за него- не му го препоръчвам. :evil:
Канили са ме на танц но аз отказвам и си говоря с някой седящ до мен, трябва да подчертая че това е почит винаги момиче и то близка приятелка която също не харесва танцуването или не може да танцува и си пием бирата и така. Това ми допада повече.
С две думи не смятам че купоните са непременно за да се сваляме и натискаме по тях! Друг е проблема когатто някои само за тва си мислат вече...Ебати мъжемразката!

Far
01-28-2007, 11:27
Ами много зависи и от момичето, но по купони е нормално да се съгласяват горките защото всеки си е подпиинал и стават по-лесни така.

Аз например не обичам ного много купони и никога няма да се дам да ме свали некъв си дето иска да се целуваме например пък ако иска и още повече, толкооова по-зле за него- не му го препоръчвам. :evil:
Канили са ме на танц но аз отказвам и си говоря с някой седящ до мен, трябва да подчертая че това е почит винаги момиче и то близка приятелка която също не харесва танцуването или не може да танцува и си пием бирата и така. Това ми допада повече.
С две думи не смятам че купоните са непременно за да се сваляме и натискаме по тях! Друг е проблема когатто някои само за тва си мислат вече...Хахах,аз и моите приятели организираме и ходиме на купони ,за да си правим кефа,да починем,да пийнем,да се видим,да лудеем малко,да танцуваме и по някое време ако има и ти хареса някое момиче да отидеш при нея.
Определено не сме от тея дето мислят ,че купоните са само,за да се натискаш,ама няма какво да ти обяснявам тъй като ти си предубедена. :wink:

My_Infernal_Majesty
01-28-2007, 11:30
]Мисля,че не си съвсем права за танцуването :? Зависи как ще те покани,така може някой път да пропуснеш нещо,за което после да съжаляваш :?

Еми незнам за какво мога да съжалявам, но аз като се заседя си ми е по-удобно /дори може да си полегна! :lol: /, просто последния път тия цигански ритми ми бъркаха в здравето,а двете мочета които се разгорещиха бяха явно чалгаджии така че... как да не им отхвърля поканата?!?! :shock:

f_pld
01-28-2007, 17:01
ami i az mislq,4e trqa da q pokani6 na tanc...ili da pogovori6 malko s neq i posle da q pokani6?!?ima stra6no mn na4ini,no vse pak zavisi i ot momi4eto.ako e nqkoq po-otvorena-naprao deistvai,no ako e nqkvo po-sramejlivko momi4e...parvo q predrazpoloji (posle 1-2 napitki,malko tanci i ... deistvai) :wink:

IdiOtKa
01-28-2007, 17:37
е баси маина вие затва ли ходите по купони да забивате някои ?! ..вие сте много психо е маина !

Miro[TNT]
01-28-2007, 18:15
Еми незнам за какво мога да съжалявам, но аз като се заседя си ми е по-удобно /дори може да си полегна! :lol: /, просто последния път тия цигански ритми ми бъркаха в здравето,а двете мочета които се разгорещиха бяха явно чалгаджии така че... как да не им отхвърля поканата?!?! :shock: [/b]

Значи може би просто не си попаднала на точната компания.Аз си помислих,че става дума я за някакъв блус,я нещо як хип-хоп а у..може би точно това създава у теб такива предразсъдъци :D

teenkopele
01-29-2007, 05:29
emi trqbva da se po4uvstav6 uveren, otpusni se malko ot purviq put moje i da ne stane; 6tom si na kupon-qsna e ideqta za vsi4ki; nz. na kolko god si,no qvno si na4inae6t:) prosto otidi do nqkoe momi4e, pitai q dali iska ne6to za piene;sedni do neq,pogovorwete si, pitai q ne6to:)
Uspeh!

Темата е приключена.