PDA

View Full Version : revnost ! mnogo !



zdrastibace
01-28-2007, 07:51
dobre...hora moje i da e tupo ama trea spodelq nqkade otka4am ot revnost !! govorih s nego toi kazva ok seki put i ni6to ne pravi po vuprosa sqko momi4e kato go vidi i oo-------kak si be milo liubov nz si kvo i go celuva po kufto si iska na4in sqdat vuv nego natiskat mu se toi puska nekfi nameci na poe4eto a na men mi kazva 4e me obi4a i 4e ne bi me zamenil za nikoq..hodim ot 2 meseca nqkade dosega ne mi e daval nakakuv seriozen povod za revnost ama tezi malkite k**veta kato po4nat da go nalqgat i toi sedi i se kefi 4oveka a znae 4e revnuvam i ot nai-malkoto.... :roll: karame se zatva 4esto 6toto az se nacupvam...no nz kakvo drugo da napravq pls nqkakvi saveti molq vi se mnogo !!! ako trqq da govorq s nego kajete mi to4no kakvo da mu kaja ili ako trqq da pravq ne6to...ili da ne.....

Vladokaaa
01-28-2007, 07:55
Говори с него кажи му че това ти е неприятно и да престане.Ако неиска да изгуби тебе да спре да се занимава с курви!!!Ако има др пиши ми!!!

koalka
01-28-2007, 07:57
Всеки човек обича внимание от другия пол и му е приятно, но определено не мога да разбера как не му е неудобно да седиш и да го гледаш.Сериозно говори с него и му кажи да престане, защото определено не ти е приятно и си дръж на думата.Ако не иска-прав му път!

gangbang
01-28-2007, 07:59
dobre...hora moje i da e tupo ama trea spodelq nqkade otka4am ot revnost !! govorih s nego toi kazva ok seki put i ni6to ne pravi po vuprosa sqko momi4e kato go vidi i oo-------kak si be milo liubov nz si kvo i go celuva po kufto si iska na4in sqdat vuv nego natiskat mu se toi puska nekfi nameci na poe4eto a na men mi kazva 4e me obi4a i 4e ne bi me zamenil za nikoq..hodim ot 2 meseca nqkade dosega ne mi e daval nakakuv seriozen povod za revnost ama tezi malkite k**veta kato po4nat da go nalqgat i toi sedi i se kefi 4oveka a znae 4e revnuvam i ot nai-malkoto.... :roll: karame se zatva 4esto 6toto az se nacupvam...no nz kakvo drugo da napravq pls nqkakvi saveti molq vi se mnogo !!! ako trqq da govorq s nego kajete mi to4no kakvo da mu kaja ili ako trqq da pravq ne6to...ili da ne.....

Не трябва да си толкова ревнива! Много е глупаво. Приеми, че за мъжете е нормален такъв тип поведение и това в никакъв случай не означава, че той няма чувства към теб. Ревността проваля връзките и ако държиш на това момче, не требва да го ревнуваш по такъв начин, или поне не му го показвай с нацупване и т.н.

Legally_Blonde
01-28-2007, 08:02
1во...в една връзка трябва да има доверие...знам какво е ревост... и аз съм до болка ревнива,но щом ти казва,че те обича...се налага да му вярваш....
Относно малките к**ви...еми ти уста няяш ли си?Казваш...съжелявам миличка... но той е зает...стани ми от мястото... :!:
А с него...поговаряш си....защото е мн важно общуването и компромслите във една връзка...обчсни му,че не тие приятно...а ако продължи...бих тепосъветвала да се разделите,ако се чувстваш унизена,а ако можешда търписх и си съгласна с това...недей...но първо говори! :roll: :wink: :!:

01-28-2007, 08:03
Според мен трябва да поговориш с него ама сериозно . Кажи му че не ти е приятно да го виждаш с други момичета и то по този начин.Помоли го да престане защото много го ревнуваш и ти става кофти кат го гледаш с некфи курви да се натиска.Ако това не го устроива...по-добре го зарежи.Айде успех

BebeTooOoo
01-28-2007, 08:04
сори това горе бях аз

cherinka
01-28-2007, 08:13
Според мен ако ревнуваш един човек, това означава, че му нямаш доверие. А доверието няма ли го.. дадена връзка загубва своя смисъл.

BeBencEto
01-28-2007, 08:35
да.. ревността означава точно,че не си сигурна в него..просто се нацупи и му кажи,че искаш да му вярваш,но като виждаш всичко това се побъркваш,защото го обичаш повече от всичко..но какъв е смисъла той отнова ще ти каже ок.. не можеш да промениш нещата,защото всичките момичета са свикнали да са около него и тн.. и аз гушкам страшно много момчета секи ден за здрасти и ме размотават насам натам,но това не значи абсолютно нищо..както за мен,така и за тях.. те си имат приятелка аз си имам приятел и така.. просто ако някоя му се натиска буквално.. и кажи,че не ти е приятно без да вдигаш някакви скандали..но не бъди толкова ревнива!