PDA

View Full Version : хобито на гаджето ви



01-28-2007, 08:58
здр!искам да ви попитам как се справяте или изобщо какво мислите за хобито на гаджето ви?мислите ли ,че той /тя ви пренебрегва,ако постоянно мисли и говори за това?опитвате ли се да му/я угодите или се опитвате да го откъснете от това и не ви ли пречи? :roll:

cherinka
01-28-2007, 09:02
Ами хобито му е футболното холиганство и аз не мога да направя нищо по въпроса.. не ми пречи особено, свикнала съм вече. Най-важното е аз да съм добре, както и той (но в повечето случаи не е така). Та тва е общо взето.

LiloTa
01-28-2007, 09:04
hobito da gadjeto mi e....sv1rzano s myzikata..i to nai-ve4e da pee...sly4valo mi se e kogato toi talk s nqkoi za myzika men malko da me ignore...no za smetka na tova p1k posle mi se revan6ira......a kolkoto do tova dali se opitvam da go otk1sna ot hobito my-NE....mislq 4e nqmam pravo da my kazvam kakvo da my e hobito...

Salvatore Ferragamo
01-28-2007, 09:19
hobito my sa kolite........yjas!
Imam 4yvstvoto 4e napravo e vluben v kolata si :)
E, ponqkoga me drazni, zashtoto govori za neq, vse 1 my e......i az nz kakvo, obi4a si q, no mislq 4e e dosata po dobre da obi4a kolata si, otkolkoto da obi4a da "hodi po jeni", taka 4e v toq slu4ai nqmam nishto protiv, makar 4e ponqkoga e dosta gadno da te prenebregvat i to zaradq nqkakva kyp4ina jelqzo :)

LO6IQ
01-28-2007, 09:23
Нямам гадже . :-D
Хобито ми е BiKe RiDiNg :P
RuLllzzz !!
SK8 sux. :D

Sarabi
01-28-2007, 09:36
На моя са компютърните игри...по някога наистина се чувствам пренебрегната,но нямам право да го ограничавам или да го отделям от това,което обича.Все пак каквото искам-това давам.Искам свобода-давам му свобода.Обаче някой път наистина ми иде да го УтРеПаМ :lol: Въпреки че съм му казала,че съм пълен инвалид на тая тема и той си знае да не ми говори за това,та да не ме спича и да не ме кара да се чувствам...тъпо.
Тааа само по някога (когато реши,че ще му е по-интересно да седи в къщи и да цъка,от колкото да излезе с мен).Да прави каквото иска :twisted: Аз също.

cherinka
01-28-2007, 10:08
Да прави каквото иска :twisted: Аз също.

Хаха. Тва ме израдва ;-)

FiRe_LaDy
01-28-2007, 10:25
Mi tyi kato sq sam si samichka shte kaja za edno bivshe gadje,koeto beshe futbolist i postoqnno hodeshe da trenira.Ujass!!!Mnogo se qdosvah kato mi kajeshe che nqma da izlizam,zashtoto bil na trenirovki i umalql ili pyt trqbvali da hodi na mach.Tova mu hodi e jivota mu.E ostavih go da si jivee sys sporta.Naistina mnogo me prenebregvashe i ma zagubi.

Alerta
01-28-2007, 10:26
Да прави каквото иска :twisted: Аз също.

Хаха. Тва ме израдва ;-)Е... права е...
На моето е да го гушкам ахахха... абе и други работи (:0
Хаха вобще не се чувствам пренебрегната, напротив :lol:

LuckYme
01-28-2007, 11:41
Ми хобито на моя приятел е баскетбол. Но на мен също много ми харесва играта и аз също играя. Понякога играем заедно и ме учи как да стрелям правилно. :) не се чувствам пренебрегната, когато той е на тренировки, аз също тренирам( не баскетбол де ;) ), така че няма проблем :)

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 11:52
Да си играе с половия ми член :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

PoisoNGirL
01-28-2007, 12:01
to moeto da imashe samo edno hobi... predimno mai sa basketbol i fitnes.Kakvo da go pravq slusham go posle puk toi slusha moite gluposti i taka.Inache se navivam i az da ida s nego da gledame nqkoi mach i da me ponauchi da igraq s nego :-D drugo hobi mai mu e na bilqrd...e nz dali mu e hobi,no otkakto me nauchi ne mu davam mira i iska ili ne shte mu stane :D mn sum gadnichka a :-D :twisted: :wink:

Miro[TNT]
01-28-2007, 12:09
Mi tyi kato sq sam si samichka shte kaja za edno bivshe gadje,koeto beshe futbolist i postoqnno hodeshe da trenira.Ujass!!!Mnogo se qdosvah kato mi kajeshe che nqma da izlizam,zashtoto bil na trenirovki i umalql ili pyt trqbvali da hodi na mach.Tova mu hodi e jivota mu.E ostavih go da si jivee sys sporta.Naistina mnogo me prenebregvashe i ma zagubi.

С желание всичко става!Според мен няма лошо в това да обича играта!И аз я обичам и то безкрайно.Вие жените не разбирате тази любов.Но все пак независимо колко тренировки е имал,ако е имал желание,е щял да излезе с теб.Това си е мое мнение :?

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 12:10
Да си играе с половия ми член :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
И на мойта :-D

А иначе мойто е вандалстване,алкохолизъм и футбол 8)

Кефиш ме пич ... имаме много общо..

vvs_go
01-28-2007, 13:14
Нямам гадже . :-D
Хобито ми е BiKe RiDiNg :P
RuLllzzz !!
SK8 sux. :D ло6ия от един отбор сме h8 sk8 BiKE RUllLlllLlZZZZzzz

xixi
01-28-2007, 13:40
Нямам гадже . :-D
Хобито ми е BiKe RiDiNg :P
RuLllzzz !!
SK8 sux. :D
ТИ НЯМАШ ГАДЖЕ О.О
Немога да ги разбера тия жени аз не съм виждал по хубаво и по умно момче от тебе!!!

01-28-2007, 13:46
здр!искам да ви попитам как се справяте или изобщо какво мислите за хобито на гаджето ви?мислите ли ,че той /тя ви пренебрегва,ако постоянно мисли и говори за това?опитвате ли се да му/я угодите или се опитвате да го откъснете от това и не ви ли пречи? :roll:
Моята приятелка обича да си реже части от ръката. Надява се, някой ден да падне.

BunnYY_f
01-28-2007, 16:59
Баскетбола му е страст, а на мен баскетболистите :-D Не ме пренебрегва заради този спорт, защото когато има мач сме двамата, или когато той играе аз съм в залата или до него :-) Никога не ме е пренебрегвал заради такива неща :-D

In4iTu_
01-28-2007, 17:02
Нямам гадже...съответно нямам хоби на гаджето ми (омг, звучи тъпо) :lol:

koalka
01-28-2007, 17:06
Ами не знам дали може да се нарече хоби, но обича много да ходи на фитнес и да чете за това.Много се интересува и разбира доста.Когато имам въпрос го задавам към него, той ми пради диетите и въобще всичко.Не се опитвам да го откъсна от това, защото на него му е интересно и му харесва и не, не ме дразни.

teardrop
01-28-2007, 17:09
На моя са му компютърните игри и футбола. Не се чувствам пренебрегната, защото по принцип съм си с по-мъжки интереси и обичам футбола, а понякога играем заедно на някоя игра.

S_T_E_V_E
01-28-2007, 18:31
Ами предполагам чата... и неща свързани с него както и рисуване :) , а на мене хобито е Спортна Стрелба един от най-големите ми интереси и с което се занимавам и другото което така най съм ангажиран е Химията :) пък и ми харесва :P

naia
01-28-2007, 18:32
дай му на моя сняг и ски и бягай далече :lol: