PDA

View Full Version : CB.Ba/\eHTuH



LiloTa
01-28-2007, 09:01
eiii horaaa nablijava Sv.Valentin.....kakvo 6te podarite na gadjeto si?Pls daite mi nqkakva ideq...s moq togava imame dvoen praznik.....osven denq na vlubenite,praznyvame i 3 meseca.... i...nz kakvo da my podarq...pls help me...

Vladokaaa
01-28-2007, 09:07
Тоя празник е маса умрял.Ужас!!!Еми валентинка задължително и незнам нещо свързано с празника.

Vladokaaa
01-28-2007, 09:08
Някакво любовно сувенирче измисли нещо.Ще му допадне.

HopeLesss
01-28-2007, 09:51
Нищо няма да си подаряваме. До гуша ми е дошло от тия червени пухкави сърчица, които се чудя къде да ги дяна. Разбрали сме се да отидем някъде на вечеря и това е :D

bboy_bunker
01-28-2007, 09:52
Нищо няма да си подаряваме. До гуша ми е дошло от тия червени пухкави сърчица, които се чудя къде да ги дяна. Разбрали сме се да отидем някъде на вечеря и това е :D
хахахах т'ва беше брутално :lol: :lol:

Miro[TNT]
01-28-2007, 09:59
eiii horaaa nablijava Sv.Valentin.....kakvo 6te podarite na gadjeto si?Pls daite mi nqkakva ideq...s moq togava imame dvoen praznik.....osven denq na vlubenite,praznyvame i 3 meseca.... i...nz kakvo da my podarq...pls help me...

Импровизирай!Трябва да е нещо,което да изрази какво чувстваш към него.По-добре да не е някакво пухкаво сърчице!Много добра идея е,обаче аз съм намислил нещо такова за една девойка,ама ще ти го кажа.Можеш да направиш колаж от ваши снимки,на компютър,около 20-30 твои и негови снимки.Прави се на Paint.Изрязваш снимките и ги нанасяш ведно.получава се супер красиво,поне според мен.После го вадиш като снимка,може да напишеш послание на гърба,туряш една рамка,поръсваш с розови листа и влачиш :wink:

FiRe_LaDy
01-28-2007, 10:01
Blq blq ... sto takiva temi ... i sa natyjavam.Nito shte podarq nito pyk sht emi podarqt na men.Inache po magazinite puskat dosta hubavi i interesni valentinki i sqkvi suvenircheta .. mmmmm :smt083

Miro[TNT]
01-28-2007, 10:05
Blq blq ... sto takiva temi ... i sa natyjavam.Nito shte podarq nito pyk sht emi podarqt na men.Inache po magazinite puskat dosta hubavi i interesni valentinki i sqkvi suvenircheta .. mmmmm :smt083

FiRe_LaDy аз ще ти пратя :D

Alerta
01-28-2007, 10:28
Св. Валентин НЯМА
ДА
СЕ
ПРАЗНУВА!
Само бате Трифончо :Р
Така де... лиготии, сърчица, бляя! Никога не съм ги харесвала... Прекалено е... червено 0.о

ThePainIsReaL
01-28-2007, 10:58
И мен Св.Валентин тази година ще ме подмине . Ще се празнува Трифон Зарезан .
Аз може и да се сетя за някого , но не очаквам някой да се сети за мен (:
Мноу ще е фЪн .

HopeLesss
01-28-2007, 11:00
Така де... лиготии, сърчица, бляя! Никога не съм ги харесвала... Прекалено е... червено 0.о

И прекалено... ненужно :D След като отмине еуфорията покрай този глупав празник трябва да се чудя къде да пъхна всички тия простотии. :lol:

GLeZoRanA
01-28-2007, 11:03
Св. Валентин НЯМА
ДА
СЕ
ПРАЗНУВА!
Само бате Трифончо :Р
Така де... лиготии, сърчица, бляя! Никога не съм ги харесвала... Прекалено е... червено 0.о аз нямам нищо против да са червени .. Обичам ЧЕРВЕНИЯ цвят..ама не и лиготщите около празника ...

01-28-2007, 11:10
Горе има важна тема и там има супер сладурски идеи :wink:


Но,аз ще ти кажа какво съм запланувала да му подаря :arrow: ще купя едно малко ключе от бяло злато,което ще го сложа в малка кутийка,която ще я сложа в още 1,после в още 1.... :wink: + подаръка ще има и картичка,на която ще пише: 'ти притежаваш ключа към моето сърце'
Това съм решила и мисля,че ще го зарадвам много :)

bungle
01-28-2007, 11:17
Бяло злато,а ?

Ъх.. аз това с ключето и сърцето съм го правила за Нова година. Но просто отидох в магазин за едно левче,намерих малко ключе,панделка,картичка,на писва се всичко и му се казва,че му подарявам ключа от сърцето си и той има 2 варианта : или да ми го върне, или да стане негов пазител...

Иначе засега нищо не съм измислила. Но определено няма да е нищо кой знае какво...нямам пари,значи пак ще действам с подръчни материали. :roll:

macka123
01-28-2007, 13:14
auuu tova s klu4eto mnogo mi haresva
no mislq 4e finansite nqma da mi stignat za bqlo zlato
vse pak mersi za ideqta :):):)

01-28-2007, 15:15
Love Sux ;) Нищо не му подарявай, скъсайте и после си отрежи едната ръка :-D

koalka
01-28-2007, 17:19
Е, отгоре има важна тема.А аз още не съм решила какво ще му купя.