PDA

View Full Version : Скуката в даскало...



EvilBrunette
01-28-2007, 10:26
Реших да пусна тази тема, защото лично аз уча в едно училище, в което почти нищо не се случва. Не се провеждат никакви забавни мероприятия. Абсолютно нищо! :smt013 Едва ли навсякъде е така. За това се чудех, какво става във вашите училища. Същата скука ли е или се организират интересни неща? Ако да, ще разкажете ли за някое? :) Мерси предварително :D

ProstoAz
01-28-2007, 10:33
И при нас е скука!
Само некви екскурзии, театри...то писва в един момент. :lol: Преди правеха и разни пиески (за 14ти февруари в зала 2 на НДК, някаква пиеса за наркотиците в театър "Сълза и смях"), ама вече не. Само за завършването винаги има организирано нещо (миналата год. беше в малкото НДК). :roll: Ааа, имаше и училищен вестник, но вече няма. И разни (в някои случаи благотворителни) турнири по футбол имаше и те бяха мнооого забавни. :) И по волейбол също имаше, но около тях не се шумеше толкова. :P Преди 2 години беше супер. :lol:

01-28-2007, 10:36
ако човек е купонжия мн рядко му е скучно..просто говори и прави неща с които весели и себе си и околните ,от вътре си му идва 8)

KpuCuTo0o
01-28-2007, 11:22
Ми в нашето училище може да се каже че не е скучно... :) Имаме коледен конкурс "Мистър и Мис подготве" , организират се турнири по бадминтон, баскетбол, има и мажоретен състав, има и екскурзии до Москва и в страната също, а и ходим на театър :) А също така и ние сами си правим веселото. Много рядко има такива на които им е скучно... :)

FaceR
01-28-2007, 11:36
И в нашето даскало е тъпо ама ако имаш телефон с камера и няколко идиота от класа ти всичко е 6 точки и ако някои се реши да вземе 1 мамунгел да пушим купона е пълен :-D :lol:

punisher
01-28-2007, 11:43
ми скучно е и тука... не се организират никви заниятиица...
просто си хода там... гледам по цял ден изпедерастяли пуяци и техните курветки под ръка и тва е...
оо боже ....дай моляте свежа плът... [-o<

GossipGirl89
01-28-2007, 12:04
...

sherry
01-28-2007, 12:12
Мен не ми е скучно. То ако чакам другите да ни направят шоуто, ще си остана с чакането.
Трябва сам да се научиш да се забавляваш. С приятели. В междучасията :-D Все някви глупости се измислят в моя клас, все има няколко човека, готови за щуротии и лигни.

teenkopele
01-29-2007, 05:44
И при нас е скука!...

:wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-29-2007, 06:17
skuka ot sqkude... v na4aloto na godinata hodihme 2 puti na teatur i tva be6e :?

ice_cream_f
01-29-2007, 07:42
V moito daskalo e gore dolo veselo.Prez goliamoto mejdu4asie edin put si mqtahme ranicite prez prozoreca.Mnogo obi4ame da iznervqme u4itelite,kogato nqkoi u4itel zakasnee i nie 4akame pred vratata i posle bqhame ot 4asa i obikalqme si4ki stai.I taka abe veselo si e v moia klas. :D

mon4eto
01-29-2007, 13:55
Mi v moito daskalo rqdko oraganizirat nqkakvi meropriqtiq,no na men ne mi e sku4no za6toto moq klas e nekav lud i si praim kefa dokato sme na daskalo :smt098

d3s0
01-29-2007, 16:14
Намерил съм решение на този проблем. Аз лично си нося лаптопа на даскло ама може да постигнеш подобен ефект с едно PSP. Край на скуката

anastacia89
01-29-2007, 17:37
Моя клас е много откачен,така че си е весело.Събрали сме се банда олигофрени най-вече момчетата и си е яко в часовете и по време на даскало.

cute_but_psycho
01-29-2007, 18:17
просто си хода там... гледам по цял ден изпедерастяли пуяци и техните курветки под ръка и тва е...
оо боже ....дай моляте свежа плът... [-o<
тъй тъй! и аз тъй правя! :lol:
абе какво се оправдавате? праваете си весело сами!какво само чакате другите да ви веселят? аз сама си правя весело и ми е много хубаво :-D



Намерил съм решение на този проблем. Аз лично си нося лаптопа на даскло ама може да постигнеш подобен ефект с едно PSP. Край на скуката

абе къв си ти бе?!?!?!?!!? кви лаптопи кви пет лева?! по-добре иди и се снимай някъде! като ти гледам подписа ми става ясно какъв си - един от онези дебелаци :smt075

cute_but_psycho
01-29-2007, 18:18
просто си хода там... гледам по цял ден изпедерастяли пуяци и техните курветки под ръка и тва е...
оо боже ....дай моляте свежа плът... [-o<
тъй тъй! и аз тъй правя! :lol:
абе какво се оправдавате? праваете си весело сами!какво само чакате другите да ви веселят? аз сама си правя весело и ми е много хубаво :-D



Намерил съм решение на този проблем. Аз лично си нося лаптопа на даскло ама може да постигнеш подобен ефект с едно PSP. Край на скуката

абе къв си ти бе?!?!?!?!!? кви лаптопи кви пет лева?! по-добре иди и се снимай някъде! като ти гледам подписа ми става ясно какъв си - един от онези дебелаци :smt075

S_Soul
01-29-2007, 21:19
Хич да не те интересува. Ходи и се забавлявай в тва даскало. Например ... нямате ли баскет ? Футбол ? Хек ? :roll:

reason
01-30-2007, 08:47
На мене не ми е скучно...с една фр винаги си праим веселото,пък и аз самата съм си доста луда и мога и сама да се забавлявам :lol: Така че мн зависи от хората,с които си,за да не ти е скучно.

koalka
01-30-2007, 13:54
За мен по начало да ходя на даскало е гадно, още повече нямаш желание да правиш нещо по-така.Не се провеждат никакви неща.Освен екскурзиите, които са си рядкост и ако ни заведат на театър, но това също е рядко.

03-15-2007, 12:25
И в мойто не е особено весело. Екскурзии се организират рядко тъй като пречат на учебния процес. По театри ходиме горе-долу често..Сега по-интересното, което е е, че имаме УТФ (Учебно-Тренировъчна фирма -работиме по отдели в нещо като наша собствена фирма и всичко е като в истинска фирма, само където не използваме реални пари)... Та...всяка година в различни държави се организира панаир на УТФ-тата от цял свят и отиваш да представяш твойто даскало. Тази година е в Прага. Тва е, което е по-интересното иначеееее сега междусрочната ваканция имаме безплатна екскурзия до Мальовица :P А скуката през часовете я убиваме с мизериите на момчетата :-D

sledko_f&gt;93
03-15-2007, 12:45
В нащо даскало е ТЪЪЪПО! Особено днес! Задрямах в час по музика! ама то нормално.....кат слушаш бааааааааааааавна песен НА НЕМСКИ! :smt015

AAZZZZ
03-15-2007, 17:00
I v na6to daskalo e tupo a da ne govorq za klasa ni 22 momi4eta sme i si umirame ot skuka :( :( :( :( :( #-o

Baby_b
03-15-2007, 17:30
В нащо даскало е мн тъпо Сигурно наи-тъпото ](*,) А и ние пък нямаме екскурзии щото не не пускат-класната забрани :smt014

miloto_girl_4e
03-15-2007, 18:10
В нашето даскало са забранени екскурзиите, единствените по-интересни неща са годишните ни панаири(уча в НТБГ) и нищо друго.. нищо не се организира, като бях 8ми клас на неква дискотека в Студентски град ни водиха, но оттогава нищо..

malkoto^f
03-16-2007, 15:35
v moeto daskalo sashto e skuchno,spored men de.. ne che nqma zabavni meropriqtiq,a zashtoto sme zaici i nikoi ne ni obrashta vnimanie :smt011 imame retro bal,bal s maski,ekskurzii,imame uchilishten vestnik,i mnogo koncerti po sluchei praznici .. iskam i az da uchastvam v neshto..kazahme na klasnata i tq vika ot drugata godina .. sega da gledame,a dr godina shte uchastvame i nie :smt011 a dori az nqma da sam veche tam .. :smt010

malone
03-16-2007, 19:05
Не ми е скучно,защото се има някой който да ме развесели.