PDA

View Full Version : damski toaleti za izprashtaneto?



suzanna
01-28-2007, 13:42
ima dosta temi za samata balna vecher, no vse pak ima i izprashtane, koeto chestno kazano me hvurlq v mnogo razmisli:/ Momicheta, mislili li ste kak shte ste? Kak se predstavqte i koga shte hodite seriozno po magazinite/na shivachi? vse pak malko ostana? Prekaleno rano li e ako sum si haresala neshto i izobshto kakvo da pravqq:)

01-28-2007, 13:59
кака ми вече започна да разгляжда каталози някфи които после минават през мен не е рано сега е времето да се замислиш как ще си в наий хубавата вечер в живота ти ;)))

Sexapilna_kukla
01-28-2007, 14:14
Az gore-dolu sum si namislila s kakvo shte buda,a po magazinite shte trugna da obikalqm moje bi fevruari-mart mesec,zashtoto kakvato sum kaprizna...koi znae kolko vreme shte mi otneme,do kato si izbera neshto :D

HopeLesss
01-28-2007, 14:56
Въобще не съм мислила за изпращането. Като се има предвид, че нашия бал ще е тук и после на морето, трябва да си купувам 2 рокли, а пък ти сега ме напомни, че трябва да се вземе нещо и за изпращането... :? Според мен е рано още... Мисля март-април да почна да гледам какво има по магазините :lol:

sexY_mackA90
01-28-2007, 15:08
Братовчедка ми още от сега почна да ме вика с нея по магазини да си избира рокля :? ....Според мен по-добре да започнеш да разглеждаш някъде март-април :wink:

Boot
01-28-2007, 15:10
И кфо му е по-добрето?!
Аз предпочитам 100 пъти повече ей сега да свърша с рокли и лайна и после да си уча за изпита, а не да се занимавам с глупости.