PDA

View Full Version : Какво бихте направили...



pitankata
01-28-2007, 13:03
Ситуацията е следната от 5 месеца чатя с едно момче,което не познавам, чатили сме супер мн,обсъждали сме всевъзможни теми и имам чувството, че се познаваме от минимум година.Многократно е показвал, че държи на мен и не ме е лъгал за нищо (сигурна съм в това!). Той е Търговище и е на 19, а аз съм от Шумен и съм на 16, отдавна ме навива да се видим и аз се се оправдавам с нещо.Та въпроса ми е вие бихте ли се видяли с момче от чата при такава ситуация?

vvs_go
01-28-2007, 13:08
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините
ВАЖНО: помисли си че той не е баш такъв какъвто се показва казва ти мили неща дава снимка на редовния посетител на фитнес и ти си мисли6 " моя принц дойде" ама ако тоя принц вземе те изнасили и после те утрепе ко 6те прайш ами хората които държат на тебе ко ще праят

Violenza
01-28-2007, 14:33
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините

Чакай малко бе?! Къв си ти, че я съдиш?! От къде си сигурен, че лъже?! Може да лъже, може и да не! Бахти ясновидците...даже знаеш и к'во ше иска от нея, а?
Аз лично веднъж се срещнах така с едно момче и не съжелявам, ходихме доста време и наистина го обичах.
Но ти сама си преценяш всичко! Добре си помисли, защото може да излезе всичко!

girlpower
01-28-2007, 14:36
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините

Чакай малко бе?! Къв си ти, че я съдиш?! От къде си сигурен, че лъже?! Може да лъже, може и да не! Бахти ясновидците...даже знаеш и к'во ше иска от нея, а?
Аз лично веднъж се срещнах така с едно момче и не съжелявам, ходихме доста време и наистина го обичах.
Но ти сама си преценяш всичко! Добре си помисли, защото може да излезе всичко!

Lady Death подкрепям мнението ти!
И все пак има някакви проценти заради ,който трябва да помислиш може да е измамник!Незнам все пак ти си си писала с него и до някаква степен си го опознала! Късмет ;-)

Psihi4no_bolen
01-28-2007, 16:16
Ситуацията е следната от 5 месеца чатя с едно момче,което не познавам, чатили сме супер мн,обсъждали сме всевъзможни теми и имам чувството, че се познаваме от минимум година.Многократно е показвал, че държи на мен и не ме е лъгал за нищо (сигурна съм в това!). Той е Търговище и е на 19, а аз съм от Шумен и съм на 16, отдавна ме навива да се видим и аз се се оправдавам с нещо.Та въпроса ми е вие бихте ли се видяли с момче от чата при такава ситуация?

Бих я блокнал :wink:

anubite
01-28-2007, 16:20
Той е Търговище и е на 19

Хах. Ебати тъпото име.

Sisley^BaBy
01-28-2007, 16:36
pitankata,Търговище е малък град.Аз съм от там и мога да ти гарантирам ,4е вси4ки се знаем (особено ако влиза в 4ата).Ако искаш ми пиши и ми кажи каквото знаеш за него и ще ти кажа що за стока е. Довери ми се изобщо не е трудно да разбера.

mi6enceto
01-28-2007, 16:50
ami nqma lo6o da se vidi6 s nego..:)no trqbva da go poznava6 dosta dobre 6toto pove4eto mom4eta na 19 mislqt samo za sex i tn:)

In4iTu_
01-28-2007, 16:57
Ами отиди, но в никакъв случай не бъди сама, все пак има известни рискове. Но според мен подържай само приятелски отношения с него, защото няма да сте всеки ден заедно и ще бъде трудно.

BunnYY_f
01-28-2007, 17:06
Аз съм отрицателно настроена към срещи от чата, така че не бих се срещнала с него! Имам горчив опит така че съм против, ама твоя работа :-)

koalka
01-28-2007, 17:07
Ние си чатихме с приятеля ми 4 месеца и след това се видяхме.Беше прекрасно и сега сме много щастливи заедно.Така че...опитайте.Щом ти допада какво пише, защо да не се видите?Можете да си попаднете, а и щом той го иска явно има интерес.

FiRe_LaDy
01-28-2007, 17:09
Podkrepqm In4iTu_ .... ;-)

SBG
01-28-2007, 17:12
az sam mom4e i bih izlqzal s momi4e ot 4ata zashtoto mi e interesno pet meseca da si pisha s edno momi4e i da ne iskam da go vidq tova e apsurt moeto mnenie e izles s nego

ice_cream_f
01-28-2007, 17:26
Az su6to si pi6a s edno mom4e ot 3 meseca i toi su6to me kara da se vidime no az vse mu otkazvam.Problemat e 4e toi ve4no mi govori za SEX!TOI E 13 I AZ SU6TO SAM NA 13.NE BIH RISKUVALA DA SE VIDQ S NEGO ZA6TOTO IMA MNOGO RISKOVE! NO V KRAINA SMETKA TI SI RE6AVA6! :!:

vvs_go
01-28-2007, 17:34
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините

Чакай малко бе?! Къв си ти, че я съдиш?! От къде си сигурен, че лъже?! Може да лъже, може и да не! Бахти ясновидците...даже знаеш и к'во ше иска от нея, а?
Аз лично веднъж се срещнах така с едно момче и не съжелявам, ходихме доста време и наистина го обичах.
Но ти сама си преценяш всичко! Добре си помисли, защото може да излезе всичко!

Lady Death подкрепям мнението ти!
И все пак има някакви проценти заради ,който трябва да помислиш може да е измамник!Незнам все пак ти си си писала с него и до някаква степен си го опознала! Късмет ;-)
az pyk ne vi podkrepqm
lady death nau4i se da me citira6 pravilno za6toto tova koeto ne doumqvq6 ili te myrzi da do4ete6 ne e citirano a imenno pisanoto sled ВАЖНО otnosno mnenieto mi to e absolutno seriozno

CaSsIe
01-28-2007, 18:19
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините

Чакай малко бе?! Къв си ти, че я съдиш?! От къде си сигурен, че лъже?! Може да лъже, може и да не! Бахти ясновидците...даже знаеш и к'во ше иска от нея, а?
Аз лично веднъж се срещнах така с едно момче и не съжелявам, ходихме доста време и наистина го обичах.
Но ти сама си преценяш всичко! Добре си помисли, защото може да излезе всичко!
=D> plus tva razlikata v godinite ne e koi znae kolko golqma..az bih se vidqla s momche ot chat zavisi kak se durji..moje puk da se okaje mn svesten ;)

Salvatore Ferragamo
01-28-2007, 18:33
ami, vij sega, pyrvona4alno, sled kato pro4etoh kakvo pisheh, si kazah ne, netrqbva da se sreshta s nego, toi e na 19, a tq na 16, absyrd!
Ha, da, ama se zamislih i zn li kakvo, az si pisah s 1 mom4e za 1 pat to4no predi 9 mes., i nie sme ot razli4ni gradove, no raztoqnieto e malko, 15km, nishto ne sa :) ta, togava, kogato si pisahme za 1 pat, az bqh na 16, a toi na 20, vsyshtnst vidqh go slu4aino 3 mes. sled kato si bqhme pisali za 1 pat, vidqh go, no me behse sram daje da my kaja zdr., a i toi ne me vidq togava, 5 mes., otkakto se poznavahme, se vidqhme, i 6 mes. sled tova se ka4ih v kolata my, bqhme az, toi i 1 negov fr, ha......i kakvo, zn li na 1 pogled postypkata mi mi se stryva glypava, no ne e, zn li zashto, zashtoto moga da kaja 4e go poznavam po dobre ot koi da kajem mom4etata v klasa mi, vzeti zaedno, s koito y4a pove4e ot 5-6 god., i tova e fakt, i ne, ne me e iznasilil, nesme pravili sex, nesme se celuvali dori, taka 4e moga da ti kaja samo yspeh i ne se pritesnqvai, shtom ti e priqtno da si pishesh s nego, nemislq 4e ima neshto losho v tova da se vidite :)
i vse pak ymnata! :)

sweet_DENI_f
01-28-2007, 18:38
пращал ли ти е снимка?

pitankata
01-28-2007, 21:00
Да пращал ми е много снимки нормално момче си е не е мн едър нито с големи мускули, абе обикновено момче и ест че ако изляза с него ще е на място, където има и др хора.А пък попринцип проблема не е в тфа че е от Търговище,щот той сяка седмица идва в Шумен, а и си търси работа тук.

x ray eyes
01-28-2007, 22:35
Не се обиждайте уеее!
Аэ съм ходила с момчета от чата, но преди това както теб съм ги опоэнавала добре :D
никога не съм съжалявала :D

SaYoNaRa
01-28-2007, 22:38
Вижте се и ако те е лъгал му отрежи ръката

MoHuTo
01-28-2007, 23:35
Ми ти си преценяваш все пак, но аз не бих отишла на такава среща повече!Веднъж отидох и останах с мн лоши впечатления :roll: :x

Alerta
01-29-2007, 01:18
не комплексирана куpво! намери си реално момче на твоята възртаст , което освен секс и това да те хакне в архива може и да те хареса за нещо повече! абсолютно съм против връзките от различни градове и връзките на различна възраст в тийн годините
ВАЖНО: помисли си че той не е баш такъв какъвто се показва казва ти мили неща дава снимка на редовния посетител на фитнес и ти си мисли6 " моя принц дойде" ама ако тоя принц вземе те изнасили и после те утрепе ко 6те прайш ами хората които държат на тебе ко ще праят
Те момчетата от другата страна са некви нереални... Компютърно генерирани от зли учени предполагам...
И ти от къде знаеш, че иска да я хакне или само да я изчука? И кой по дяволите те пита за и против какво си? Когато двама се обичат (или просто харесват) последното, което трябва да ги спира са различните градове. А за разликата във възрастта, аз например бих тръгнала с някой минимум 2 години по-голям от мен. С извинение, ама тия на моята възраст са пълни идиоти.
Между другото ако има намерения да я изнасили и да я утрепе ще я заведе на забутано място дето няма хора. А тя ако има акъл няма да го направи. Хората с такива намерения си личат...
А тва, че някой ти е изпратил снимка на Брад Пит не значи, че всички са такива (;

dEnIsTy
01-29-2007, 05:53
Ами отиди, но в никакъв случай не бъди сама, все пак има известни рискове. Но според мен подържай само приятелски отношения с него, защото няма да сте всеки ден заедно и ще бъде трудно.

Violenza
01-29-2007, 07:47
az pyk ne vi podkrepqm
lady death nau4i se da me citira6 pravilno za6toto tova koeto ne doumqvq6 ili te myrzi da do4ete6 ne e citirano a imenno pisanoto sled ВАЖНО otnosno mnenieto mi to e absolutno seriozno
Ето:



ВАЖНО: помисли си че той не е баш такъв какъвто се показва казва ти мили неща дава снимка на редовния посетител на фитнес и ти си мисли6 " моя принц дойде" ама ако тоя принц вземе те изнасили и после те утрепе ко 6те прайш ами хората които държат на тебе ко ще праят
И какво толкова важно си написала?
От къде можеш да си сигурна, че не е той този, за когото се представя?
Познаваш ли го? Писала ли си с него? Не.
Така че нямаш право да говориш, дори и че щял да я изнасили... да да.
Вярно е, че винаги има риск. Обаче ти си прекалено убедена, че е някъв педофил и убиец чак...
Айде излезте от филмите.
Пак казвам, че наистина може да е ВСЯКАКЪВ, но доста пресилваш нещата.

dream_for_you
01-29-2007, 08:22
по принцип не одобрявам срещи от този вид,но не знам как стана и на мен ми се случи :lol: Чатих с момче на 20,искаше да излезем...доста се дърпах не исках,но в последствие реших да пробвам....не съжалявам изобщо :!: беше забавно-говорехме си,смяхме се и така...нищо повече.радвам се,че го направих :wink:
помисли си добре...това е просто кафе :wink: съмнявам се,че ако срещнеш момче на улицата и те заговори ще е по-безопасно ... просто внимавай къде те води и какво ти говори...
Ти решаваш :roll: УСПЕХ :wink:

pitankata
01-30-2007, 08:49
Благодаря ви много за съветите може би ще се видя с него и ще се разбере какъв е :)
BTW Lady Death имаш много ама много як подпис :roll: