PDA

View Full Version : абитуренски бал



ох
01-28-2007, 13:26
та значи въпроса ми е почнахте ли да се готвите за бал. момичета купихте ли роклите избрахте ли прически и тнт . ако ДА споделете. каде ще е бала ви и ........ абе кажете какво очаквате ;)

01-28-2007, 13:28
както казах в една друга тема за кака ми тя вече започна да се подготвя и разглежда каталози със рокли и прически и тоалети за изпращането

HopeLesss
01-28-2007, 13:43
Не. Има време :wink:

meri88
01-28-2007, 13:57
Не. Има време :wink:

em macka davai ot sega az v posledniq moment re6ih da se gotvq i stana ujas....samo roklqta mi e 880 leva i e po pora4ka samo....ima i probni pri4eski i ne mi se misli....

01-28-2007, 14:23
ми аз вече съм избрала модела на роклята и шивачката , прическата, ама само съм ги избрала докато всичко не е готово... :) иначе самия бал ще е в сандански после гърция

HopeLesss
01-28-2007, 14:37
Не. Има време :wink:

em macka davai ot sega az v posledniq moment re6ih da se gotvq i stana ujas....samo roklqta mi e 880 leva i e po pora4ka samo....ima i probni pri4eski i ne mi se misli....

Въобще нямам намерение да си шия рокля. Отивам в София и си купувам рокля. Не ми се хабят излишни нерви по шивачки и т.н. А пробните прически... те са чак към май месец :wink:

Gravity^of^love
01-28-2007, 15:00
и аз още не съм си купила рокля..мисля март месец да прескоча до софия и да си взема..а за прическа вече съм си записала час за пробна..и за маникюр имам час..тъй че горе долу всичко върви по план :)

Th3WildAng3l
01-28-2007, 21:18
Ami predi nqkolko dni si pory4ah roklq za bala. Ne sym mislela za pri4eski i drugi ne6ta. Znam 4e balyt 6te e v Kempinski.

hamilcar
01-29-2007, 03:42
Сега февруари ще прескоча да си взема костюм.

teenkopele
01-29-2007, 05:22
Очаквам голямо размазване. За костюми и т.н. не съм мислил. :wink:

gaf4eto_f
01-29-2007, 06:34
Ami predi nqkolko dni si pory4ah roklq za bala. Ne sym mislela za pri4eski i drugi ne6ta. Znam 4e balyt 6te e v Kempinski.

хахаха и моя ше е в кемпински, егати селянията стана...
а не сам почнала още да се готвя, смятам към март да взема мерки :D

meri88
01-29-2007, 07:14
Не. Има време :wink:

em macka davai ot sega az v posledniq moment re6ih da se gotvq i stana ujas....samo roklqta mi e 880 leva i e po pora4ka samo....ima i probni pri4eski i ne mi se misli....

Въобще нямам намерение да си шия рокля. Отивам в София и си купувам рокля. Не ми се хабят излишни нерви по шивачки и т.н. А пробните прически... те са чак към май месец :wink:

vervai mi ne sa kam mai mesec ..moite po4vat ot fevruari....i e ujas

HopeLesss
01-29-2007, 09:46
Не. Има време :wink:

em macka davai ot sega az v posledniq moment re6ih da se gotvq i stana ujas....samo roklqta mi e 880 leva i e po pora4ka samo....ima i probni pri4eski i ne mi se misli....

Въобще нямам намерение да си шия рокля. Отивам в София и си купувам рокля. Не ми се хабят излишни нерви по шивачки и т.н. А пробните прически... те са чак към май месец :wink:

vervai mi ne sa kam mai mesec ..moite po4vat ot fevruari....i e ujas

Мила, затънала съм в теми по история... Изобщо не ме интересува тъпия бал. Купувам си първата рокля, която ми хареса и това е. А за прически и грим нямам час още, но най-добрия приятел на майка ми е фризьор и ще се уредя :wink:

meri88
01-29-2007, 16:01
Не. Има време :wink:

em macka davai ot sega az v posledniq moment re6ih da se gotvq i stana ujas....samo roklqta mi e 880 leva i e po pora4ka samo....ima i probni pri4eski i ne mi se misli....

Въобще нямам намерение да си шия рокля. Отивам в София и си купувам рокля. Не ми се хабят излишни нерви по шивачки и т.н. А пробните прически... те са чак към май месец :wink:

vervai mi ne sa kam mai mesec ..moite po4vat ot fevruari....i e ujas

Мила, затънала съм в теми по история... Изобщо не ме интересува тъпия бал. Купувам си първата рокля, която ми хареса и това е. А за прически и грим нямам час още, но най-добрия приятел на майка ми е фризьор и ще се уредя :wink:


az sam taka s temite po geografiq......napravo sam ujas..ima6 li na ideq koga sa predvaritelnite izpiti?

BrokenInnocence
01-29-2007, 16:17
Изобщо няма нужда да се занимавам с подготовки за бал и такива истории. Със съучениците решихме да прескочим частта с бала, просто заминаваме за Турция и си купонясваме там. Да не говорим, че аз цял куп пари за рокля дето ще я облека веднъж в живота си не давам.

HopeLesss
01-29-2007, 16:22
az sam taka s temite po geografiq......napravo sam ujas..ima6 li na ideq koga sa predvaritelnite izpiti?

За УНСС знам, че пробните са април месец. За СУ знам само по история кога е. По гео не знам :wink:

BrokenInnocence, съгласна съм за роклята, но тва за Турция не ми допада като идея. В крайна сметка цял живот си учила в даденото училище и е готино някак си да те изпратят в твоя град. Все пак ще те видят роднини, приятели, учители... Друго е чувството. Купон всякога можеш да си направиш, но веднъж имаш бална вечер :roll:

01-29-2007, 17:19
цял живот съм обяснявала , че като доиде момента за бала няма да издребнявам мн мн , че ще си взема една обикновенна рокля и това е! обаче сега :D купих най-откачената рокля измислих най-яката прическа, записах часове за маникюр солариум и всички екстри(наистина мн се задълбах ама какво да правя веднаж се живее и този момент никога повече няма да се върне)
P.S. никой не спомена за момента на раздялата , в моето училище има традиция 12-ти клас да ги изпращат с тържество и вс почести :) тъй като е СОУ 1 класници подаряват рози пеят песни и накрая като пуснат "един неразделен калс" и всчкакви песни от сорта .......... ;( рев рев..... :) това е момента който най-много ме плаши . ОБИЧАМ КЛАСА СИ

HopeLesss
01-29-2007, 17:35
P.S. никой не спомена за момента на раздялата , в моето училище има традиция 12-ти клас да ги изпращат с тържество и вс почести :) тъй като е СОУ 1 класници подаряват рози пеят песни и накрая като пуснат "един неразделен калс" и всчкакви песни от сорта .......... ;( рев рев..... :) това е момента който най-много ме плаши . ОБИЧАМ КЛАСА СИ

И в моето училище се подаряват рози, пеят се песни и се реве :lol: Нищо ново под слънцето. Може би това наистина ще е един от най-сантименталните моменти, в който за последен път ще прекрачиш прага на училището... И аз обича класа си. За щастие със сигурна, че с повечето ще се виждаме доста често. Няма да е същото но...

П.П. Я кажете, вие ще си имате ли кавалер :D Аз съм голяма късметлийка, защото гаджето ми е от моя клас и той ще ми е дружка на бала :lol: Със сигурност моята рокля и неговия костюм ще са съчетани. Голямо шоу ще пада, сигурна съм :lol:

П.П. Ааа сетих се за нещо друго. В моето училище има няколко традиции. Първата сигурно е при всички останали. Правим серенади на учителите, ходим в тях на гости да ни черпят и такива работи. Другата традиция е следната - примерно класа е от 25 човека, а изпращането е на 24-ти май. Броят се 25 учебни дни назад и всеки един от класа носи в даскало нещо за черпене - бира, водка, пуканки, кекс, кебапчета, торта. Всеки каквото си иска. Става голяма лудница и изобщо не се учи, но какво да се прави. Аз не съм привържаник на тази селяния, но никой не ме пита... Миналата година 12-тите класове бяха донесли музика и цялото училище кънтеше :lol:

648541
01-29-2007, 19:02
i az ne sum po4vala da hoda po magazinite..haresvala sum si po saitoveto no nqma da se 6ie...gotova 6te e...no predi da otslabna nqma da kupuvam ni6too :?

meri88
01-29-2007, 19:10
az sam taka s temite po geografiq......napravo sam ujas..ima6 li na ideq koga sa predvaritelnite izpiti?

За УНСС знам, че пробните са април месец. За СУ знам само по история кога е. По гео не знам :wink:

BrokenInnocence, съгласна съм за роклята, но тва за Турция не ми допада като идея. В крайна сметка цял живот си учила в даденото училище и е готино някак си да те изпратят в твоя град. Все пак ще те видят роднини, приятели, учители... Друго е чувството. Купон всякога можеш да си направиш, но веднъж имаш бална вечер :roll:


za sf sa mi qsni vaprosa mi e za Tarnovo :wink:

HopeLesss
01-29-2007, 19:28
za sf sa mi qsni vaprosa mi e za Tarnovo :wink:

Сестра ми ще кандидатства с география и тя каза, че нямало пробен по география в Търново :roll:

meri88
01-29-2007, 20:08
za sf sa mi qsni vaprosa mi e za Tarnovo :wink:

Сестра ми ще кандидатства с география и тя каза, че нямало пробен по география в Търново :roll:

xexexexe mi mai mai direktno na izpita 6te si idvame... :-D

HopeLesss
01-29-2007, 20:24
za sf sa mi qsni vaprosa mi e za Tarnovo :wink:

Сестра ми ще кандидатства с география и тя каза, че нямало пробен по география в Търново :roll:

xexexexe mi mai mai direktno na izpita 6te si idvame... :-D

Ми таман :D До лятото има дооооооооста време :wink:

rubi
01-29-2007, 21:13
И ние ще ходим в Турция, ама 2 дена след бала :D Rешихме че е тъпо да изпуснем купона в София!Относно роклята-днес си я взех от магазина....Майка ми е маникюристка, а най-добрата и приятелка-фризьорка......Така че аз съм лесна :P :D

meri88
01-30-2007, 07:56
И ние ще ходим в Турция, ама 2 дена след бала :D Rешихме че е тъпо да изпуснем купона в София!Относно роклята-днес си я взех от магазина....Майка ми е маникюристка, а най-добрата и приятелка-фризьорка......Така че аз съм лесна :P :D


i nie go mislihme za Turciq ma kato ni kazaha za edna sedmica kakvo 6te e i hotela kav e ......napravo se otkazahme i 6te go pravim tuk ....


CooL^GirL^^^ macka az 4esto sam v Tarnovo :-D

rubi
01-30-2007, 18:36
И ние ще ходим в Турция, ама 2 дена след бала :D Rешихме че е тъпо да изпуснем купона в София!Относно роклята-днес си я взех от магазина....Майка ми е маникюристка, а най-добрата и приятелка-фризьорка......Така че аз съм лесна :P :D


i nie go mislihme za Turciq ma kato ni kazaha za edna sedmica kakvo 6te e i hotela kav e ......napravo se otkazahme i 6te go pravim tuk ....


CooL^GirL^^^ macka az 4esto sam v Tarnovo :-D

Еми за нас 250 лв е приемлива цена за 4 дни а класната ни е ходила в хотела и каза че е много хубав

meri88
01-30-2007, 18:39
И ние ще ходим в Турция, ама 2 дена след бала :D Rешихме че е тъпо да изпуснем купона в София!Относно роклята-днес си я взех от магазина....Майка ми е маникюристка, а най-добрата и приятелка-фризьорка......Така че аз съм лесна :P :D


i nie go mislihme za Turciq ma kato ni kazaha za edna sedmica kakvo 6te e i hotela kav e ......napravo se otkazahme i 6te go pravim tuk ....


CooL^GirL^^^ macka az 4esto sam v Tarnovo :-D

Еми за нас 250 лв е приемлива цена за 4 дни а класната ни е ходила в хотела и каза че е много хубав

em neznam ,ama v Turciq hem e skapo ,hem e i mnogo opasno..i patq vi e 2 dni za kvo da hodite......???na nas za 7 dni ni be6e 330 leva s balnata ve4er

02-02-2007, 12:52
lele toq bal 6e me pobarka ima tolkova mn ne6ta da se urejdat, a vremeto e tolkova malko ... trqbva i da se u4i iiiii ...... abe stra6no si e!!! az si vzeh ve4e roklqta za vtorata ve4er ama za parvata daje ne sam q i izmislila :( celiq klas e ve4e gotov a az sam do pod krivata kru6a.sigurna sam 4e v posledniq moment 6e zemq nqkoq roklq i tnt i 6e sam egati izpepkata ama ....

iiirish
02-03-2007, 19:56
и според мен още има време ;) някой от моите съученички вече са си купили рокли, но аз все още не бързам. към края на февруари ще ходя до русе и от там ще си вземам рокля са бала и тоалет за изпращането от училище, но като се мисли предварително нищо не става накрая, затова - :-# ;)

iiirish
02-03-2007, 20:00
П.П. Я кажете, вие ще си имате ли кавалер :D Аз съм голяма късметлийка, защото гаджето ми е от моя клас и той ще ми е дружка на бала :lol: Със сигурност моята рокля и неговия костюм ще са съчетани. Голямо шоу ще пада, сигурна съм :lol:

миличка, в еднакво положение сме и двете :D знаем се все пак ;) но аз изобщо не знам какво ще си взема милото, нито пък аз ;)

MauMyHkaTa
02-06-2007, 21:11
и според мен още има време ;) някой от моите съученички вече са си купили рокли, но аз все още не бързам. към края на февруари ще ходя до русе и от там ще си вземам рокля са бала и тоалет за изпращането от училище, но като се мисли предварително нищо не става накрая, затова - :-# ;)И с мен долу-горе е такова положението. За времето - наистина си го има, но си мисля, че няма да е лошо до края на Март да съм си купила дрешката, защото после документи, предварителни, "следварителни" :-D изпити и т.н. Твърдо съм за рокля и то не дълга(до земята), за да мога да си играя на воля цяла вечер! :) В Русе и аз ще намина най-вероятно до няколко седмици. В Шумен ходих на 2 магазина, но нищо не си харесах :? Някой в по-предните постове беше казал, че нямало смисъл да се купува рокля, или нещо такова (ще ме извини, не помня какво беше точно), защото това било за една вечер - съгласна съм, че много пари се хвърлят само за тази вечер, но съгласете се, че може както да си намериш нещо по-евтинко, така и да си го избереш по такъв начин, че да можеш да го носиш и по-нататък! Бижутата ми например са златни, сама си ги харесах и определено когато започна да нося злато, ще си имам поне този комплект от обеци, синджирче+"висулка" и пръстен. Засега това... прическата може да почака ;)

Undying
02-07-2007, 09:12
Да не говорим, че аз цял куп пари за рокля дето ще я облека веднъж в живота си не давам.
Егати изказването беше тва.Ми че ти по тая логика на сватбата си ще идеш по дънки и маратонки сигурно. :-# Винаги можеш да си избереш рокля,която можеш да облечеш не само на бала,ами и след това.Както и да е,тва си е твоя воля...

Аз не съм 12 клас,имам още 2 години до тогава,ама направо усетих еуфорията от постовете ви,сигурна съм че всички,даже и в последния момент да си купите тоалетите,ще изглеждате прекрасно. :-D