PDA

View Full Version : македонци...



Red.Chil
01-28-2007, 14:43
http://www.youtube.com/watch?v=CnXIb62BkFE

Да се смеем ли или да плачем ?!? :roll:

Mimka_sweet
01-28-2007, 14:52
Аз ще плача.... за вас не знам :x
срамота!!!!

01-28-2007, 14:54
:lol: me4taqt si horata...

Metoman
01-29-2007, 15:41
http://www.youtube.com/watch?v=CnXIb62BkFE

Да се смеем ли или да плачем ?!? :roll:
Да им ебеем майката на вс8ички македонци :!: България на 3-ри морета :!:

malka_sladuranka
01-29-2007, 16:42
Ами помислете защо тези македонци така се напичат като чуят за България, а на нас ни е безралично за тях. Може би защото знаят от къде произлизат и не могат да го преглътнат и приемат. Не могат да се примирят с факта, че такова нещо като Македония няма. Македония е просто една обаст, а македонец е нещо като шоп, влах и такива разни :D

midnight...
01-29-2007, 17:19
защо първо не се върнат 2-3 поколения назад и да видят за какво става въпрос :roll:

didi_g
01-29-2007, 17:24
Ужас и безумие!!! :shock:
Македония е част от България...винаги е била...
Макодонец ха...по скоро-шоп в тази област :-D
Много ми е кеф сега като влязохме в ЕС...те си останаха с пръст в уста...и трябва да си взимат виза,за да влизат в България :lol:
Много грешат като се делят от нас...много :!:
Но това си е техен проблем 8)

peps_from_mars
01-29-2007, 17:27
da vi eba maikata i makedonci prosti....da de vii ste si jivi bulgari ama aide :lol: :evil: :evil: :evil: :evil:

Red.Chil
01-29-2007, 17:35
Makedonski putki, lapaite mi patkata!
MAKEDONIQ E BULGARSKA MAMA VI DEBA!
:lol:

Това за Цар Симеон и за Самуил обаче е най-абсурдно.Твърдят,че те са част от тяхната история,съответно твърдят,че са българи,не са вкарали никаква логика в този клип. :lol: Все пак знам,че през 9-10 век е съществувала държава,разположена на 3 морета,с процъфтяваща култура и тя се е казвала...хм,България.

Ръсят глупости,обаче след влизането на България в Европейския Съюз ще се юрнат(ако не са се юрнали вече)да просят за български паспорти...

Апък извън темата:не познавам македонци,но ако съдим по това,което виждаме по българското черноморие изводът е,че повечето са ноукротими простаци.

bulgarche
01-29-2007, 18:18
Познавам македонци, но не се надуват нещо, нищо са против нас. В Македония има много хора които си признават че са българи, а и там май има повече знамена с надпис "България над всичко". Повече не са, но има, въпреки...малкия проблем с това :)

niGGa
01-29-2007, 19:01
хах, кажете с коя ръка да се прекръстя че това няма да го преживея

Just_One_Girl
01-29-2007, 20:04
"О, неразумний юроде,
поради що се срамиш да се наречеш българин...?"

С това клипче се опитват да покажат, че цяла Европа е тяхна, ама Европа им го подаде... Клипчето е жалко и смехотворно. Изглежда ми като опит за отговор на атаките към сайта на техния президент. ... Но само опит...

Metoman
01-29-2007, 20:30
Тея Македонците са http://www.nwhikers.net/forums/images/smiles/crazy.gif ве деба и боклуците :!:

HardcorE_AFA
01-29-2007, 21:16
това лято ходих в македония за малко...и да ви кажа...само дето хората повече си имат доверие...В Скопие...по зле град никога не съм виждала...Као бяхме в центъра и си викам леле тука сигорно е гетото на скопие хаха а то се оказа центъра...Както тъка сме на чалгари,метЪли,пункове и скинове там са само на тема политически партий и организации..Бият се защото еди кои си били от еди кой си...В охрид вече е яко там...даве ж центура на охрид имаше някви анархий...пишеше ACAB ала бала...и езерото е най красивото на света :) ама иначе Македония съкс много

Communist
01-29-2007, 21:24
Много смешно клипче, на кой ли му пука кво говорят БЮРМ-ите все пак?

Metoman
01-30-2007, 11:59
Цензура!

.: machoka :.