PDA

View Full Version : Дали е заради секса?



don't_cry
01-28-2007, 14:25
Така имам приятел с които сам от много време но тои по4на да се даржи мн.студено с мен ве4е и мн. по рядко се виждаме въобще все едно 4е не му пука за мен преди не беше тъкъв но незнам какво се промени несме правили секс всеки пат когато се виждаме си ли4и 4е тои иска но разделим ли се като 4е ли не съществувам за него имам 4уството 4е тои ве4е не даржи на мен защото все му отказвам не 4е на мен не ми се иска но като се даржи така грубо все едно ме използва на секи ще му мине желанието само не ми казваите да поговоря с него защото сам го правила и ни6то не се променя :cry:

kukli4ka__
01-28-2007, 14:29
Не сте правили секс досега така ли?Че малко не разбрах

shalis
01-28-2007, 14:34
Ами явно момчето е решило да намери някъде другаде това, което търси...

nai_shtastlivata
01-28-2007, 15:07
ти като искаш,той отказва ли ти???ако е така зн те използва.... :lol:

Snoopy_
01-28-2007, 15:17
девствена ли си?

furtado
01-28-2007, 15:21
Ами явно момчето е решило да намери някъде другаде това, което търси...

mda i az taka mislq.6tom ti ne mu dava6,ve4e ne si mu interesna.zareji go kato se dyrji taka s teb.edva li zaslujava6 takova grubo otno6enie

loli_
01-28-2007, 16:07
malko e gadno taka da i govorite 6toto qvno tq ima 4uvstva kum nego.
normalno e ako nemu dava6 sex da e zagubil interes kam teb ve4e no ako naistina e taka zna4i toi nete obi4a osobeno.
nz dali si devstvena il ne no podobre ne pravi ni6to zakoeto po kasno 6te sajalqva6.ako neiska6 da go pravi6 s nego ne go pravi i tolkova a ako toi te obi4a 6te bade s teb i 6te ti dade nijnoto vreme.
vse pak vsi4ko otminava no spomena vinagi ostava taka 4e pomisli...

linka92
01-28-2007, 16:15
Devstvena li si?Ako si,hubavo e che izchakvash podhodqshtiq moment :roll: Apyk dori i da ne si,ne se chuvstvai dlujna da pravish kakvoto i da e bilo bez da si sigurna v tova,koeto iskash!Ako e zagubil interes kym teb zaradi sex-a e pylen glupak!Moje bi sega ti e tyjno,no seld vreme shte se radvash,che ne si napravila neshto,koeto ne si iskala i si izchakala !! :)

don't_cry
01-28-2007, 16:25
да девствена сам но не мее страх и не се притеснявам не затова несам го направила а за6тото искам да е с подходящият 4овек благодаря за отговорите ви заедно сме от година някаде а отна4ало въобще това не го е притеснявало и не се е даржал така :cry:

kukli4ka__
01-28-2007, 16:31
1 година е доста време наистина може би е изчакал достатъчно и като е видял че не му даваш това което иска е решил наистина да се откаже и да го намери другаде което обяснява и даржанието му

malka_sladuranka
01-28-2007, 16:34
Ами няма нищо вечно. Може пък и това да е края на връзката ви, но има много може по света. Горе главата.

IlLuSi0nS`
01-28-2007, 16:41
хаха 1 година :shock: баси търпението и нервите дето ги има момчето..

girlpower
01-28-2007, 16:45
хаха 1 година :shock: баси търпението и нервите дето ги има момчето..
Да,и аз мисля така!Щом 1 год е издържал без секс
значи те обича , ама мисля ,че то е до време то писва да те
чака да му пуснеш и може найстина да потарси
другаде това което ти не му даваш!

malka_sladuranka
01-28-2007, 16:55
Ами няма нищо вечно. Може пък и това да е края на връзката ви, но има много може по света. Горе главата.

zashto puk da se razdelqt ako naistina se obichat....prosto sa v truden period :) Казах може! Давам предположения. :-D

koalka
01-28-2007, 17:30
Питай го защо си е променил държанието.Не бих била с такъв човек, ако не си промени отношението към мен!

vvs_go
01-28-2007, 17:48
6то нас пита6 питай него

Made_of_Pain
01-28-2007, 17:57
=)
Не се самозалъгвай и приеми че сте имали хубави моменти...
Явно той не е точния, а ако ще спиш с него, само за да остане при теб ... Изборът си е твой, но аз лично не бих постъпила така, после бих се самоизяла заради това, че първият ми път е бил по този начин ...
Човек върви с цел да стигне хоризонта, но в същност дори не може да се доближи до него ;) В това, че чакаш, няма нищо лошо или срамно...

don't_cry
01-28-2007, 18:00
o6te vednaj blagodarq za otgovorite koalka az to4no zatova dosega ne sam si legnala s nego imam 4ustva kam nego no toi kato se darji s men po tozi na4in ne iskam da pravq gre6ka ako e za ni6to pak blagodarq

rali4ka91
01-28-2007, 18:42
В една сериозна връзка( каквато би се очертало да е едногодишната) секса наистина не е най- важното нещо, но е част от нея.За тази една година би трябвало да се познавате мн мн добре и да сте пристъпили към следващ етап - именно интимното сближаване. Вярно е, че ако те обича,ще те изчака,НО за тази 1 година ако не си му показала грам интерес и желание за такова сближаване според мен е логично да си помисли, че нещо куца в отношенията ви и, че щом нещата вървят толкова бавно, едва ли ще е много пълноценна връзката.Така че не търси вината само и единствено в него.Може би точно това е причината поради която постепенно да се отдръпва от теб.

bLiNdchY
01-28-2007, 18:42
Mi ... mai si e hvanal dr ... :roll:

ThePainIsReaL
01-28-2007, 19:03
Ами няма нищо вечно. Може пък и това да е края на връзката ви, но има много може по света. Горе главата.

Това е едната вероятност. Много е кофти наистина . Но ако моят приятел се държеше с мен така и искаше да спи с мен , не бих се съгласила . Все пак ако и двамата сте девствени и по-малки е нормално да ходите дълго и да не сте го правили . Но ако той преди теб е водил редовен сексуален живот .. може би пък отдавна си е открил секса при друга :?
Знам , че е кофти .. че казваш , че разговорите не помагат , но си мисля , че друг вариант нямаш . Поговори с него - за държанието му , за ролята на секса във връзката ви и т.н. Ако не прояви заинтересованост към мнението ти , знаеш за какво става въпрос .

hforce
01-28-2007, 20:46
Pi4a te e 4akal 1 godina, qvno v na4aloto te e obi4al, no posle mu e pisnalo da te 4aka da mu pusne6, se pak i toi e mom4e i na nego mu se pravi seks, i ve4e nai-veroqtno si e nameril druga koqto da si la6ka i ne mu dreme osobenno za teb, a sega go pravi tova za da ti e gadno, vru6ta ti go za tva 4e si e zagubil 1 godina s tebe i qvno v momenta sujelqva 4e e bil s tebe

f1s714e70
01-28-2007, 21:54
be spok be obi4a te i to mn..mojebi ima problemi v semeistvoto ili ste v tryden period prosty